Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କମିବାରେ ଲାଗିଛି କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ଆଜି ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ୬୪୨ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଫ୍ରାନ୍ସରେ ବିଜୟ ମାଲ୍ୟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ EDଙ୍କ ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ଜବତ ହେଲା ୧.୬ ମିଲିୟନ ୟୁରୋ ସମ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୮ରେ ଭାରତ ବନ୍ଦ ଡାକରା ଦେଲା କୃଷକ ସଂଗଠନ
  • ||
  • ପ୍ରଥମ ଟି-୨୦ରେ କଙ୍ଗାରୁ ଚିତ୍, ଚମକିଲେ ଭାରତୀୟ ବୋଲର, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୧୧ ରନରେ ହରାଇଲା ବିରାଟ ବାହିନୀ
  • ||
  • ୪ କ୍ବିଣ୍ଟାଲ ୬୦ କେଜି ଚନ୍ଦନ କାଠ ଜବତ: ଆନୁମାନିକ ମୂଲ୍ୟ ୭୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାରୁ ଅଧିକ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର: ବିଶାଖା ଏଗ୍ରୋ ସୋରୁମ୍ ଆଗରେ ଚାଷୀମାନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଆମରଣ ଅନଶନ
  • ||
  • ଅପରାହ୍ନରେ ସ୍ଥଳଭାଗ ଛୁଇଁବ ‘ବୁରେଭି’ : କେରଳ-ତାମିଲନାଡୁର କିଛି ଜିଲ୍ଲାରେ ଛୁଟି ଘୋଷଣା, ବିମାନବନ୍ଦର ବନ୍ଦ
  • ||
  • ଜଗତପୁର : ଧାନ କଟାଳୀଙ୍କୁ ଶୁଣ୍ଢରେ କଚାଡି ମାରିଲା ହାତୀ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର ଓ ମୟୁରଭଞ୍ଜରେ ମୃଦୁ ଭୂକମ୍ପ ଝଟ୍‌କା ଅନୁଭୂତ
  • ||
  • ଆଜି ପ୍ରଥମ ଟି୨୦ : ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ କଡା ଟକ୍କର ଦେବ ଭାରତ, ଓ୍ୱାର୍ଣ୍ଣରଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତିର ଫାଇଦା ନେବ ବିରାଟ ବାହିନୀ
  • ||

୨୦ବର୍ଷ ସାନ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଡେଟ୍ କରୁଛନ୍ତି କ୍ରିକେଟ୍ କୋଚ୍ ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀ

3/09/2018 at 5:59 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୩|୯: ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏବଂ କ୍ରିକେଟ୍ ଖେଳାଳୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସଂପର୍କ କିଛି ନୂଆକଥା ନୁହେଁ । କେବେ କେବେ ଏହି ସଂପର୍କ କେବଳ ବନ୍ଧୁତ୍ବରେ ସୀମିତ ନରହି ବିବାହରେ ପହଞ୍ଚିଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଦେଖିବାକୁ ଗଲେ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଏବଂ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ବିବାହ ଏକ ବଡ ଉଦାହରଣ । ଏବେ ଏହି ଧାରାରେ ଆଉ ଦୁଇଜଣଙ୍କର ନାମ ଯୋଡି ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଖବର ଅନୁସାରେ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଟିମର କୋଚ୍ ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ‘ଏୟାରଲିଫ୍ଟ’ ର ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିମ୍ରତ୍ କୌର୍ ଦୁହେଁ ଡେଟ୍ କରୁଛନ୍ତି । ମାତ୍ର ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦୁହିଁଙ୍କ ତରଫରୁ ଏକଥାକୁ ନେଇ କିଛି ସ୍ପଷ୍ଟ ସୂଚନା ମିଳିନାହିଁ ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ରିତୁ ସିଂହଙ୍କଠାରୁ ୨୦୧୨ମସିହାରୁ ଅଲଗା ହୋଇସାରିଲେଣି ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀ । ତାଙ୍କର ଏକ ଝିଅ ମଧ୍ୟ ଅଛି । ୫୬ବର୍ଷୀୟ ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀ ଏବେ ୩୬ବର୍ଷୀୟ ନିମ୍ରିତ କୌରଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପଡିଛନ୍ତି । ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷରୁ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଡେଟ୍ କରୁଛନ୍ତି । ଏପରିକି ଏମାନେ ଦୁହିଁଙ୍କ ସଂପର୍କ ବିଷୟରେ କାହାରିକୁ ଜାଣିବାକୁ ବି ଦେଇନାହାଁନ୍ତି ।
ଜର୍ମାନର ଏକ ଲକ୍ଜ୍ୟୁରୀ କାର୍ ର ଲଞ୍ଚିଂରେ ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ନିମ୍ରିତଙ୍କ ପ୍ରଥମ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ସାକ୍ଷାତ ପରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ ବଢିବାକୁ ଲାଗିଥିଲା ବୋଲି ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀ ଭାରତୀୟ ଟିମ୍ ସହ ଇଂଲଣ୍ଡ ଗସ୍ତରେ ଅଛନ୍ତି । ନିମ୍ରିତ ଏବେ ଏକ ଓ୍ବେବ୍ ସିରିଜର ସୁଟିଂରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି ।

ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ସମୟରେ ସବୁଠୁ ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ୍ କ୍ରିକେଟର ଥିଲେ । ତାଙ୍କର ମହିଳା ଫ୍ୟାନ୍, ଫଲୋଇଙ୍ଗ୍ ମଧ୍ୟ କମ୍ ନଥିଲେ । ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅମୃତା ସିଂହଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ମଧ୍ୟ ବହୁତ ହୋଇଥିଲା । ଅମୃତା ସିଂହ ମଧ୍ୟ ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମ୍ୟାଚ୍ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଯାଉଥିଲେ । ସେଠାରେ ତାଙ୍କର ସବୁ ଚୌକା ଏବଂ ଛକାରେ ସେ ଜୋରଦାର ତାଳି ମାରୁଥିଲେ । ଏକ ମାଗାଜିନରେ ଅମୃତାଙ୍କ ସହ ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିବା ଫଟୋକୁ ନେଇ ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚା ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲା । ଏପରିକି ଏହା ମଧ୍ୟ ପ୍ରଚାର ହୋଇଥିଲା ଯେ ଦୁହେଁ ନିର୍ବନ୍ଧ କରିସାରିଛନ୍ତି ଏବଂ ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ମାତ୍ର ତାହା ଭୁଲ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଥିଲା । ୧୯୯୦ମସିହାରେ ରିତୁ ସିଂହଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିଥିଲେ ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀ । ଆର୍ମି ଅଫିସରଙ୍କ ଝିଅ ରିତୁ ଜଣେ ଶାସ୍ତ୍ରୀୟ ନୃତ୍ୟଶିଲ୍ପୀ ।

   Related Posts