Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରିବାର ପାଇଁ ଏତିକି ସମ୍ପତ୍ତି ଛାଡି ଯାଇଛନ୍ତି କଂଗ୍ରେସର ଚାଣକ୍ୟ ଅହମଦ ପଟେଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୬୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୩୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୬୦୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଦ୍ୱିତୀୟ AIIMS ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ, କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚିବଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ
  • ||
  • ପୁରୀ : ବାହାର ଭକ୍ତଙ୍କୁ ପୁରୀ ମନା, ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶ ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନର କଟକଣା
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଓଡିଶା ବନୀକରଣ ଅତିରିକ୍ତ ପିସିସିଏଫ୍, ଭୁବନେଶ୍ବରର ୫ଟି ଓ ମୁମ୍ବାଇ ଏବଂ ପୁନେର ୭ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • କଂଗ୍ରେସର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଅହମଦ ପଟେଲଙ୍କ ପରଲୋକ : କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇ ଚାଲିଥିଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • Snack Video ସମେତ ପୁଣି ୪୩ଟି ମୋବାଇଲ୍‌ ଆପ୍‌ ବ୍ୟାନ୍‌ କଲେ ଭାରତ ସରକାର
  • ||

ମଇଦାନକୁ ଫେରିବେ ଇର୍ଫାନ ପଠାନ, ଲଙ୍କା ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍‌ରେ କାଣ୍ଡି ଟସ୍କର୍ସ ପକ୍ଷରୁ ଖେଳିବେ

1/11/2020 at 3:36 PM

କଲମ୍ବୋ ୦୧।୧୧: ଭାରତର ପୂର୍ବତନ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଇର୍ଫାନ ପଠାନ ପଡିଆକୁ ଓହ୍ଲାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଅର୍ଥାତ ବହୁ ଦିନ ପରେ ଏହି ସୁଇଙ୍ଗ ବୋଲରଙ୍କୁ ପଡିଆରେ ବୋଲିଂ କରୁଥିବା ପ୍ରଶଂସକ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ। ଏହାର ସୂଚନା ଖୋଦ୍ ଇର୍ଫାନ ପଠାନ ଦେଇଛନ୍ତି। ରବିବାର ପଠାନ ଲଙ୍କା ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍(ଏଲପିଏଲ)ରେ କ୍ୟାଣ୍ଡି ଟସ୍କର୍ସ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି ତରଫରୁ ଖେଳିବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। କାଣ୍ଡି ଦଳରେ ଓ୍ଵେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜର ବିସ୍ଫୋରକ ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନ କ୍ରିସ୍ ଗେଲ, ସ୍ଥାନୀୟ ଖେଳାଳି କୁଶଳ ପେରେରା, କୁଶଲ ମେଣ୍ଡିସ ଓ ନୁଓ୍ଵାନ ପ୍ରଦୀପ ଏବଂ ଇଂଲଣ୍ଡର ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଲିୟାମ ପ୍ଲୁଙ୍କେଟ୍ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ।

ଚଳିତ ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରୁ ଇର୍ଫାନ ପଠାନ କ୍ରିକେଟ୍‌ର ସମସ୍ତ ଫର୍ମାଟରୁ ଅବସର ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ। ସେ ଭାରତ ପକ୍ଷରୁ ୨୯ଟି ଟେଷ୍ଟ, ୧୨୦ଟି ଦିନିକିଆ ଓ ୨୪ଟି ଅନ୍ତରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ମ୍ୟାଚ୍‌ ଖେଳିଛନ୍ତି। ଇର୍ଫାନ କହିଛନ୍ତି, ମୁଁ ଏଲପିଏଲରେ କାଣ୍ଡି ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜିର ସଦସ୍ୟ ହୋଇ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛି। ଆମ ଦଳରେ କିଛି ଦମଦାର ଖେଳାଳି ଅଛନ୍ତି। ଏହି ଲିଗ୍ ଖେଳିବାକୁ ମୁଁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସ୍ତୁତ ବୋଲି ପଠାନ କହିଛନ୍ତି।

ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ ୩୬ ବର୍ଷୀୟ ଇର୍ଫାନ ପଠାନ ୨୦୧୯ରେ ଶେଷ ଥର ଟି-୨୦ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିଥିଲେ। ସଂପ୍ରତି ସେ ଆଇପିଏଲରେ ଭାଷ୍ୟକାର ଦାୟିତ୍ଵ ତୁଲାଉଛନ୍ତି। ଗତ ଗତ ବର୍ଷ ରଣଜୀ ସିଜିନରେ ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀର ଦଳର ମେଣ୍ଟର ଥିଲେ। ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀର ଗତ ସିଜିନରେ ନକ୍‌ଆଉଟ୍‌ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା।

   Related Posts