Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୨୯୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୧୧୯୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ଅଟୋକୁ ପଛ ପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୬ ଯାଏଁ ରାଜ୍ୟର କିଛି ସ୍ଥାନରେ କୋହଲା ପାଗ ସହ ବର୍ଷା, ସତର୍କ କଲା ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ପାଡୁଆ ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

ଫିଟନେସ୍‌ ଟେଷ୍ଟରେ ଇଶାନ୍ତ ପାସ୍‌, ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ ଦଳରେ ସାମିଲ ହେବେ

16/02/2020 at 9:35 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୬।୦୨: ଇଶାନ୍ତ ଶର୍ମା ଫିଟ୍ । ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଏକଡେମୀରେ ହୋଇଥିବା ଫିଟ୍‌ନେସ୍ ଟେଷ୍ଟରେ ଭାରତୀୟ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଇଶାନ୍ତ ଶର୍ମା ପାସ୍‌ ହୋଇଛନ୍ତି । ଦିଲ୍ଲୀର ଅରୁଣ ଜେଟଲୀ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ରଣଜୀ ମୁକାବିଲରେ ଆଘାତ ଲାଗିଥିଲା । ରଣଜୀ ମୁକାବିଲାରେ ବିଦର୍ଭ ବିପକ୍ଷରେ ମ୍ୟାଚ୍‌ ଖେଳୁଥିବା ସମୟରେ ଆଘାତ ଲାଗିଥିଲା । ତେବେ ଫିଟ୍‌ନେସ୍‌ ଟେଷ୍ଟରେ ପାସ୍‌ ହେବା ପରେ ଏବେ ଆଗାମୀ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ କରିପାରିବେ ବୋଲି ସୂଚନା ରହିଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ୩୧ବର୍ଷୀୟ ଇଶାନ୍ତ ଶର୍ମା ବିଦର୍ଭ ବିପକ୍ଷରେ ଏକ ମ୍ୟାଚ୍‌ ଦିଲ୍ଲୀର ଅରୁଣ ଜେଟଲୀ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଖେଳୁଥିଲା । ତେବେ ମ୍ୟାଚ୍‌ର  ପଞ୍ଚମ ଓଭରରେ ତାଙ୍କୁ ଆଘାତ ଲାଗିଥିଲା । ଇଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଲାଗିଥିବା ଆଘାତ  ଗ୍ରେଡ୍-୩ ବୋଲି ଜଣାପଡିଥିଲା । ଏହାପରେ ତାଙ୍କୁ ୬ସପ୍ତାହ ଆରାମ ପାଇଁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ । ତେବେ ଆଗାମୀ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ଗସ୍ତ ପାଇଁ ଇଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଫିଟନେସ ଟେଷ୍ଟ ଦେବା ପାଇଁ ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ କ୍ରିକେଟ ଏକାଡେମୀ ଡକରା ଯାଇଥିଲା । ଏବଂ ସେଠାରେ ସେ ଫିଟ୍‌ନେସ ଟେଷ୍ଟ ଦେଇଥିଲା । ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ଇଶାନ୍ତ ଦେଇଥିବା ଫିଟ୍‌ନେସ ଟେଷ୍ଟରେ ପାସ୍‌ ହୋଇଛନ୍ତି । ଖୁବଶୀଘ୍ର ସେ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ଗସ୍ତ କରିପାରନ୍ତି । ଆସନ୍ତା ୨୧ଫେବୃଆରୀରୁ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡରେ ୨ଟିକିଆ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ।

   Related Posts