Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟିକା ପାଇଁ ଗ୍ଲୋବାଲ୍‌ ଟେଣ୍ଡର: ୧୯ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ନେଇ ଗଠନ ହେଲା କମିଟି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୯୬୨ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : କରୋନାର ସାମାନ୍ୟ ଲକ୍ଷଣ ଥିବା ରୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ ଆୟୁଷ-୬୪, ଏହି କେନ୍ଦ୍ରରେ ମିଳୁଛି ମାଗଣାରେ
  • ||
  • ଶାମଲୀ : ଲଜ୍ଜାଜନକ ଦୃଶ୍ୟ, ଅଳିଆ ବୁହା ଗାଡିରେ ଶ୍ମଶାନଘାଟ ଗଲା ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଟିକା ପାଇଁ ହେବ ଗ୍ଲୋବାଲ୍‌ ଟେଣ୍ଡର, ରାଜ୍ୟ କ୍ୟାବିନେଟ୍ ବୈଠକରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ରାହୁଲ ଭୋରାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ପତ୍ନୀ ସେୟାର କଲେ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ଭିଡିଓ… କେମିତି ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଟିକିଏ ପାଇଁ ହେଉଥିଲେ ଛଟପଟ
  • ||
  • ମଥୁରା : କରୋନାରେ ହେମାମାଳିନୀଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସଚିବଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଟ୍ବିଟ୍ କରି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦେଲେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି
  • ||
  • ଭୁବନ : ଦୀର୍ଘ ୭ଘଣ୍ଟା ବନ୍ଦ ଘରେ ପଡିରହିଲା ମୃତଦେହ, କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ଆଶଙ୍କାରେ ପାଖ ମାଡିଲେନି ପରିବାର
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ରୋଗୀଙ୍କୁ ଲାଞ୍ଚ ମାଗିବା ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, SDMOଙ୍କୁ ସୋ-କଜ୍ ନୋଟିସ୍ ପରେ ପଠାଗଲା ଡେପୁଟେସନରେ, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ ସସ୍‌ପେଣ୍ଡ
  • ||
  • ହାଇଦ୍ରାବାଦ : ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଟ୍ୟାଙ୍କର ଡ୍ରାଇଭର ଭୁଲିଗଲା ହସ୍ପିଟାଲ ରାସ୍ତା, ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଅଭାବରୁ ଚାଲିଗଲା ୭ କରୋନା ରୋଗୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||

ଇରଫାନ ପଠାନଙ୍କ ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦ ଡ୍ରିମ୍ ଟିମ୍‌ରେ ନାହାନ୍ତି କୋହଲି-ରୋହିତ: କାୟରାନ୍ ପୋଲାର୍ଡଙ୍କୁ କଲେ କ୍ୟାପଟେନ୍

17/11/2020 at 1:43 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୭/୧୧ : ପୂର୍ବତନ ଭାରତୀୟ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ତଥା କ୍ରିକେଟ ବିଶେଷଜ୍ଞ ଇରଫାନ୍ ପଠାନ୍ ନିଜର ଆଇପିଏଲ ଡ୍ରିମ୍ ଟିମ୍ କରିଛନ୍ତି। ନିଜ ଟିମରୁ ଇରଫାନ୍ ପଠାନ୍ ରୟାଲ୍ ଚେଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର କ୍ୟାପଟେନ୍ ବିରାଟ କୋହଲି ଓ ମୁମ୍ବାଇ ଇଂଡିଆନ୍ସ କ୍ୟାପଟେନ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ବାହାର କରିଦେଇଛନ୍ତି। ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦ରେ କୋହଲି ନିଜ ଟିମକୁ ପ୍ଳେଅଫ୍ ଯାଏଁ ନେଇଯାଇଥିଲେ। ରୋହିତ ଆଇପିଏଲର ପଞ୍ଚମ ଟ୍ରଫି ଜିତିଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ତଥାପି ଇରଫାନ୍ ପଠାନ୍ ୨୦୨୦ ଟିମରେ ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ନେଇନାହାନ୍ତି।

ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ ନଭେମ୍ବର ୧୦ ତାରିଖରେ ଶେଷ ହୋଇଛି। ଦୁବାଇ ଅନ୍ତରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ଫାଇନାଲ୍ ମ୍ୟାଚରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଂଡିଆନ୍ସ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସକୁ ୫ ୱିକେଟରେ ପରାଜିତ କରି ବିଜୟ ହାସଲ କରିଛି। ଆଇପିଏଲ୍ ଶେଷ ହେବାପରେ ଅନେକ ପୂର୍ବତନ ଖେଳାଳି ଓ କ୍ରିକେଟ୍ ବିଶେଷଜ୍ଞ ନିଜ ନିଜ ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦ ଟିମ୍ ତିଆରି କରିଛନ୍ତି। ଏହି ତାଲିକାରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଇରଫାନ୍ ପଠାନଙ୍କ ନାଁ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ହୋଇଛି।  

ଇରଫାନ ପଠାନ ନିଜର ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦ ଡ୍ରିମ୍ ଟିମରେ କେଏଲ୍ ରାହୁଲ ଓ ଶିଖର ଧୱନଙ୍କୁ ଓପନର୍ ଭାବେ ସାମିଲ କରିଛନ୍ତି। ୩ ନମ୍ବର ଖେଳାଳି ପାଇଁ ସେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଂଡିଆନ୍ସର ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବଙ୍କୁ ବାଛିଛନ୍ତି। ପୂର୍ବତନ ଭାରତୀୟ ପେସର୍ ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାରଙ୍କ ବ୍ୟାଟିଂକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି। ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାରଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ଆଇପିଏଲ୍ ସିଜନ୍ ସ୍ମରଣୀୟ ଥିଲା।

ଏବି ଡିଭିଲିୟର୍ସଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ୍ୟକ୍ରମରେ ରଖି ଇରଫାନ ପଠାନ ଥ୍ରୀ ଡାଇମେନ୍ସନ ପ୍ଲେୟର କାୟରାନ ପୋଲାର୍ଡଙ୍କୁ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୦ର କ୍ୟାପଟେନ୍ କରିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ଚାହୁଁଚି କାୟରାନ୍ ପୋଲାର୍ଡ ପାଞ୍ଚ ନମ୍ବରରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରନ୍ତୁ। ସେ ମୋ ଟିମର କ୍ୟାପଟେନ ମଧ୍ୟ ହେବେ। ମୋ ପାଖରେ ହାର୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ବିକଳ୍ପ ମଧ୍ୟ ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ସେ ବଲିଙ୍ଗ କରୁନାହାନ୍ତି। ପୋଲାର୍ଡ ବଲିଙ୍ଗ ମଧ୍ୟ କରିବେ। ସେ ଜଣେ ଭଲ ଫିଲ୍ଡର ମଧ୍ୟ। ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ଥ୍ରୀ ଡାଇମେନ୍ସନାଲ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ବାଛିବି।’

ତାଙ୍କ ଟିମରେ ଅଛନ୍ତି, କେଏଲ ରାହୁଲ, ମାର୍କସ ସ୍ଟେଇନିସ, ରାହୁଲ ତେୱତିୟା, ୟୁଜବେନ୍ଦ୍ର ଚହଲ, କଗିସୋ ରବାଡା, ଯଶପ୍ରୀତ ବୁମରାହ ଓ ମହମ୍ମଦ ସାମୀ, ଶିଖର ଧୱନ, ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ, ଏବି ଡିଭିଲିୟର୍ସ(ୱିକେଟ କିପର), କାୟରାନ ପୋଲାର୍ଡ(କ୍ୟାପଟେନ)।

   Related Posts