Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଶ୍ଵସ୍ତି: କମୁଛି କରୋନା ପ୍ରଭାବ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୮୦୯ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର-ଜାନୁଆରୀ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ: ଭୁବନେଶ୍ବର ଷ୍ଟେସନ ଓ ଏୟାରପୋର୍ଟରେ କରିପାରିବେ କୋଭିଡ୍‌ ଟେଷ୍ଟ
  • ||
  • ପରୀ ବାପା-ମା’ଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ବିଜେପି ଟିମ୍, ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ଦାବି
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନ୍‌ର ଟୟଲେଟ୍‌ରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଉଦ୍ୟମ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକ ଗିରଫ
  • ||
  • କଟକ : ପୁଣି ଏକ ନକଲି ଘିଅ କମ୍ପାନୀରେ ଚଢାଉ, କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ଅପମିଶ୍ରିତ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ
  • ||
  • ପ୍ରେମ: ସେୟାର ଚାଟ୍‌ରୁ ଆରମ୍ଭ ଫେସବୁକରେ ଶେଷ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ଅଶ୍ଲୀଳ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କଲେ ପ୍ରେମିକ
  • ||

ସାରାଙ୍କ ପରେ ଏବେ ଆମୀରଙ୍କ ଝିଅ ଇରା ପାଣିରେ ଲଗାଇଲେ ନିଆଁ, ଫଟୋ ଭାଇରାଲ…

13/01/2020 at 11:46 AM

ମୁମ୍ବାଇ୧୩|୧: କିଛି ଦିନ ହେବ ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ଭେକେସନ୍‌ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଥିଲା।ସାରାଙ୍କ ଡିପ୍‌ ସି ଡାଇଭିଂ ଫଟୋ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଖୁବ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିଲା। ହେଲେ ଏବେ ଇରାଙ୍କ ପାଣି ଭିତର ଫଟୋଶୁଟ୍‌ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ନିଜ ହଟ୍‌ ଫଟୋଶୁଟ୍‌ ଓ ଭିଡିଓ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରୁହନ୍ତି ଇରା। ଇରା ଇନ୍‌ଷ୍ଟାରେ ନିଜର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଫଟୋଶୁଟ୍‌ର ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲଗାତାର ଆକ୍ଟିଭ ରୁହନ୍ତି ଇରା।

ଉଭୟ ସାରା ଓ ଇରା ଆଜିକାଲି ନିଜ ଫଟୋ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି। ଇରାଙ୍କ ବୋଲ୍ଡ ଫଟୋଶୁଟ୍ ପରେ ଏବେ ତାଙ୍କୁ ଏକ ଭିନ୍ନ ଅନ୍ଦାଜରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ନିକଟରେ ଇରା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଜର ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଫଟୋଟି ନୀଲ ଆଇଲାଣ୍ଡରେ ଉଠାଯାଇଛି।

ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ଲାଡଲୀ ଏହି ଫଟୋରେ ସମୂଦ୍ର ଭିତରେ ସୁଇମିଂ କରୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଇରାଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ କେଦାରନାଥ ଫେମ୍‌ ସାରା ସୁଇମିଂ ଓ ଡାଇଭିଂ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ ଯାହା ଅନେକ ଦର୍ଶକ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି। ତେବେ ଇରା ଫିଲ୍ମରେ ପ୍ରଦର୍ଶନ ନକରି ମଧ୍ୟ ଇନ୍‌ଷ୍ଟାରେ ତାଙ୍କର ୨ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଫଲୋଅର୍ସ ଅଛନ୍ତି। ଯାହା କୌଣସି ସାଧାରଣ କଥା ନୁହେଁ।   

   Related Posts