Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବାତ୍ୟା ‘ଜଓ୍ଵାଦ’ ପ୍ରଭାବ: ଆସନ୍ତାକାଲି ୧୯ ଜିଲ୍ଲାରେ ସ୍କୁଲ ଛୁଟି
  • ||
  • ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ ‘ଓମିକ୍ରନ’ ଆତଙ୍କ ! ବିଦେଶ ଫେରନ୍ତା ୧୨ ରୋଗୀ LNJPରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୯୧ ମୃତ
  • ||
  • ଓ୍ୱାଙ୍ଖଡେ ଟେଷ୍ଟରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ ଓ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ : ଫେରିଲେ ବିରାଟ, ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ରୋମାଞ୍ଚକର ଫାଇଟ୍
  • ||
  • ପାଟଣା ରେଞ୍ଜରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ପାଚିଲା ଧାନ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ବିରଳ ଘଟଣା : ଯୁବକଙ୍କ ପେଟରୁ ବାହାରିଲା ଭ୍ରୂଣ, ୫ ଘଣ୍ଟାର ଅପରେସନ ପରେ ବାହାର କଲେ ଡାକ୍ତର
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲା ଓମିକ୍ରନ, ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାରେ ଲକଡାଉନ୍: ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥିତି ସାଂଘାତିକ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ଘସି ହୋଇଯିବ ଜଓ୍ୱାଦ ! ଉପକୂଳରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୯୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ଚୋରା କାରବାରରେ ନାବାଳକ : ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ବ୍ୟାଗରୁ ମିଳିଲା ୨ କେଜି ଅଫିମ
  • ||

ଆଇପିଏଲ-୨୦୨୦ : ଆଜି କୋଲକାତାକୁ ଭେଟିବ କୋହଲିଙ୍କ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ

21/10/2020 at 3:09 PM

ଦୁବାଇ, ୨୧୧୦ ମଙ୍ଗଳବାର ଖେଳାଯିବାକୁ ଥିବା ଆଇପିଏଲର ୩୯ ତମ ମ୍ୟାଚରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ଓ କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ । ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଲୋକି ଫର୍ଗ୍ୟୁସନଙ୍କୁ ବିଳମ୍ବ ଦେବା ପରେ ଏବେ କେକେଆର ଲୟ ହାସଲ କରିନେଇଛି । ତେବେ କୋଲକାତା ପାଖରେ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁକୁ ହରାଇ ପ୍ରତିଶୋଧ ନେବାର ସୁଯୋଗ ରହିଛି । ଆବୁଧାବିରେ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ଭାରତୀୟ ସମୟାନୁସାରେ ୭ଟା ୩୦ରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ ।

ଆଇପିଏଲର ରେକର୍ଡକୁ ଦେଖିଲେ ଆରସିବି ଓ କେକେଆର ଏବେସୁଦ୍ଧା ୨୫ ଥର ସାମ୍ନାସାମ୍ନି ହୋଇଛନ୍ତି । ଏହମଧ୍ୟରୁ ଆରସିବି ୧୧ ଓ କେକେଆର ୧୪ଟି ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଛନ୍ତି । ଏହି ସିଜିନରେ ଉଭୟ ଦଳ ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିବା ପ୍ରଥମ ମୁକାବିଲାରେ କୋଲକାତକୁ ଆରସିବି ମାତ୍ ଦେଇଥିଲା ।

ଗତ ମ୍ୟାଚରେ କୋଲକାତା ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡର ଷ୍ଟାର ବୋଲର ଫର୍ଗ୍ୟୁସନଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ ଦେଇଥିଲା । ତାଙ୍କ ବୋଲିଂରେ ଗତ ମ୍ୟାଚରେ ହାଇଦ୍ରାବଦର ବ୍ୟାଟିଂ ଲାଇନ୍ ଭୁସୁଡି ପଡିଥିଲା । ସେ ୪ ଓଭରରେ ୧୫ ରନ୍ ଦେଇ ୩ଟି ଓ୍ୱିକେଟ ନେଇଥିଲେ । ଏହାସହ ସୁପର ଓଭରରେ ମଧ୍ୟ ୨ ରନ୍ ଦେଇ ଦୁଇଟି ଓ୍ୱିକେଟ୍ ନେଇଥିଲେ ।

ଗତ ସିଜିନରେ କେକେଆର ତରଫରୁ ୫ଟି ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳି ମାତ୍ର ୨ଟି ଓ୍ୱିକେଟ୍ ନେଇଥିବା ଫର୍ଗ୍ୟୁସନ ଚଳିତ ସିଜିନରେ ନିଜର ପ୍ରଥମ ବଲରେ କେନ୍ ଓ୍ୱିଲିୟମସନଙ୍କୁ ଆଉଟ କରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ଅନ୍ୟ ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଅଡୁଆରେ ପକାଇଥିଲେ । ଏବେ କେକେଆର ୧୦ପଏଣ୍ଟ ପାଇ ଚତୁର୍ଥ ସ୍ଥାନରେ ରହିଛି ।

ସେହିପରି ବେଙ୍ଗାଲୁରୁର ବ୍ୟାଟିଂ ଲାଇନ୍ ଏବେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହୋଇଯାଇଛି । ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ସମେତ ଏବି ଡିଭଲର୍ସ, ଆରୋନ ଫିଞ୍ଚ ଭଲ ଫର୍ମରେ ଅଛନ୍ତି । ତେବେ ପଏଣ୍ଟ ଟେବୁଲରେ କେକେଆର କେକେଆରଠାରୁ ଆରସିବି ୨ଟି ପଏଣ୍ଟ ଆଗରେ ରହିଛି । ଆଜିର ମ୍ୟାଚରେ ଭଲ ଖେଳିଳେ ଆରସିବି ପାଇଁ ପ୍ଲେ ଅଫର ରାସ୍ତା ସହଜ ହେବ ।

   Related Posts