Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୂର୍ବ ଗୋଦାବରୀରେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ଭ୍ୟାନ୍, ୬ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ରାସ୍ତା ଉପରେ ପଡିଛି ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ୩୧ରେ ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ଉତ୍ତର ଓ ଉପକୂଳ ଓଡିଶାରେ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ସ୍କର୍ପିଓ ଜାଳିଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ଗାଡିରେ ଥିବା ୩ ଜଣଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ
  • ||
  • ପରାଜୟ ଧାରା ଭାଙ୍ଗିଲା ଚେନ୍ନାଇ, ୬ ଓ୍ୱିକେଟରେ ହାରିଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ
  • ||

କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ଭୟରେ IRS ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଏସିଡ୍ ପିଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ! କାର୍‌ରୁ ମିଳିଲା ମୃତଦେହ

15/06/2020 at 11:31 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୫।୦୬:  ଦିଲ୍ଲୀର ଦ୍ୱାର୍‌କାରେ ଜଣେ ୫୬ବର୍ଷୀୟ IRS ଅଧିକାରୀ କଥିତ ଭାବେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି ।  IRS ଅଧିକାରୀଙ୍କ ମୃତଦେହ କାର ମଧ୍ୟରୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଥିଲା , ପରେ ତାଙ୍କୁ  ଦିନ୍‌ ଦୟାଲ୍‌ ଉପାଧ୍ୟାୟ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସେଠାରେ ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ମୃତ୍ୟୁ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି । ମୃତ IRS ଅଧିକାରୀଙ୍କ ନାମ ଶିବରାଜ ସିଂହ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି ।

୫୬ବର୍ଷୀୟ ଶିବରାଜ ସିଂହ D.O.S.R.K ପୁରାମରେ ଅତିରିକ୍ତ CIT  ପଦରେ ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଥିଲା । ଦ୍ୱାରିକା ସମତି କୁଞ୍ଜ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟରେ ରହୁଥିଲେ ଶିବରାଜ । ୨୦୦୬ ବ୍ୟାଚ୍ର IRS ଅଧିକାରୀ । ସୂଚନାନୁସାରେ, ଏକ ସୁଇସାଇଡ ନୋଟ ମଧ୍ୟ ମିଳିଛି।  ଯେଉଁଥିରେ ସେ କରୋନା ସନ୍ଦେହରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା କଥା ଲେଖାଯାଇଛି । ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସକୁ ଶନିବାର ଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟା ୬ଟାରେ ଡିଡିୟୁ ମେଡିକାଲକୁ ଫୋନ୍‌ ଯାଇଥିଲା , ଏବଂ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଛି ବୋଲି କୁହାଯାଇଥିଲା । ପୋଲିସ ଟିମ୍‌ ତୁରନ୍ତ ମେଡିକାଲକୁ ଯାଇଥିଲା । ତଦନ୍ତ କରି ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲା କି ମୃତକଙ୍କ ନାମ ଶିବରାଜ ସିଂହ  ଏବଂ ସେ ୨୦୦୬ବ୍ୟାଚ୍‌ର IRS ଅଧିକାରୀ ବୋଲି ଜଣାପଡିଥିଲା ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ପୋଲିସର ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତରୁ ଶିବାରଜଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଏସିଡ୍‌ ପିଇବାରୁ ହୋଇଛି ବୋଲି ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପୋଲିସକୁ ଶିବରାଜଙ୍କ ପୋଷ୍ଟ ମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି । ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପରେ ପୂରା ସତ୍ୟତା ଜଣାପଡିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି ।  ଯାଞ୍ଚରେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଜଣାପଡିଛି ଯେ, ଦ୍ୱାର୍‌କା ସ୍ଥିତ ସେକ୍ଟର-୬ ସ୍ଥିତ ନିଜ ଆପର୍ଟମେଣ୍ଟ ବାହାରେ ଥିବା ନିଜ କାର୍‌ ଭିତରେ ବସି ଶିବାରଜ ଏସିଡ୍‌ ପିଇଦେଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ କଣ ପାଇଁ ଆତ୍ମହତ୍ୟ କରିଛନ୍ତି , ତାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ ।

କରୋନା ରିପୋର୍ଟ ନେଗେଟିଭ୍ ଆସିଥିଲା ।

ସୂଚନାନୁସାରେ ଶିବରାଜ ଗତ କିଛି ସପ୍ତାହ ତଳେ ନିଜର କରୋନା ଟେଷ୍ଟ କରାଇଥିଲେ , ତାଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ ନେଗେଟିଭ୍‌ ଆସିଥିଲା । ରିପୋର୍ଟ ନେଗେଟିଭ୍‌ ଆସିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ସେ ଖୁବ୍‌ ଚିନ୍ତାରେ ଥିଲେ । ତାଙ୍କୁ ଚିନ୍ତା ଥିଲା କି ଯଦି ତାଙ୍କ ଠାରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ଦେଖାଦିଏ, ତେବେ ତାଙ୍କର ପୁରା ପରିବାର ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଯିବ ବୋଲି ଆଶଙ୍କା ରହିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସେପଟେ ପୋଲିସ ଅନୁସାରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପୂରା ଘଟଣାର ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଜାରି ରହିଛି । ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପରେ ପୂରା ଘଟଣାର ସତ୍ୟତା ଜଣାପଡିବ ବୋଲି କୁହାଯାଇଛି ।

   Related Posts