Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୫୪୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ପୂର୍ବରୁ ବସିବ ବିଧାନସଭାର ଶୀତ ଅଧିବେଶନ
  • ||
  • କରୋନାର ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣରେ ବୃଦ୍ଧି, ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୮୯୩ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||

୩୦୦ ବର୍ଷ ପୁରୁଣା ଭୁତ ସହ ବିବାହ ପରେ ଏବେ ହେବ ଛାଡପତ୍ର

29/06/2019 at 3:12 PM

ଆପଣମାନେ ରଖିଥିବେ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଜଣେ ଆଇରିଶ ମହିଳା ୩୦୦ ବର୍ଷ ପୁରୁଣା ସମୁଦ୍ରୀ ଡକାୟତକୁ ବିବାହ କରିଥିବା ଦାବି କରିଥିଲେ । ମହିଳା ଜଣକ ହେଲେ ଅମାଣ୍ଡା ଟିଗ୍ । ସେ ୩୦୦ ବର୍ଷ ପୁରୁଣା ଭୁତକୁ ବାହାହୋଇଥିଲେ ବୋଲି କହିଥିଲେ । ଏବେ ସେ ଏହି ଭୁତ ଠାରୁ ଅଲଗା ହେବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ଅର୍ଥାତ ବିବାହ ବିଚ୍ଛେଦ । ଏକଥା ଶୁଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗୁଥିବା ନିଶ୍ଚୟ । ଅମାଣ୍ଡା ପାଇରେଟ୍ସ ଅଫ୍ କାରବୀୟନ୍ ସହିତ ବିବାହ କରିଥିଲେ ବୋଲି ଦାବି କରିଥିଲେ । ତେବେ ଏବେ ସେ ତାଙ୍କ ଠାରୁ ଅଲଗା ହେବା ପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି । ତେବେ ଟିଗ କହିଛନ୍ତି ବିବାହ ବିଚ୍ଛେଦ କଥା ଜାଣି ଭୁତ ତାଙ୍କୁ ମାରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲା ।

ମହିଳା ଅଇରୀଶ ମିରର ସହ ଏକ ଇଣ୍ଟରଭିୟୁରେ ବିବାହ ବିଚ୍ଛେଦ କଥା କହିଥିଲେ । ସେ କହିଥିଲେ ଯେ, ଏବେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିବେ ଯେ ମୋ ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଶେଷ ହୋଇଯାଇଛି । ମୁଁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଉଚିତ ଉପାୟରେ ସବୁ କଥା କହିବି । ଆଧ୍ୟାତ୍ମ ଚିନ୍ତାଧାରା ରଖୁଥିବା ଲୋକେ ଟିକିଏ ସାବଧାନ ହୁଅନ୍ତୁ ।

ପିପାଳ ଅନୁଯାୟୀ, ୨୦୧୪ ମସିହାରେ ଟିଗ୍ ଜେକଙ୍କ ସହ ସାକ୍ଷାତ କରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ ହୋଇଥିଲା । ଏହାପରେ ଟିଗ୍ ଜେକଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ବିବାହକୁ ୬ ବର୍ଷ ବିତିଗଲାଣି । ଯେଉଁ ଭୁତ ସହ ଟିଗ୍ ବିବାହ କରିଥିଲେ ସେ ଅଷ୍ଟାଦଶ ଶତାବ୍ଦୀର ସମୁଦ୍ର ଡକାୟତ ଥିଲା । ଥରେ ଟିଗ୍ ଶୋଇଥିବାବେଳେ ଜେକ ତାଙ୍କୁ ଛାଡି ଚାଲିଯାଇଥିଲା ।

ଟିଗ୍ କହିଛନ୍ତି ସେ ଜେକଙ୍କ ସହ ବହୁତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିଛନ୍ତି । ସେ ଜେକଙ୍କ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଭାବନା ଦେଖି ଭୟଭୀତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ତେବେ ସେ ଜେକଙ୍କ ଠାରୁ କେବଳ ଯୌନ ସମ୍ପର୍କ ନୁହେଁ ବରଂ ଆହୁରି ଅଧିକା ଆଶା ରଖିଥିଲେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ଯୌବନ ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ ଶିଖା ଯାଇଥିଲା ଯେ, ଯଦି ତୁମ ସହିତ ଜଣେ ଯୌନ ସମ୍ପର୍କ ରଖୁଛି ତାହେଲେ ସେ ତୁମକୁ ନିଶ୍ଚୟ ବିବାହ କରିବ ।

ଏହି ବିବାହକୁ ସେ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ବିବାହ ବୋଲି ଭାବିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସେମିତି କିଛି ବି ହୋଇନଥିଲା ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଟିଗ୍ । ସେ କହିଛନ୍ତି ଅଧିକାଂଶ ପୁରୁଷ କେବଳ ଯୌନ ସମ୍ପର୍କରେ ହିଁ ଖୁସି ହୋଇଥାନ୍ତି ।

   Related Posts