Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୫୭୩ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୮୦ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ୍ ମାମଲାରେ NCBରେ ହାଜର ହେଲେ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ, ଆର୍ଯ୍ୟନ ସହ ହ୍ବାଟସଆପ୍‌ ଚାଟ୍‌କୁ ନେଇ ମାରାଥନ୍‌ ଜେରା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : STF ପଞ୍ଝାରେ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ବେପାରୀ, ୧କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ଧଳାଜହର ଜବତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ସନସାଇନ୍ ପବ୍ଲିକ୍ ସ୍କୁଲରେ ପ୍ରଶାସନର ତଦନ୍ତ, କାଗଜପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ ସହ ଆୟବ୍ୟୟ ଅଟକଳର ଚାଲିଛି ଖୋଳତାଡ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୨୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ : ସୁପର-୧୨ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା, ୭୦ରନରେ ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଦେଲା ମାତ୍
  • ||
  • +୩ରେ ଲକ୍ଷେ ସିଟ୍ ଖାଲି, ଗୁରୁବାର ସ୍ପଟ୍ ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ଆବେଦନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖରାଟିଆ ପାଗ, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ଫେରିଯିବ ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ରହିବନି ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ : ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଲାଗିବ ତାରଜାଲି, ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ହେବ ସଙ୍କୁଚିତ ନାଳ
  • ||

ଆଉ ଅପେକ୍ଷା ମୁଡ୍‌ରେ ନାହାଁନ୍ତି ବିସିସିଆଇ ଅଧିକାରୀ, ୨୬ ସେପ୍ଟେମ୍ବରରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ଯାଇପାରେ ଆଇପିଏଲ

16/06/2020 at 5:37 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୧୬|୦୬: କରୋନା ଭାଇରସ ପାଇଁ ଅନେକ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ ବାତିଲ ହୋଇଛି । ଆଉ କିଛି ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟକୁ ସ୍ଥଗିତ ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଛି । ଚଳିତ ବର୍ଷ ହେବାକୁ ଥିବା ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପକୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ ଅନିଶ୍ଚିତତା ଦେଖାଦେଇଛି ।  ଏପରିକି ଆଇପିଏଲକୁ ମଧ୍ୟ ବିସିସିଆଇ ଅନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସମୟ ପାଇଁ ସ୍ଥଗିତ କରିଦେଇଛି । ଏବେ ଆଇପିଏଲ କେବେ ହେବ ତାହାର ଏକ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ତାରିଖ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ବିସିସିଆଇ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ସୌରଭ ଗାଙ୍ଗୁଲି ଆଇପିଏଲ ଆୟୋଜନ ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ କରୁଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି ।

ଇନସାଇଡ୍ ସ୍ପୋର୍ଟର ସୂଚନାନୁସାରେ, ଗାଙ୍ଗୁଲି ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୬ରୁ ନଭେମ୍ବର ୮ ମଧ୍ୟରେ ଆଇପିଏଲର ଆୟୋଜନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ସେ ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ସମସ୍ତ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି । ବିଶ୍ୱକପ୍ ସ୍ଥଗିତ ହେବା ପରେ ଅସ୍ଥାୟୀ ତାରିଖ ଉପରେ କାମ କରାଯିବ । ଜୁନ ୧୦ରେ ଆଇସିସିର ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା । ଏଥିରେ ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ ବାବଦରେ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯାଇ ନାହିଁ ।

ବିସିସିଆଇର ଜଣେ ସଦସ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ବିସିସିଆଇ ଏତେଦିନ ଧରି ଅପେକ୍ଷା କରିପାରିବ ନାହିଁ । ତେଣୁ ଆଇସିସି ବୈଠକ ଶେଷ ହେବା ପରେ ଗାଙ୍ଗୁଲି ସଦସ୍ୟ ସଙ୍ଘଙ୍କୁ ପତ୍ର ଲେଖିଥିଲେ । ଆଇସିସିକୁ ବିଶ୍ୱକପ ଉପରେ ଓ ବୋର୍ଡକୁ ନିଜସ୍ୱ ଯୋଜନା ଉପରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ହେବ । ଏହି ଅନୁସାରେ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ ହେବ ।

ତେବେ ଆଇପିଏଲର ଆୟୋଜନ କେଉଁଠି ହେବ ତାହାକୁ ନେଇ ବିସିସିଆଇ ଚିନ୍ତିତ ଅଛି । ଏନେଇ କୌଣସି ଆଲୋଚନା ହୋଇନାହିଁ । ତେବେ ଖାଲି ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଆଇପିଏଲର ଆୟୋଜନ ହେବା ବିକଳ୍ପ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ବିଚାର ଚାଲିଛି ।

   Related Posts