Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚୋରା ବାଲି କାରବାରରୁ ହତ୍ୟା, ଶ୍ରମିକଙ୍କ ଉପରେ ଚଢାଇଦେଲେ ଟ୍ରାକ୍ଟର !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୯୮୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୮୭୨୯୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଶିବାଡ ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ଇସପାତ୍, ୮ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ଲିଭିବ ଅମର ଯବାନ ଜ୍ୟୋତି : ୫୦ ବର୍ଷ ତଳେ ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧୀ
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍ : ଖେଳସୂଚୀ ଜାରି କଲା ଆଇସିସି, ଏହି ତାରିଖରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ମହା ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ କମ୍ ବ୍ୟାକ୍ କରିବ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ! ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷରେ ସିରିଜ୍ ବରାବର ଲକ୍ଷ୍ୟ
  • ||

ଏହି ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଇଶା ଅମ୍ବାନୀ, ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ କରିଥିଲେ ପ୍ରପୋଜ୍

22/09/2019 at 9:50 AM

ମୁମ୍ବାଇ୨୦|୯: ବିଶ୍ବର ୨୦ ଜଣ ସବୁଠୁ ଧନୀ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ହେଉଛନ୍ତି ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ। ତାଙ୍କ ପରିଚୟର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ। ତାଙ୍କ ନାଁ ଶୁଣିଲେ ଲୋକେ ଟଙ୍କା, ଧନ ବିଷୟରେ ଭାବନ୍ତି। ସାଧାରଣତଃ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ନାଁ ଶୁଣିଲେ ଲୋକଙ୍କ ଭାବନାରେ କୋଟି କୋଟି ସମ୍ପତ୍ତି ଆସିଥାଏ। ତେବେ ମୁକେଶଙ୍କ ଝିଅ ଇଶା ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କିଛି ଖାସ କଥା ଜାଣନ୍ତୁ।

ଇଶା ଅମ୍ବାନୀ ବଲିଉଡର ଜଣେ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ଇଶା ତାଙ୍କ ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ କହିଥିଲେ। ଇଶାଙ୍କ ବିବାହ ପିରାମଲର ମାଲିକଙ୍କ ପୁଅ ଆନନ୍ଦ ପିରାମଲ ସହ ହୋଇଛି। ହେଲେ ଇଶାଙ୍କ କ୍ରସ୍‌ ହେଉଛନ୍ତି ବଲିଉଡର ଜଣେ ଅଭିନେତା ।

ଏହି ଅଭିନେତା ହେଉଛନ୍ତି ରଣବୀର ସିଂହ। ଅନେକ ବ୍ଲକ୍‌ବଷ୍ଟର ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଥିବା ଅଭିନେତା ରଣବୀରଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଇଶା। ଇଶା ଥରେ ମିଡିଆ ସାମ୍ନାରେ କହିଥିଲେ ଯେ, ସେ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ଇଶା ରଣବୀରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି ବୋଲି ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ।

ବଲିଉଡରେ କମ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିଥିବା ରଣବୀର ନିଜ ଷ୍ଟାଇଲ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ପରିଚିତ। ଆଜିକାଲି ରଣବୀର ଟ୍ରେଣ୍ଡରେ ଅଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ରଣବୀରଙ୍କର ଅଗଣିତ ଫ୍ୟାନ୍‌ ଫଲୋଅର୍ସ ଅଛନ୍ତି।  

   Related Posts