Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସିଦ୍ଧୁଙ୍କ ଇସ୍ତଫା ପତ୍ର ସ୍ଵୀକାର କଲେନି କଂଗ୍ରେସ ହାଇକମାଣ୍ଡ, ନିଜ ସ୍ତରରେ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ରାଜ୍ୟ ନେତାଙ୍କୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2021: ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସର ବିଜୟରେ ଲାଗିଲା ବ୍ରେକ୍, ପନ୍ତଙ୍କ ଟିମ୍‌କୁ ୩ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ
  • ||
  • କଂଗ୍ରେସରେ ମିଶିଲେ କହ୍ନେୟା କୁମାର ଓ ଜିଗ୍ନେଶ ମେଓ୍ଵାଣୀ, ରାହୁଲଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଗ୍ରହଣ କଲେ ସଦସ୍ୟତା
  • ||
  • ହରିୟାଣା ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅନିଲ ବିଜଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ଗୁରୁତର, ଦିଲ୍ଲୀ ଏମ୍ସରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଅଂଳେଇ ମନ୍ଦିରରୁ ଦାନବାକ୍ସ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲା ସୁନାବେଡ଼ା ଟିଟିଏସରେ ଛାତ୍ର ଅଶାନ୍ତି, ଷ୍ଟାଇପେଣ୍ଡ ଟଙ୍କା ନମିଳିବାରୁ ବିକ୍ଷୋଭ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର : ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ଦ୍ଵାରା ୪ ଚୋରା ଦେଶୀ ମଦ ବେପାରୀ ଗିରଫ, ୨ଶହ ଲିଟରରୁ ଅଧିକ ଦେଶୀ ମଦ ଜବତ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ଘଷିପୁରା ଥାନା ଦୀପପାଳ ଗାଁରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା, ଘର ଭିତରୁ ମିଳିଲା ନବ ବିବାହିତାଙ୍କ ମୃତଦେହ, ବାପଘର ପକ୍ଷରୁ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା ଧରାକୋଟ ଥାନା ସୁଂଦୁରିଆପଲି ଗାଁ ନିକଟ ଋଷିକୁଲ୍ୟା ନଦୀରେ ବୁଡି ବୃଦ୍ଧା ମୃତ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ବୁଡିଗଲେ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୭୯ ମୃତ
  • ||

ଇଶା ଅମ୍ବାନୀଙ୍କୁ ୪୫୦ କୋଟିର ବଙ୍ଗଳା ଉପହାର ଦେଲେ ଶାଶୁ ଶ୍ୱଶୁର

18/11/2018 at 4:26 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୮/୧୧ : ବି-ଟାଉନରେ ଚାଲିଛି ବାହାଘର ଶୀଜନ | ରଣବୀର ଦୀପିକାଙ୍କ ବାହାଘର ପରେ ଏବେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଦେଶର ସବୁଠାରୁ ଧନୀ ବ୍ୟକ୍ତି ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ଝିଅ ଇଶା ଅମ୍ବାନୀ | ନିକଟରେ ଇଶା ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ ଆନନ୍ଦ ପିରାମଲଙ୍କ ସହିତ ସରିଛି | ଆସନ୍ତା ଡିସେମ୍ବର ୧୨ ତାରିଖରେ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ ଏବଂ ନିତା ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ଝିଅ ଇଶା ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ବାହାଘର ତାଙ୍କ ମୁମ୍ବାଇ ସ୍ଥିତ ବାସଭବନରେ ହେବାକୁ ଅଛି | ହିନ୍ଦୁ ରୀତିନୀତି ଏବଂ ପରମ୍ପରା ଅନୁଯାୟୀ ଉଭୟ ବିବାହ ସମ୍ପନ୍ନ ହେବ |

ବାହାଘର ପରେ ଇଶା ଅମ୍ବାନୀ ରହିବେ ୪୫୦ କୋଟି ମୂଲ୍ୟର ବଙ୍ଗଳାରେ | ସମୁଦ୍ର ମୁହାଁ ଏହି ବଙ୍ଗଳା ୱର୍ଲିରେ ଅବସ୍ଥିତ | ତେବେ ଇଶାଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ତାଙ୍କ ଶ୍ୱଶୁର ଅଜୟ ପିରାମଲ ଏବଂ ଶାଶୁ ସ୍ଵାତି ପିରାମଲଙ୍କ ଉପହାର | ଅଜୟ ଏବଂ ସ୍ଵାତି ୨୦୧୨ ମସିହାରେ ହିନ୍ଦୁସ୍ତାନ ୟୂନିଲିଭର କମ୍ପାନୀ ଠାରୁ ଏହି ବଙ୍ଗଳା ୪୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କାରେ କିଣିଥିଲେ |

ଆସନ୍ତା ଡିସେମ୍ବର ୨ ତାରିଖରେ ଏହି ବଙ୍ଗ୍ଲୋରେ ଗୃହ ପ୍ରବେଶ ପୂଜା କରାଯିବ ଏବଂ ୧୨ ତାରିଖ ପରେ ଉଭୟ ନବ ଦମ୍ପତି ଏହି ବଙ୍ଗଳାରେ ରହିବେ |

ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ମୁମ୍ବାଇର ସିଦ୍ଧି ବିନାୟକ ମନ୍ଦିରରେ ବିବାହର ପ୍ରଥମ ନିମନ୍ତ୍ରଣ ଦେବା ସହ ଭଗବାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଲୋଡ଼ିବା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ |

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଇଶା ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ବିବାହ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କାର୍ଡର ମୂଲ୍ୟ ୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା | ନିମନ୍ତ୍ରଣ କାର୍ଡ ଯେଉଁ ବକ୍ସରେ ରହିଛି ସେହି ବକ୍ସକୁ ଖୋଲିବା ମାତ୍ରେ ଗାୟତ୍ରୀ ମନ୍ତ୍ର ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥାଏ |

   Related Posts