Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମହାରାଷ୍ଟ୍ର : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ୩୦ ଫୁଟ ଖାଇକୁ ଖସିଲା ବସ୍, ୫ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୩୫ ଆହତ
  • ||
  • କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା ପାଇଁ ନିଲମ୍ବିତ ହେଲେ ଗୁଣୁପୁର ତହସିଲଦାର
  • ||
  • ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍ସକୁ ବଡ ଝଟକା, ଆହତ କାରଣରୁ ଆଇପିଏଲ୍‌ର ବାକି ମ୍ୟାଚ୍‌ରୁ ବାଦ୍ ପଡିଲେ ଡ୍ଵେନ ବ୍ରାଭୋ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯୩୧ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ୧୨କୋଟି ଟଙ୍କାର ଜିଏସ୍‌ଟି ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ବିଜାପୁରରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର : ଜଣେ ନକ୍ସଲ ନିହତ, ୨ ଯବାନ ଆହତ
  • ||
  • ମାଓବାଦୀଙ୍କ ବର୍ବର କାଣ୍ଡ , ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ଘରୁ ଡାକି ନେଇ ହତ୍ୟା
  • ||

ରାସ୍ତାକଡରେ କାର ଛିଡା କରି ପରିସ୍ରା କରୁଥିଲେ ଯୁବକ : ଅଚାନକ କାର ଉପରେ ପଡିଲା ଏକ ବଡ ପଥର, ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି IPS ଅଧିକାରୀ ଅରୁଣ ବୋଥ୍ରା କହିଲେ…

15/07/2020 at 2:19 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୫/୦୭ : ଆଇପିଏସ ଅଧିକାରୀ ଅରୁଣ ବୋଥ୍ରା ଟ୍ୱିଟରରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଚକିତ ହୋଇଯିବେ | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି | ରାସ୍ତାକଡରେ ଛିଡା ହୋଇଥିବା ଏକ କାର ଉପରେ ଏକ ବଡ ପଥର ପଡିଯିବାର ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ପଥର କାର ଉପରେ ପଡିବା ପରେ କାର ଚେପା ହୋଇଯାଇଛି | କାର ଉପରେ ପଥର ପଡିବାବେଳେ କାରରେ କେହିନଥିଲେ | ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ଅରୁଣ ବୋଥ୍ରା ଫଲୋୟର୍ସଙ୍କୁ ପଚାରିଛନ୍ତି ଡ୍ରାଇଭର ଲକି ନା ଅନଲକି ? କିଛି ଲୋକ ଏହାକୁ ଅନଲକି କହିଥିବାବେଳେ ଅନେକ ଲୋକ ଏକ ଲକି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି | କାରଣ ସୌଭାଗ୍ୟବଶତଃ ଡ୍ରାଇଭର କାରରେ ନଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ବଞ୍ଚିଯାଇଛି |

ଡ୍ରାଇଭର ରାସ୍ତାକଡରେ କାର ରଖି ପରିସ୍ରା କରୁଥିବା ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ଡ୍ରାଇଭର କାରରୁ ଓହ୍ଲାଇ ରାସ୍ତାକଡରେ ପରିସ୍ରା କରୁଥିବା ସମୟରେ ସେହି ବାଟ ଦେଇ ଏକ ଟ୍ରକ ଯାଉଥିଲା | ଟ୍ରକରୁ ଏକ ପଥର ଖସି ସିଧା କାର ଉପରେ ପଡିଥିଲା | ପଥର ପଡି କାରର ୱିନ୍ଡସିଲ୍ଡକୁ ଚୁରମାର କରିଦେଇଥିଲା । ଏହା ଦେଖି ଡ୍ରାଇଭର ଚମକି ପଡିଥିଲେ ।

ଲୋକଙ୍କ କହିବାନୁଯାୟୀ ଯଦି ଡ୍ରାଇଭର ପରିସ୍ରା କରିବାକୁ ସେଇଠି ଅଟକି ନ ଥାନ୍ତେ ତାହେଲେ ଦୁର୍ଘଟଣା ଟଳି ଯାଇଥାନ୍ତା | କିନ୍ତୁ ଯଦି ଗାଡି ଅଟକାଇ ସେ ଗାଡି ଭିତରେ ବସିଥାନ୍ତେ ତାହେଲେ ଆହୁରି ବଡ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଥାନ୍ତା | ଏଥିରେ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ଚାଲିଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ଥିଲା | ଅରୁଣ ବୋଥ୍ରା ଏହି ଭିଡିଓ ଜୁଲାଇ ୧୪ ତାରିଖରେ ନିଜ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ | ଭିଡିଓକୁ ୩୭ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଦେଖି ସାରିଛନ୍ତି | ଲୋକେ ଭିଡିଓ ଉପରେ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ରଖୁଛନ୍ତି |

   Related Posts