Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଧକ୍କା ଦେଲା ଅଜଣା ଗାଡି, ଜୀବନ ହାରିଲେ ବାପା ଓ ଝିଅ
  • ||
  • ମାନିଲେଣି କଟକଣା : ଭୁବନେଶ୍ୱର ୪ ନମ୍ୱର ମାର୍କେଟରେ ପୋଲିସର ଚଢାଉ, ଫାଇନ ଦେଲେ ଦୋକାନୀ
  • ||
  • ବଡ଼ବିଲ : ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡରେ ଜଳିଗଲା ୪ଟି ଦୋକାନ, ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ପୋଡି ପାଉଁଶ
  • ||
  • ତାତିରୁ ମିଳିଛି ତ୍ରାହି, ୧୪ ଯାଏଁ କାଳବୈଶାଖି ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ସାଙ୍ଘାତିକ ସ୍ଥିତିରେ କରୋନା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୧୩୭୯ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ତାତିରୁ ମିଳିଛି ତ୍ରାହି, ୧୪ ଯାଏଁ କାଳବୈଶାଖି ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ବଢିଲା ସଂକ୍ରମଣ, ୭ ଦିନ ପାଇଁ ଏହି ଅଞ୍ଚଳକୁ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ ଜୋନ୍ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ଟିକା ଉତ୍ସବ, ୧୪ ଯାଏ କରୋନା ମହାମାରୀ ମୁକାବିଲା ଲାଗି ଚାଲିବ ଦେଶବ୍ୟାପୀ
  • ||

ରୋହିତ ଆର୍ମି ସହ ଲଢିବାର ମନ୍ତ୍ର ଦେଲେ ବିରାଟ କୋହଲି, ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଏମଆଇ ଓ ଆରସିବି

6/04/2021 at 10:55 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୬।୦୪: ବିରାଟ କୋହଲି ଆଇପିଏଲର ଉଦ୍‌ଘାଟନୀ ମ୍ୟାଚ୍‌ ପୂର୍ବରୁ ନିଜ ଦଳକୁ ଲଢିବାର ମନ୍ତ୍ର ଦେଇଛନ୍ତି। ଆଇପିଏଲର ୧୪ତମ ସଂସ୍କରଣର ପ୍ରଥମ ମୁକାବିଲା ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ଓ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯିବ। ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ପାଞ୍ଚ ଥର ଚମ୍ପିଆନ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ହାତରେ ଗୋଟିଏ ବି ଟାଇଟଲ ନାହିଁ। ତେଣୁ ଦଳ ୧୪ତମ ସିଜିନ୍‌ରେ ଚମ୍ପିଆନ ହେବାକୁ ଅଣ୍ଟା ଭିଡିଛି।

ବିରାଟ କୋହଲି ଟ୍ଵିଟ୍‌ରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ଆରସିବି ପ୍ରଶଂଶକ ଆମେ ଫେରି ଆସିଲୁ। ଆମେ ରେଡ୍ ଓ ଗୋଲଡେନ୍ ବ୍ରିଗେଡ୍‌ର ପ୍ରତିନିଧିତ୍ଵ କରି ଗର୍ବିତ। ଏକ କଡା ମୁକାବିଲା ଆମକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି। ଆମେ ନିଜର ପ୍ରଥମ ମୁକାବିଲାରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ସହ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବୁ। ଆମକୁ ବିଜୟର ମନ୍ତ୍ର ଦିଅନ୍ତୁ ଏବଂ ହ୍ୟାସଟ୍ୟାଗ୍ ‘Play Bold’ ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହାର ଅର୍ଥ ସାହାସର ସହ ଖେଳ। ଏଥିରୁ ହିଁ କୋହଲିଙ୍କ ରଣନୀତି ବିଷୟରେ ଆଭାସ୍ ମିଳୁଛି। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ସେ ଏପ୍ରିଲ ୯ରେ ଖେଳାଯିବାକୁ ଥିବା ମ୍ୟାଚ୍‌କୁ ମଧ୍ୟ ମନେ ପକାଇଛନ୍ତି। ଗତ ସିଜିନ୍‌ରେ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ଚତୁର୍ଥ ନମ୍ବରରେ ଥିଲା। ଦଳ ତିନି ଥର ୨୦୦୯, ୨୦୧୧ ଓ ୨୦୧୬ରେ ଫାଇନାଲରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଥରୁଟିଏ ଟାଇଟଲ୍ ଜିତି ପାରିନାହିଁ।

ବିରାଟ କୋହଲି ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ବିଜୟର ମନ୍ତ୍ର ପଚାରିଥିଲେ। ଏହା ଉପରେ ପ୍ରଶଂସକ ରୋଚକ ଜବାବ ଦେଇଛନ୍ତି। ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି ମୁମ୍ବାଇକୁ ଧୋଇବା ପାଇଁ ଆସୁଛନ୍ତି ସୁପରମ୍ୟାନ୍ ଓ ବ୍ୟାଟ୍‌ମ୍ୟାନ୍। ଏଥିରେ ଏବି ଡିଭିଲିୟର୍ସ ଓ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଫଟୋ ଲାଗିଛି। ଅନେକ ପ୍ରଶଂସକ ମୁମ୍ବାଇକୁ ନେଇ ବ୍ୟଙ୍ଗାତ୍ମକ ଟ୍ଵିଟ୍ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି। ଦୁଇ ଦଳ ମଧ୍ୟରେ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହୋଇଥିବା ମୁକାବିଲାରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ପଲ୍ଲା ଭାରି ରହିଛି। ମୋଟ୍ ୨୭ଟି ମ୍ୟାଚ୍‌ରୁ ମୁମ୍ବାଇ ୧୭ ଥର ଜିତିଥିବା ବେଳେ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ କେବଳ ୧୦ଟି ମ୍ୟାଚ୍‌ ଜିତି ପାରିଛି।

   Related Posts