Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାଲେପୁର : ମକର ଯାତ୍ରାରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଟେକି ନେଇ ନଦୀପଠାରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଥାନାରେ ଏତଲା, ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ନେଇ ପୋଲିସର ଛାନଭିନ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡା : ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ, ସିଡିଏମ୍‌ଓଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ମୃତଦେହ ରଖି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଧାରଣା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ATMରୁ ବାହାରିଲା କାଗଜ ପେଷ୍ଟ ଥିବା ୨୦ଟି ୫ଶହ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍, ଫେରସ୍ତ ନେବାକୁ ମନାକଲା ବ୍ୟାଙ୍କ୍ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାରଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଟିକା ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ଜଣ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : କିନ୍ନରଙ୍କଠାରୁ ୩ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍, ଚୋରି ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ପଞ୍ଝାରେ ଧଳା ଜହର ବେପାରୀ, କୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ଚଳନ୍ତା କାର୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ହାତୀ ପୁଣି ନେଲା ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା କଚାଡି ମାରିଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ ମୃତ, ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଶହେ ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୯୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୫୨୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ପ୍ରେମ ବିଚ୍ଛେଦକୁ ସହି ନପାରି କୋର୍ଟ ଛାତରୁ ଡେଇଁପଡ଼ିଲା ପ୍ରେମିକା, ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି

14/01/2021 at 3:53 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୪/୦୧: ପ୍ରେମ ପାଇଁ କିଛି ବି କରିପାରେ। ଏମିତି କିଛି ଟାଇଟଲ୍‌ ଫିଲ୍ମରେ ବ୍ୟବହାର ହେଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ। କିନ୍ତୁ ଜଣେ ପ୍ରେମିକା ଏହାକୁ ସତ କରି ଦେଖାଇଛନ୍ତି। ଘର ଲୋକ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ପାଖରୁ ଦୂରେଇ ଯିବାକୁ କହିବାରୁ କିଛି ନଭାବି କୋର୍ଟର ଛାତରୁ ତଳକୁ ଢ଼େଇଁପଡ଼ିଲା ପ୍ରେମିକା। ବିଚ୍ଛେଦ ଦୁଃଖକୁ ସହିବା ଅପେକ୍ଷା ମୃତ୍ୟୁ ସହଜ ବୋଲି ଭାବିନେଲା ପ୍ରେମିକା। ଗୋଟିଏ ତାଲା ଉପରୁ ତଳକୁ ଡେଇଁ ପଡ଼ିବାରୁ ଯୁବତୀଙ୍କର ଶରୀରରେ ଅନେକ ଆଘାତ ଲାଗିଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି।

ଏହି ଘଟଣା ବେଗୁସରାୟରେ ଘଟିଛି। ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଝିଅଟି ନିଜ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ସହ ଘରୁ ୧୦ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୧୯ରେ ପଳାଇଥିଲେ। ପରେ ଦୁଇଜଣ ବିବାହ କରିଥିବା ମଧ୍ୟ ଜଣାପଡ଼ିଛି। ପରେ ଝିଅର ପରିବାର ଲୋକେ ଥାନାରେ ଝିଅ ନିଖୋଜ ହୋଇଥିବା ନେଇ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ପୋଲିସ ବହୁ ଖୋଜାଖୋଜି କରିବା ପରେ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କୁ ୧୨ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୨୧ରେ ପାଇଥିଲା। ପୁଅର ନାଁ ପ୍ରଣବ କୁମାର ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଝିଅର ନାଁ ସଂଗ୍ରାମ କୁମାରୀ। ଏମାନେ ଦୁହେଁ କଟରମାଳ ଗାଁର ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି।

ପୋଲିସ ସେମାନଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ପରେ ଝିଅଟିର ଡାକ୍ତରୀ ମଇନା କରାଇଥିଲା। ପରେ ସେମାନଙ୍କୁ ବେଗୁସରାୟ କୋର୍ଟରେ ହାଜର କରାଇଥିଲା। କୋର୍ଟରେ ଝିଅର ବାପା-ମା ପ୍ରେମିକ ସହ  ନମିଶିବାକୁ ତାଗିଦ କରିଥିଲେ। ପରିବାର ନା ସ୍ବାମୀ କାହାକୁ ବାଛିବ କିଛି ନବୁଝିପାରି କୋର୍ଟର ଉପରମହଲାରୁ ଡେଇଁପଡ଼ିଲା ପ୍ରେମିକା। ତାଙ୍କୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିବା ବେଳେ ସେ ଜୀବନ ମରଣ ସହ ସଂଘର୍ଷ କରୁଥିବା ପୋଲିସ କହିଛି।

   Related Posts