Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଜି କରୋନାରୁ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୧୦୨୪୨, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ
  • ||
  • ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍‌କୁ ଫେରିବେ ନାହିଁ ଏବି ଡିଭିଲିୟର୍ସ, ସ୍ପଷ୍ଟ କଲା ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା କ୍ରିକେଟ୍ ବୋର୍ଡ
  • ||
  • ପିସିଆର ଭ୍ୟାନ୍ ଦେଖି ପୋଖରୀକୁ ଡେଇଁ ପଡିଲେ ଯୁବକ, ମିଳିଲା ମୃତଦେହ…
  • ||
  • ଧକ୍କା ଦେଲା କାର, ଚାଲିଗଲା ସାଇକେଲ ଆରୋହୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ନଦୀରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ?
  • ||
  • ୧୧ ବର୍ଷ ପରେ ଗିରଫ ହେଲା ଦୁଃଶାସନ, ପାରୋଲରେ ଆସି ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲା
  • ||
  • ହୃଦରୋଗ ବିଶେଷଜ୍ଞ ଡକ୍ଟର କେ.କେ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କ କରୋନାରେ ଦେହାନ୍ତ, ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଭେଣ୍ଟିଲେଟରରେ ଚାଲିଥିଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • ଧୋନୀଙ୍କ ତଲଓ୍ୱାରବାଜୀ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ପରେ କମେଣ୍ଟ କଲେ ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୨୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୨୩୫୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭାକସିନ୍ ନେବା ପରେ ଏହି ସବୁ ସାଇଡ୍ ଇଫେକ୍ଟ ଦିଏ ବିପଦର ସଙ୍କେତ, ହୋଇପାରେ ସାଙ୍ଘାତିକ : ସତର୍କ କଲେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର
  • ||

ଆଇପିଏଲ-୨୦୨୧ରେ ଧୋନୀ ହେବେନି CSKର ଅଧିନାୟକ ! ଏହି ଖେଳାଳିଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଖେଳିବ ଦଳ

14/11/2020 at 11:46 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୧୪|୧୧: ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୦ରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସର ପ୍ରଦର୍ଶନ ନୈରାଶ୍ୟଜନକ ରହିଥିଲା । ଦଳ ପ୍ଲେ-ଅଫରୁ ବାଦ୍ ପଡିଥିଲା । ତେବେ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୧ରେ ଚେନ୍ନାଇ ତରଫରୁ ଅଧିନାୟକ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନୀ ଖେଳିବା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ସେ ଅଧିନାୟକ ରହିବେ ନା ନାହିଁ ତାକୁ ନେଇ ଲାଗି ରହିଛି ସସପେନ୍ସ । ଏହାମଧ୍ୟରେ ପୂର୍ବତନ ଭାରତୀୟ ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନ୍ ସଞ୍ଜୟ ବାଙ୍ଗର ଏକ ବଡ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି । ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ଫାଫ୍ ଡୁ ପ୍ଲେସିସ୍ ସିଏସକେର ନେତୃତ୍ୱ ନେଇ ପାରନ୍ତି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି ।

ପୂର୍ବତନ ଭାରତୀୟ ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନ୍ ସଞ୍ଜୟ ବାଙ୍ଗର କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଆସନ୍ତା ସିଜିନରେ ଡୁପ୍ଲେସିସଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ସିଏସକେ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇପାରେ । କାରଣ ସିଏସକେ ପାଖରେ ଡୁପ୍ଲେସିସଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ କିଛି ବିକଳ୍ପ ନାହିଁ ।

ସିଏସକେ ପାଇଁ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୦ କୌଣସି ଦୁଃସ୍ୱପ୍ନଠୁ କମ୍ ନଥିଲା । ଆଇପିଏଲର ଦ୍ୱିତୀୟ ସବୁଠାରୁ ସଫଳ ଟିମ୍ ପ୍ଲେ-ଅଫରେ ପହଁଚି ପାରିନଥିଲା । ଦଳ ସପ୍ତମ ସ୍ଥାନରେ ରହିଥିଲା । ଏହାକୁ ନେଇ ଧୋନୀଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱ ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ୱ ଉଠିଥିଲା । କ୍ରିକେଟ୍ କନେକ୍ଟେଡ୍ ସହ ଆଲୋଚନା ବେଳେ ବାଙ୍ଗର କହିଛନ୍ତି ଯେ, ୨୦୧୧ ପରେ ଧୋନୀ ନେତୃତ୍ୱ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିବା ବାବଦରେ ଚିନ୍ତା କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଆଗସୁ ଅଧିକ କଠିନ ସିରିଜ୍ ଆସୁଥିବା ସେ ଜାଣିଥିଲେ । କାରଣ ଦଳ ଇଂଲଣ୍ଡ ଓ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଗସ୍ତରେ ଯାଇଥିଲା । ସେହି ସମୟରେ କୌଣସି ଖେଳାଳି ନେତୃତ୍ୱ ନେବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନଥିଲେ । ଧୋନୀ ଠିକ୍ ସମୟରେ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ ବୋଲି ବାଙ୍ଗର କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts