Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଶ୍ଵସ୍ତି: କମୁଛି କରୋନା ପ୍ରଭାବ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୮୦୯ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର-ଜାନୁଆରୀ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ: ଭୁବନେଶ୍ବର ଷ୍ଟେସନ ଓ ଏୟାରପୋର୍ଟରେ କରିପାରିବେ କୋଭିଡ୍‌ ଟେଷ୍ଟ
  • ||
  • ପରୀ ବାପା-ମା’ଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ବିଜେପି ଟିମ୍, ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ଦାବି
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନ୍‌ର ଟୟଲେଟ୍‌ରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଉଦ୍ୟମ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକ ଗିରଫ
  • ||
  • କଟକ : ପୁଣି ଏକ ନକଲି ଘିଅ କମ୍ପାନୀରେ ଚଢାଉ, କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ଅପମିଶ୍ରିତ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ
  • ||
  • ପ୍ରେମ: ସେୟାର ଚାଟ୍‌ରୁ ଆରମ୍ଭ ଫେସବୁକରେ ଶେଷ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ଅଶ୍ଲୀଳ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କଲେ ପ୍ରେମିକ
  • ||
  • ନୂଆପଡା : ମେଡିକାଲରେ ଚାକିରୀ ଦେବାକୁ କହି ଠକୁଥିଲା ଯୁବକ, ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଦନ୍ତା ହାତୀର ମୃତଦେହ ଠାବ, ବିଦ୍ୟୁତ୍ ତାର ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସି ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ : ଗୋପାଳପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀଙ୍କ ନାଁରେ ବିଜେପି ଓ କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ଏତଲା
  • ||
  • ପୁରୀ : ଅନଲାଇନରେ ନିର୍ମାଲ୍ୟ ବିକ୍ରି କରିବା ନେଇ ସିଂହଦ୍ବାର ଥାନାରେ ଆମାଜନ ଇଣ୍ଡିଆ ବିରୋଧରେ ସେବାୟତଙ୍କ ଏତଲା
  • ||

ପୁଣି ଥରେ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଲେ କି ପୂର୍ବତନ କ୍ରିକେଟର ମହମ୍ମଦ ଆଝାରୁଦ୍ଦିନ ? ଲକଡାଉନରେ ମୋନିକା ବେଦୀଙ୍କ ସହ ବିତାଉଛନ୍ତି କ୍ବାଲିଟି ଟାଇମ୍

3/05/2020 at 1:39 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୩/୫: ଫିଲ୍ମ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମୋନିକା ବେଦୀ ଜଣେ ପୂର୍ବ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ସହ ଭଲ ସମୟ ବିତାଉଛନ୍ତି। ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏବଂ କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ବନ୍ଧୁତା ରହିଛି ଏବଂ ଅନେକ ବିବାହ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି।

ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିରାଟ କୋହଲି-ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା,ଯୁବରାଜ ସିଂହ-ହାଜେଲ୍ କିଚ୍,ଜାହୀର ଖାନ୍-ସାଗରିକା ଘଟଗେ ହେଉଛନ୍ତି କିଛି ଉଦାହରଣ। ଏବେ କ୍ରିକେଟ ମହମ୍ମଦ ଆଝାରୁଦ୍ଦିନ ଏବଂ ମୋନିକା ବେଦୀଙ୍କୁ ନୂଆ ଖବର ସାମନାକୁ ଆସିଛି। ମୋନିକା ଏବଂ ଆଝାରୁଦ୍ଦିନ ଏକାଠି ବୁଲୁଛନ୍ତି।

ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁତା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି। ସେମାନେ ଏକାଠି ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ବିତାଉଛନ୍ତି। ଏବେ ସୁଦ୍ଧା ସେମାନେ ନିଜ ନିକଟତର ବନ୍ଧୁବାନ୍ଧବଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ବନ୍ଧୁତା ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି। ସେ ଆଝାରୁଦ୍ଦିନଙ୍କୁ ସଞ୍ଜୟ ନିରୁପମଙ୍କ ଜରିଆରେ ଭେଟିଥିଲେ ଏବଂ ଏବେ ୩ଜଣ ଭଲ ସାଙ୍ଗ। ମୋନିକା, ଆଝାରୁଦ୍ଦିନ ଏବଂ ନୌରିନଙ୍କ ପୁଅ ଅସଦୁଦ୍ଦିନଙ୍କ ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ହୋଇଥିବା ବିବାହରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ।

ଆଝାରୁଦ୍ଦିନଙ୍କ ବିବାହ ପ୍ରଥମେ ନୌରିନଙ୍କ ସହ ହୋଇଥିଲା। ନୌରିନଙ୍କଠୁ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ପୁଅ ଅସଦ୍ ଏବଂ ଅୟାଜ। ଏହି ବିବାହ ୯ବର୍ଷ ତିଷ୍ଠିଥିଲା। ଏହା ପରେ ନୗରିନ୍ ତାଙ୍କଠୁ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସେ ୧୯୯୬ମସିହାରେ ସଙ୍ଗୀତା ବିଜଲାନୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଏହା ମଧ୍ୟ ତିଷ୍ଠିପାରିନଥିଲା। ୨୦୧୦ମସିହାରେ ସେମାନେ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଏବେ ମୋନିକା ବେଦୀ ଏବଂ ଆଝାରୁଦ୍ଦିନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବନ୍ଧୁତା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି। ଏବେ ଦେଖିବାକୁ ବାକି ରହିଲା ଏମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ କେତେ ବାଟ ଆଗଉଛି। ମୋନିକା ବେଦୀ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରହି ଆସିଛନ୍ତି ଏବଂ କେତେକ ସଫଳ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରି ସାରିଛନ୍ତି। ମୋନିକା ବେଦୀଙ୍କ ଏକ କଳା ଇତିହାସ ମଧ୍ୟ ରହିଛି।

   Related Posts