Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଜେଡିରେ ମିଶିବେ ପ୍ରଦୀପ ମାଝୀ, କହିଲେ ନବୀନଙ୍କ ହାତମୁଠା ଟାଣ କରିବି
  • ||
  • ଆଇଆଇଟି ଜମ୍ମୁର ନୂତନ ଗୃହ ଲୋକାର୍ପଣ କରିବେ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ ଶାହ, ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ କେନ୍ଦ୍ର ଶିକ୍ଷାମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୪୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୫ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୫୬୧ ମୃତ
  • ||
  • ଚିଲିକାକୁ ଆସିଲେଣି ବିଦେଶୀ ପକ୍ଷୀ, ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ବନ ବିଭାଗ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ହିଂସାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଆଶିଷ ମିଶ୍ରାଙ୍କୁ ଡେଙ୍ଗୁ, ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • କମୁଛି ତାପମାତ୍ରା, ଦାରିଙ୍ଗିବାଡିରେ ୧୧ ଡିଗ୍ରୀକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ସୁପର ସଣ୍ଡେରେ ସୁପର ମୁକାବିଲା : ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ହାଇଭୋଲଟେଜ୍ ଫାଇଟ୍
  • ||

ହାତରେ ଜଳନ୍ତା କର୍ପୁର ଧରି କୋହଲିଙ୍କ ଆଳତୀ କରୁଛନ୍ତି ପ୍ରଶଂସକ, ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଭିଡିଓ

9/10/2021 at 12:23 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୯ /୧୦: ଭାରତରେ କ୍ରିକେଟ୍ ଖେଳ ଏକ ଉତ୍ସାହ ଭାବରେ ଲୋକଙ୍କ ଶିରା ପ୍ରଶିରାରେ ଚାଲିଥାଏ । ଏଠାରେ ମାଷ୍ଟର-ବ୍ଲାଷ୍ଟର ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କୁ ‘ଗଡ ଅଫ୍ କ୍ରିକେଟ୍’ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ । ଏଥି ସହିତ ବିରାଟ କୋହଲି, ଏମଏସ ଧୋନି ଏବଂ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ପାଇଁ ଏଠାରେ ଥିବା ଲୋକଙ୍କ କ୍ରେଜ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ଯୋଗ୍ୟ ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ ହେବାର ଏକ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି। କୋହଲିଙ୍କ ଫ୍ୟାନ ଫଲୋଅର ଅଧିକ । ଏମିତି ଜଣେ ଫ୍ୟାନଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଏମିତ ଏକ ଭିଡିଓ । ଯେଉଁଥିରେ ସେ ହାତରେ କର୍ପୁର ଧରି ଆଳତି କରୁଛନ୍ତି । ତା ପୁଣି ଟିଭି ସମ୍ମୁଖରେ । ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପରେ ।

ଟ୍ୱିଟରରେ ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଥିବା ଭିଡିଓଟି ବେଶ ଲାଇକ ଏବଂ ସେୟାର କରାଯାଉଛି । ଏହି ଭିଡିଓରେ ଆଇସିପି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଟସ୍‌ ପରେ ଆରସିବି ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ଟିଭିରେ କିଛି କହୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ଟିଭି ସାମ୍ନାରେ ଠିଆ ହୋଇ ହାତରେ କପୁର ଜାଳି ତାଙ୍କ ଆରତୀ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ।

ଏହି ସମୟରେ ସେ ମ୍ୟାଚ ପୂର୍ବରୁ ବିରାଟଙ୍କୁ ବିଜୟର ଆଶୀର୍ବାଦ ଦେଉଥିବାର ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଉଛି । ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ରିକେଟ୍ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଉତ୍ସାହର ଅସଂଖ୍ୟ କାହାଣୀ ଅଛି । ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏହି ପ୍ରଶଂସକମାନେ ପଡ଼ିଆରେ ଧୋନି, ତେନ୍ଦୁଲକର ଏବଂ ବିରାଟଙ୍କ ପ୍ରତି ନିଜର ପ୍ରେମ ବ୍ୟକ୍ତ କରୁଥିବା ଦେଖିଥିବେ । ନିକଟରେ ଭାରତର ଅନ୍ୟତମ ସଫଳ ଅଧିନାୟକ ‘କ୍ୟାପଟେନ କୁଲ’ ଏମଏସ ଧୋନିଙ୍କ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ତାଙ୍କ ପ୍ରତି ସମ୍ମାନ ଓ ପ୍ରେମକୁ ଏକ ବିଶେଷ ଢଙ୍ଗରେ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ । ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ଏବଂ ଏହାର ଅଧିନାୟକ ଧୋନିଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ପ୍ରଶଂସକ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ‘ହଳଦିଆ’ ରଙ୍ଗରେ ରଙ୍ଗ କରିଥିଲେ।

   Related Posts