Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

କାମ କରୁନି ଆଇଆରସିଟିସି ଓ୍ୱେବସାଇଟ୍, ଟ୍ରେନ୍ ଟିକେଟ୍ ବୁକିଂ କରିବାରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି ଯାତ୍ରୀ

11/05/2020 at 4:37 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୧୧|୦୫ :   ପ୍ରାୟ ୪୮ ଦିନ ପରେ ସାଧାରଣ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ପାଇଁ ଟ୍ରେନ ସେବା ମଙ୍ଗଳବାରଠୁ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ।  ଟ୍ରେନ୍ ଟିକେଟ ବୁକିଂ ଆଜି ଅପରାହ୍ନ ୪ଟାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ସାରିଛି । କିନ୍ତୁ ଯାତ୍ରୀମାନେ ଟିକେଟ୍ ବୁକ୍ କରିପାରୁ ନାହାଁନ୍ତି । ଆଇଆରସିଟିସିର  ଓ୍ୱେବସାଇଟ୍ ସଠିକ ଭାବେ ଖୋଲୁନାହିଁ ।

ସୂଚନାନୁସାରେ, ସୋମବାର ଅପରାହ୍ନ ୪ଟାରେ ଟିକେଟ୍ ବୁକ୍ କରିବା ପାଇଁ ଅନେକ ୟୁଜର ଲଗାତାର ଭାବେ ଆଇଆରସିଟିସି ଓ୍ୱେବସାଇଟ୍ ଭିଜିଟ୍ କରୁଛନ୍ତି । ଆଇଆରସିଟିସର ମୋବାଇଲ ଆପ୍ ମଧ୍ୟ କାମ କରୁନାହିଁ । ଫଳରେ ଟିକେଟ୍ କରିବା ପାଇଁ ଯାତ୍ରୀମାନେ ଅନେକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହା ୬ଟା ପରେ ଠିକ ହେବ ଓ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ହେବ ନାହିଁ ବୋଲି ସଂସ୍ଥା ପକ୍ଷରୁ କୁହାଯାଇଛି ।

ଏହା ମଧ୍ୟରେ ରେଳବାଇ ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ଦେଇଛି । ରେଳବାଇ କହିଛି ଯେ,  ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଅସୁବିଧା ପାଇଁ ଦୁଃଖିତ । ସ୍ପେସାଲ ଟ୍ରେନ ସମ୍ଭନ୍ଧୀୟ ଡାଟା ଓ୍ୱେବସାଇଟରେ ଫିଡ୍ କରାଯାଉଛି । ତେଣୁ ଟିକେଟ୍ ବୁକିଂ ସୁବିଧା କିଛି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯିବ ।

କୁହାଯାଉଛି ଯେ, ଓ୍ୱେବ୍ ଟ୍ରାଫିକ୍ ଜାମ୍ ପାଇଁ ସାଇଟ୍ ଓପନ କରିବାରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ । ତେବେ ବୁକିଂ ଆରମ୍ଭ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଆଇଆରସିଟିସି ଏହା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଜରୁରୀ ଥିଲା ବୋଲି ଯାତ୍ରୀମାନେ କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts