Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କମୁଛି କରୋନା ପ୍ରଭାବ: ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ୬୪୮ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଲଭ୍‌ ଜିହାଦ ଉପରେ ଅଧ୍ୟାଦେଶ ପାରିତ କଲା ୟୁପି କ୍ୟାବିନେଟ୍‌, ଧୋକା-ଧମକ ଦେଇ ଧର୍ମ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଇଲେ ୧୦ ବର୍ଷ ଜେଲ୍‌
  • ||
  • ଅତ୍ୟଧିକ କାମର ବୋଝ ସହିନପାରି ଆଖି ବୁଜିଲେ ବାପା: ଉପର ଅଧିକାରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସଂଗୀନ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ଝିଅ, କହିଲେ…
  • ||
  • Snack Video ସମେତ ପୁଣି ୪୩ଟି ମୋବାଇଲ୍‌ ଆପ୍‌ ବ୍ୟାନ୍‌ କଲେ ଭାରତ ସରକାର
  • ||
  • ୨ ବାରହା ଶିକାରୀ ଗରିଫ: ମାଂସ ଭାଗବଣ୍ଟା ବେଳେ ମାଡି ବସିଲେ ବନ ବିଭାଗର କର୍ମଚାରୀ
  • ||
  • କରୋନାରେ ଜୀବନ ହାରିଥିବା ଠିକାଦାରଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ଦେଲା ଠିକାଦାର ସଂଘ
  • ||
  • ୧୦ ଡଲାରରୁ କମ୍‌ ମୂଲ୍ୟରେ ମିଳିବ ଋଷ କରୋନା ଭ୍ୟାକ୍‌ସିନ Sputnik V, ଜାନୁଆରୀରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଡେଲିଭରି
  • ||
  • ହାଇଓ୍ବା ଧକ୍କାରେ ଜଣେ ଶିଶୁଙ୍କ ସମେତ ୬ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ: ଚାଲି ଚାଲି ଯିବା ବେଳେ ପଛରୁ ମାଡିଗଲା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପୁରୀ ହାଜତ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାର ବିଚାର ବିଭାଗୀୟ ତଦନ୍ତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଯୋଜନାବଦ୍ଧ ଲୁଟ୍ : ସାଙ୍ଗଙ୍କୁ ଲଗାଇ ଡକାୟତି କରାଇଥିଲା IIFL କର୍ମଚାରୀ ଲାଲା ଅମ୍ରିତ ରାୟ
  • ||

ଲଦ୍ଦାଖ ଉତ୍ତେଜନା ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଟ୍ୱିଟ୍‌ କରିବା ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ଟିମ୍‌ରୁ ବାହାର କରିଦେଲା CSK

17/06/2020 at 5:01 PM

ଚେନ୍ନାଇ ୧୭।୬:  ଆଇପିଏଲ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗସ (ସିଏସକେ)ର ଟିମ୍‌ ଡାକ୍ତର ମଧୂ ଥୋଟ୍ଟାପିଲିଲୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍‌ ପୋଷ୍ଟ ମହଙ୍ଗା ପଡିଛି। ଏଥିଲାଗି ସିଏସକେ ତାଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବିତ କରିଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କର ଟ୍ୱିଟ୍‌ ପୋଷ୍ଟକୁ ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟଜନକ କହିଛି। ଡା.ଥୋଟ୍ଟାପିଲ୍ଲଲୀ ଲଦ୍ଦାଖ ଗଲୱାନ ଘାଟିରେ ଭାରତ-ଚୀନ୍ ଉତ୍ତେଜନାକୁ ନେଇ ବିବାଦୀୟ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ।

ଗଲୱାନ ଘାଟିରେ ଗତ ସୋମବାର ରାତିରେ ଦୁଇ ସେନା ହାତାହାତୀ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଭାରତ ଜଣେ କମାଣ୍ଡିଂ ଅଫିସରଙ୍କ ସମେତ ୨୦ ଜଣ ଜବାନ ସହିଦ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏଥିରେ ଡା.ଥୋଟ୍ଟାପିଲ୍ଲଲୀ ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍‌ ହ୍ୟାଣ୍ଡଲରେ ଏକପୋଷ୍ଟ କରି ‘ ଯଦି  ପିଏମ କେୟାର୍ସ ଷ୍ଟିକର ସହ କଫିନଗୁଡିକ ଫେରନ୍ତ, ବେଶି ଖୁସି ଲାଗନ୍ତା’ ବୋଲି ଉଲ୍ଲେଖ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କର ଏହି ଟ୍ୱିଟ୍‌ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ଲୋକେ ସିଏସକେକୁ ରିଟ୍ୱିଟ୍‌ କରି ଏହାର ଜବାବ ମାଗିଥିଲେ। ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ଜାଣିବା ପରେ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି ତୁରନ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବା ସହ ଡା. ଥୋଟ୍ଟାପିଲ୍ଲଲୀଙ୍କୁ ଟିମ୍‌ରୁ ବାହାର କରିଦେଇଛନ୍ତି।

ସୂଚନା ଯୋଗ୍ୟଯେ ବିସିସିଆଇଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଏନ୍.ଶ୍ରୀନିବାସନଙ୍କ ଇଣ୍ଡିଆ ସିମେଣ୍ଟସ୍‌ ସିଏସକେର ମାଲିକ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନୀ ଟିମ୍‌ର କ୍ୟାପ୍ଟେନ ଅଛନ୍ତି। ଧୋନୀ ପ୍ରାଦେଶିକ ସେନାରେ ହନରାରି ଲେଫ୍ଟନାଣ୍ଟ ଜେନେରାଲ ଅଛନ୍ତି। ଏଥିରେ ଟିମ୍‌ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଏପରି ଟ୍ୱିଟ୍‌ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚକିତ କରିଛି। ତେବେ ଡା. ଥୋଟ୍ଟାପଲ୍ଲିଲୀଙ୍କର ଏହା ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟ ଓ ସେ ଦେଇଥିବା ମନ୍ତବ୍ୟ ତାଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଓ ତାଙ୍କର ଏପରି ଟ୍ୱିଟ୍‌ ବାସ୍ତବିକ ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟପୂର୍ଣ୍ଣ ବୋଲି ଟିମ୍‌ ସଫେଇ ଦେଇଛି। 

ତେବେ ଡା. ଥୋଟ୍ଟାପଲ୍ଲିଲୀଙ୍କ ଏହି ଟ୍ୱିଟ୍‌ ମୁଖପାତ୍ର ସମ୍ବିତ ପାତ୍ର, ବି.ଏଲ.ସନ୍ତୋଷଙ୍କ ସମେତ ବିଭିନ୍ନ ବିଜେପି ନେତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍‌ ସନ୍ଦର୍ଭରେ ଥିଲା ବୋଲି କୁହାଯାଇଛି। ଯେଉଁଥିରେ ବିଜେପି ନେତାମାନେ ପିଏମ କେୟାର୍ସ ଫଣ୍ଡର ହେଉଥିବା ଉପଯୋଗ ନେଇ ଟ୍ୱିଟ୍‌ କରିଥିଲେ। ଏଥିରେ ଏକ ଭେଣ୍ଟିଲେଟରରେ ପିଏମ କେୟାର୍ସ ଷ୍ଟିକର ସହ ସେୟାର କରିଥିବା ବେଳେ  ଡା.ଥୋଟ୍ଟାପଲ୍ଲିଲୀ ଆଉ ପାଦେ ଆଗକୁ ବଢିଯିବା ତାଙ୍କ ଲାଗି ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟପୂର୍ଣ୍ଣ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଛି।   

   Related Posts