Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୟୁପିରେ ବଡ ଧରଣର ଦୁର୍ଘଟଣା, ଖେରୀ ଘାଘରା ନଦୀରେ ଓଲଟିଲା ଡଙ୍ଗା, ୧୦୦ ଭାସିଗଲେ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୫୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଓ୍ୱାର୍ମ ଅପ୍ ମ୍ୟାଚରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, କଙ୍ଗାରୁ ବାହିନୀକୁ ମାତ୍ ଦେବାକୁ ତୟାର ବିରାଟ ଏଣ୍ଡ କୋ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୪ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୯୭ ମୃତ
  • ||
  • ଆଜି କୁମାର ପୂର୍ଣ୍ଣିମା : ମା’ ବୃନ୍ଦାବତୀଙ୍କ ନିକଟରେ ଆଞ୍ଜୁଳି ଟେକିଲେ କୁମାରୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଦାଦାବଟିକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ମହିଳାଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ପୂର୍ବରୁ ମିଳିଥିଲା ଧମକ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : କେନାଲର ଭାସୁଛି ଏକ ଗଳିତ ମୃତଦେହ, ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ
  • ||

ରିକି ପଣ୍ଟିଂ ଓ ରିଷଭ ପନ୍ତଙ୍କ ଫଟୋ ପାଲଟିଛି ଟ୍ରେଣ୍ଡ : ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ହେଉଛି ଭାଇରାଲ୍‌…

14/10/2021 at 11:20 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୪।୧୦  : ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ ତଥା ଆଇପିଏଲ୍‌ରେ ଚାମ୍ପିଅନ୍ ହେବାର ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲର ସ୍ୱପ୍ନ ପୁଣି ଥରେ ଭାଙ୍ଗିଗଲା। ଗତ ବର୍ଷର ରନର୍ସ ଅପ୍ ଦଳ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଲିଗ୍ ରାଉଣ୍ଡରେ ପଏଣ୍ଟ୍ ଟେବୁଲ୍ ଟପ୍ କରି ପ୍ଲେ ଅଫ୍ ରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା। ଦ୍ୱିତୀୟ କ୍ବାଲିଫାୟର ମ୍ୟାଚରେ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ ବିପକ୍ଷରେ ହାରି ଯାଇଥିଲା । ରିଷଭ ପନ୍ତଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଅଧିନାୟକତ୍ବରେ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ ଦଳ ଥରେ ବି ଆଇପିଏଲ ଟାଇଟଲ ଜିତିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇ ପାରିନାହିଁ। ମ୍ୟାଚ୍ ସମୟରେ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ ହେଡ୍‌ କୋଚ୍‌ ରିକି ପଣ୍ଟିଂ ଏବଂ କ୍ୟାପଟେନ୍‌  ରିଷଭ ପନ୍ତଙ୍କ ଫଟୋରେ ଖୁବ୍‌ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଏହି ଫଟୋରେ ଦୁହେଁ ଡଗ୍ ଆଉଟ୍ ରେ ବସିଛନ୍ତି । ଏହି ଫଟୋ ଦେଖିଲେ ଯେମିତି ଲାଗୁଛି ଯେ ସେମାନେ କିଛି ବିଶେଷ ରଣନୀତି ବିଷୟକୁ ନେଇ ପ୍ରସ୍ତୁତି କରୁଛନ୍ତି।

ତେବେ ଉଭୟଙ୍କ ଏହି ଫଟୋ କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ହୋଇଛି । ଯାହା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍‌ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି। ଏହି ଫଟୋକୁ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅନେକ ମିମ୍ସ୍ ତିଆରି ହେଉଛି।  ପନ୍ତ ଏବଂ ପଣ୍ଟିଂ ମାର୍କସ ଷ୍ଟୋଇନିସଙ୍କୁ ବ୍ୟାଟିଂ ପାଇଁ ତିନି ନମ୍ବରରେ ପଠାଇଥିଲେ ଏବଂ ଉଭୟଙ୍କ ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ ବହୁ ଆଲୋଚନା କରାଯାଉଛି। ପୃଥିବ ଶା ଏବଂ ଶିଖର ଧାୱନ ପ୍ରଥମ ଚାରି ଓଭରରେ ୩୨ ରନ୍ କରି  ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍‌ର ଭଲ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ପୃଥିବ ଆଉଟ୍‌ ହେବା ପରେ କେକେଆର୍ର ଜବରଦସ୍ତ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିଥିଲା।

ତେବେ କେକେଆର ଦିଲ୍ଲୀ ରାଜଧାନୀକୁ ୨୦ ଓଭରରେ ୫ୱିକେଟ୍ ପାଇଁ ମାତ୍ର ୧୩୫ ରନ୍ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଭେଙ୍କଟେଶ ଆୟର୍ ଏବଂ ଶୁବମାନ ଗିଲ ପ୍ରଥମ ୱିକେଟ୍ ପାଇଁ ୯୬ ରନ୍ କରି ମ୍ୟାଚକୁ ପ୍ରାୟ ଏକ ପାଖିଆ କରିଥିଲେ। ଗତ ତିନି ଓଭରରେ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପଟାଲ୍‌ ଏକ ଧମାକା ଧାର ନେଇ ଫର୍ମକୁ ଫେରିଥିଲା , ହେଲେ ଶେଷରେ କେକେଆର ତିନି ୱିକେଟରେ ବିଜୟ ସହ ଫାଇନାଲରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲା।

   Related Posts