Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବାରବାଟୀରେ ଭାରତ-ଓ୍ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ଟି୨୦ ! ବିସିସିଆଇ ଆପେକ୍ସ ବୈଠକରେ ଲାଗିପାରେ ମୋହର
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୩୦ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୨୯୬ ମୃତ
  • ||
  • ଭିସୁଟର କୂଳପତି ସମେତ ୨ଛାତ୍ର କୋଭିଡ଼ ପଜିଟିଭ, ସଂଗରୋଧରେ ସମସ୍ତେ
  • ||
  • ବିଦ୍ୟାଭାରତୀଙ୍କର ମିଛଧରା ପରୀକ୍ଷା ଆଜି, ବାହାରିବ କି ସତ ?
  • ||
  • ରାଜଧାନୀ ନାଳରେ ନାବାଳକ ଭାସିଯିବା ଘଟଣା : ଏବେସୁଦ୍ଧା ମିଳିନି ପତ୍ତା, ଉଦ୍ଧାରକାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି
  • ||

ଅମ୍ପାୟାରଙ୍କ ଭୁଲ ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ ନେଇ ଉଠିଲା ପ୍ରଶ୍ନ, ମ୍ୟାଚ୍ ରେଫରୀଙ୍କ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କଲା କିଙ୍ଗସ୍ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବ

21/09/2020 at 3:48 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୨୧|୦୯: ରବିବାର ଆଇପିଏଲରେ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସ ଓ କିଙ୍ଗସ୍ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବ ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯାଇଥିବ ମ୍ୟାଚରେ ଅମ୍ପାୟାର ଏକ ଭୁଲ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ ।  ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗ ଏବେ ଗମ୍ଭୀର ହେବାକୁ ବସିଲାଣି ।  ଏବେ ପଞ୍ଜାବ ଖରାପ ଅମ୍ପାୟାରିଂ ବାବଦରେ ମ୍ୟାଚ୍ ରେପରୀଙ୍କ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛି । ଭାରତ ପୂର୍ବତନ ବୋଲର ଜାଭାଗଲ ଶ୍ରୀନାଥ ହେଉଛନ୍ତି ଏହି ମ୍ୟାଚ୍‌ର ରେଫରୀ ।

ସୂଚନାନୁସାରେ, ପଞ୍ଜାବ ଓ ଦିଲ୍ଲୀ ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ମ୍ୟାଚ୍ ପ୍ରଥମେ ଟାଇ ହୋଇଥିଲା । ପରେ ଏହା ସୁପର ଓଭର ଯାଏଁ ଯାଇଥିଲା । ସୁପର ଓଭରରେ ଦିଲ୍ଲୀ ବିଜୟୀ ହୋଇଥିଲା ।କିନ୍ତୁ ମ୍ୟାଚର ୧୯ତମ ଓଭରରେ ଅମ୍ପାୟାର ନୀତିନ ମେନନ୍ ପଞ୍ଜାବକୁ ଏକ ରନ୍ ଦେବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ । ତାଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ କ୍ରିସ୍ ଜାର୍ଡନ ଏକ ସଟ୍ ରନ୍ ନେଇଥିଲେ ।

ପଞ୍ଜାବର ଅଭିଯୋଗ ପରେ ରେଫରୀ ଶ୍ରୀନାଥ ଏହାର ବିଚାର କରିବେ ।  ଅମ୍ପାୟାରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଗଭର୍ଣ୍ଣିଂ କାଉନସିଲ ହିଁ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେଇପାରେ । ଅମ୍ପାୟାର କଣ ପାଇଁ ରନକୁ ନେି ସନ୍ଦେହ ହେବା ପରେ ଥାର୍ଡ ଅମ୍ପାୟାରଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ନେଲେ ନାହିଁ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଛି ।

   Related Posts