Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟେଷ୍ଟ ପରେ ଓ୍ବାନ୍‌ ଡେ’ ସିରିଜ୍‌ କବ୍‌ଜା କଲା ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା, ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ୭ ଓ୍ବିକେଟରେ ଧରାଶୟୀ, ଭାରତ ୨୮୭/୬(୫୦ ଓଭର), ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ୨୮୮/୩ (୪୮.୧ଓଭର)
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଶୁକ୍ରବାର ସୁସ୍ଥହେଲେ ୧୦,୩୯୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୬୧୦ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ହରଭଜନ ସିଂହ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ନିଜକୁ କଲେ ଆଇସୋଲେଟ୍‌
  • ||
  • ଚୋରା ବାଲି କାରବାରରୁ ହତ୍ୟା, ଶ୍ରମିକଙ୍କ ଉପରେ ଚଢାଇଦେଲେ ଟ୍ରାକ୍ଟର !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୯୮୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୮୭୨୯୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଶିବାଡ ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ଇସପାତ୍, ୮ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ଲିଭିବ ଅମର ଯବାନ ଜ୍ୟୋତି : ୫୦ ବର୍ଷ ତଳେ ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧୀ
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍ : ଖେଳସୂଚୀ ଜାରି କଲା ଆଇସିସି, ଏହି ତାରିଖରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ମହା ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ କମ୍ ବ୍ୟାକ୍ କରିବ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ! ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷରେ ସିରିଜ୍ ବରାବର ଲକ୍ଷ୍ୟ
  • ||

ସରିଲା ରାଜାଘର ବାହାଘର : ବୋହୁ ହୋଇଗଲେ ଇଶା ଅମ୍ବାନୀ

13/12/2018 at 12:39 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୩/୧୨ : ଗତକାଲି ଥିଲା ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ ଏବଂ ନିତା ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ଝିଅ ଇଶା ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ବାହାଘର | ଏହି ବାହାଘର ଦେଶର ଏହି ବର୍ଷର ସର୍ବ ବୃହତ ବିବାହ ଉତ୍ସବ ଭାବେ ପରିଗଣିତ | ଗତକାଲି ମୁମ୍ବାଇରେ ଇଶା ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ବିବାହ ଆନନ୍ଦ ପିରାମଲଙ୍କ ସହ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି | ଉଭୟଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ ଇଟାଲୀର ଲେକ କୋମୋ ଠାରେ ୪ ମାସ ପୂର୍ବରୁ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା | ବିବାହର ଅନ୍ୟାନ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଉଦୟପୁର ଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା |

ବିବାହ ପୂର୍ବର ସଂଗୀତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ବଲିଉଡର ବହୁତ ଅଭିନେତା ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ | ବିଦେଶରୁ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଅତିଥି ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ | ଇଶାଙ୍କ ବାହାଘର ତାଙ୍କ ମୁମ୍ବାଇ ସ୍ଥିତ ନିଜ ଘର ଆଣ୍ଟାଲିଆ ହାଉସରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା | ୨୭ ମହଲା ବିଶିଷ୍ଟ ଆଣ୍ଟାଲିଆ ହାଉସ ବିଶ୍ୱର ଦାମୀ ବଙ୍ଗଳା ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ | 


ଇଶାଙ୍କ ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ବଲିଉଡର ସମସ୍ତ ଅଭିନେତା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଯୋଗଦେଇଥିଲେ | ଶାହରୁଖ ଖାନ, ସଲମାନ ଖାନ, ଅମୀର ଖାନ ସଂଗୀତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିଥିଲେ | କେବଳ ବଲିଉଡ ନୁହେଁ ବରଂ ହିଲାରୀ କ୍ଲିଣ୍ଟନ, ଜନ୍ହ କେରି ମଧ୍ୟ ବଲିଉଡ ଗୀତରେ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିଥିଲେ | 


ଗତକାଲି ରାଜକୀୟ ଚାକଚକ୍ୟରେ ଭାରତର ସ୍ରବୁଢ଼ାରୁ ଧନୀ ତଥା ଶିଳ୍ପପତି ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ଅଲିଅଳି ଝିଅ ଇଶା ଅମ୍ବାନୀ ଆନନ୍ଦ ପିରାମଲଙ୍କ ସହ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି | ଦେଶର ଅନ୍ୟତମ କୋଟିପତି ଅଜୟ ପିରାମଲ ଏବଂ ସ୍ଵାତି ପିରାମଲଙ୍କ ସୁପୁତ୍ର ଆନନ୍ଦ ପିରାମଲ | 


ଇଶା ଏବଂ ଆନନ୍ଦଙ୍କ ବିବାହର କିଛି ଅଜଣା ତଥ୍ୟ
ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଉଦୟପୁରରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିବା ସଂଗୀତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇଥିଲା ପାଖାପାଖି ୧୦ ମିଲିଅନ ଡଲାର | ସମ୍ପୂର୍ଣ ବିବାହରେ ପାଖାପାଖି ୧୦୦ ମିଲିଅନ ଡଲାର ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇଥିବା ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି |
ସଂଗୀତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ୧୦୦୦ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଅତିଥି ଯୋଗଦେଇଥିବା ବେଳେ ବିବାହରେ ପ୍ରାୟ ୬୦୦ ଅତିଥି ଯୋଗଦେଇଥିବା ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି | 

ବିବାହରେ ଦେଶର ବରିଷ୍ଠ ରାଜନୀତିଜ୍ଞ ଯୋଗଦେଇଥିଲେ | ପ୍ରଣବ ମୁଖାର୍ଜୀ, ରାହନାଥ ସିଂ, ପ୍ରକାଶ ଜାଭଡେ଼କାର, ମମତା ବାନାର୍ଜୀ, ବିଜୟ ରୂପାଣି, ଚନ୍ଦ୍ରାବାବୁ ନାଇଡୁ, ଦେବେନ୍ଦ୍ର ଫଡନାବିଶ ପ୍ରମୁଖ ଯୋଗଦେଇଥିଲେ | 


ଆଜି ପିରାମଲ ପରିବାର ତରଫରୁ ଏକ ଗ୍ରାଣ୍ଡ ରିସେପସନର ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଛି | ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାର ତରଫରୁ ସ୍ୱାଙ୍କି ଵିକେସିର ଏକ ଗାର୍ଡେନରେ ଏକ ପାର୍ଟି ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଛି | 

ଏହି ପାର୍ଟିରେ ଓସ୍କାର ଏବଂ ଗ୍ରାମି ଆୱାର୍ଡ ବିଜେତା ସଂଗୀତ ନିର୍ଦେଶକ ଏ.ଆର.ରହମାନ ଏବଂ ତବଲା ବାଦକ ଜାକିର ହୁସେନ ପରଫର୍ମ କରିବେ ବୋଲି ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି | 

   Related Posts