Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଜି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ‘ଟିକା’ ସମୀକ୍ଷା, ଭ୍ୟାକସିନ୍ ବିକାଶରେ ଲାଗିଥିବା ୩ କମ୍ପାନୀ ସହ ଆଲୋଚନା
  • ||
  • ଆସନ୍ତାକାଲିଠୁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ କୋଣାର୍କ ମହୋତ୍ସବ: କୋଭିଡ଼ କଟକଣା ମଧ୍ୟରେ ପାଳିତ ହେବ ଉତ୍ସବ
  • ||
  • ଆଜି ପବିତ୍ର କାର୍ତ୍ତିକ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା : ଡଙ୍ଗା ଭସା ଉପରେ ରୋକ , କୋଭିଡ କଟକଣା ଯୋଗୁଁ ଉତ୍ସବ ଫିକା
  • ||
  • କମିବାରେ ଲାଗିଛି କରୋନା ପ୍ରଭାବ, ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୭୦୭ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||

ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୦ : ଆଜି ମୁମ୍ବାଇକୁ ଭେଟିବ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ

6/10/2020 at 3:44 PM

ଦୁବାଇ, ୦୬ ।୧୦: ଆଇପିଏଲର ୨୦ତମ ମୁକାବିଲାରେ ଆଜି ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଓ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ । ମୁମ୍ବାଇ ଏବେ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଫର୍ମରେ ରହିଛି । ଦଳର ସମସ୍ତ ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନ୍ ଓ ବୋଲର ଫର୍ମରେ ଅଛନ୍ତି । ତେବେ ରାଜସ୍ଥାନ ମୁମ୍ବାଇର ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ଦଳରେ ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରେ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି ।ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ଭାରତୀୟ ସମୟାନୁସାରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ୭ଟା ୩୦ରେ ଖେଳାଯିବ । 

ରେକର୍ଡ ଅନୁସାରେ ମୁମ୍ବାଇ ଓ ରାଜସ୍ଥାନ ପରସ୍ପରକୁ ୨୦ ଥର ଭେଟିଛନ୍ତି । ଏହାମଧ୍ୟରୁ ଉଭୟ ଦଳ ୧୦ଟିରେ ବିଜୟଲାଭ କରିଛନ୍ତି ।

ରାଜସ୍ଥାନ ଶାରଜାହରେ ଆକର୍ଷଣୀୟ ବ୍ୟାଟିଂ କରିଥିବା ବେଳେ ଦୁବାଇ ଓ ଆବୁଧାବିରେ ଦଳର ପ୍ରଦର୍ଶନ ଖରାପ ରହିଛି । ଜସ୍ ବଟଲର, ଜୟଦେବ ଉନାଦକତ ଭଲ ଫର୍ମରେ ନାହାଁନ୍ତି । ଯୁବ ଖେଳାଳି ଲରିୟାନ ପରାଗଙ୍କ ବ୍ୟାଟ୍ ମଧ୍ୟ ଚାଲୁନି । ଏହାକୁ ଦେଖି ଅଧିନାୟକ ଷ୍ଟିଭ୍ ସ୍ମିଥ୍ ଚିରାଗଙ୍କ ବଦଳରେ ଯଶସ୍ୱୀ ଜୟଶ୍ୱାଲଙ୍କୁ ଖେଳାଇ ପାରନ୍ତି । ସେହିପରି ବୋଲର ଭାବେ ବରୁନ ଆରୋନ କିମ୍ବା କାର୍ତ୍ତିକ ତ୍ୟାଗିଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରେ ।

ତେବେ ମୁମ୍ବାଇ ଚମତ୍କାର ଫର୍ମରେ ରହିଛି । ସବୁଠାରୁ ବଡ କଥା ହେଉଛି ଯେ, ମୁମ୍ବାଇ କୌଣସି ଜଣେ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରୁନାହିଁ । ରୋହିତ ଶର୍ମା, କ୍ଲିମ୍ଟନ ଡି କକ୍, ଇସାନ କିଷାନ, କିରନ ପୋଲାର୍ଡ ଓ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ସମସ୍ତେ ଫର୍ମରେ ଅଛନ୍ତି । ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଜେମ୍ସ ପାଟିନସନ, ଜସପ୍ରିତ ବୁମରାହ ଓ ଟ୍ରେଣ୍ଟ୍ ବୋଲ୍ଡ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଛନ୍ତି । ଆଜିର ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିବା ରାଜସ୍ଥାନ ପାଇଁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜିଂ ହୋଇପାରେ ।

   Related Posts