Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୫୭୩ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୮୦ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ୍ ମାମଲାରେ NCBରେ ହାଜର ହେଲେ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ, ଆର୍ଯ୍ୟନ ସହ ହ୍ବାଟସଆପ୍‌ ଚାଟ୍‌କୁ ନେଇ ମାରାଥନ୍‌ ଜେରା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : STF ପଞ୍ଝାରେ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ବେପାରୀ, ୧କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ଧଳାଜହର ଜବତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ସନସାଇନ୍ ପବ୍ଲିକ୍ ସ୍କୁଲରେ ପ୍ରଶାସନର ତଦନ୍ତ, କାଗଜପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ ସହ ଆୟବ୍ୟୟ ଅଟକଳର ଚାଲିଛି ଖୋଳତାଡ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୨୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ : ସୁପର-୧୨ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା, ୭୦ରନରେ ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଦେଲା ମାତ୍
  • ||
  • +୩ରେ ଲକ୍ଷେ ସିଟ୍ ଖାଲି, ଗୁରୁବାର ସ୍ପଟ୍ ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ଆବେଦନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖରାଟିଆ ପାଗ, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ଫେରିଯିବ ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ରହିବନି ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ : ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଲାଗିବ ତାରଜାଲି, ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ହେବ ସଙ୍କୁଚିତ ନାଳ
  • ||

IPL 2020: ଆସିଗଲା ପୁରା ସିଡ୍ୟୁଲ, ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଧୋନୀ ଓ ରୋହିତ

15/02/2020 at 5:31 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୫।୨: ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ପ୍ରେମୀଙ୍କ  ବିଶ୍ୱର ସର୍ବ ବୃହତ୍ତ ଟି-୨୦ ଲିଗ୍ ଅର୍ଥାତ ଆଇପିଏଲ ଅପେକ୍ଷା ଏବେ ଅନ୍ତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଇପିଏଲର ଦ୍ୱାଦଶ ସଂସ୍କରଣ ସଫଳତାର ସହ ଶେଷ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଏବେ ତ୍ରୟୋଦଶ ସଂସ୍କରଣକୁ ସମସ୍ତଙ୍କର ଅପେକ୍ଷା। ଏହି ଲିଗ୍ ଆସନ୍ତା ମାର୍ଚ୍ଚ ମାସରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଯାହା ମେ ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ। 

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଆଗାମୀ ଆଇପିଏଲର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୯ ତାରିଖରେ ଖେଳାଯିବ। ସେହପିର ମେ ୧୭ ତାରିଖରେ ଉଦଯାପନୀ ମ୍ୟାଚ୍ ହେବ। ତେବେ କାର୍ଯ୍ୟ ସୂଚୀରେ ଆୟୋଜକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ବି କରିପାରନ୍ତି। ତ୍ରୟୋଦଶ ସଂସ୍କରଣର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍ ଗତ ସଂସ୍କରଣର ବିଜେତା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଓ ରନର୍ସ ଅପ୍ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ୍ ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯିବ। ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ମୁମ୍ବାଇ ୱାଂଖଡେ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଖେଳାଯିବାକୁ ଥିବା ବେଳେ ଏଥର ଆଇପିଏଲରେ ମୋଟ ୬୨ଟି ମ୍ୟାଚ୍ ହେବ।

ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ୪ ଥର ଟାଇଟଲ ବିଜେତା ମୁମ୍ବାଇ ର ଟକ୍କର ଧୋନୀଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱାଧୀନ ୩ ଥର ଟାଇଟଲ ବିଜେତା ଚେନ୍ନାଇ ସହ ହେବ। ସେହପରି ଦ୍ୱିତୀୟ ମ୍ୟାଚ୍‌ଟି କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ ଓ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯିବ। ଏହି ସିଜନରେ ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍‌ ୨୯ ମାର୍ଚ୍ଚ ହେବାକୁ ଥିବା ବେଳେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଓ ପରବର୍ତ୍ତି ମ୍ୟାଚ୍ ଗୁଡିକ ଯଥାକ୍ରମେ ୪,୫, ୧୧, ୧୨,୧୮, ୧୯, ୨୫ ଓ ୨୬ ଏପ୍ରିଲରେ ଖେଳାଯିବ। ପରବର୍ତ୍ତି ମ୍ୟାଚ୍ ଗୁଡିକ ୨,୩,୯ ଓ ୧୦ ମେରେ ଖେଳାଯିବ। ଏହି ସବୁଦିନ ଦୁଟି ଲେଖାଏଁ ମ୍ୟାଚ୍ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ।

ପୁରା ସିଜିନରେ ପ୍ରତିଦିନ ଗୋଟିଏ ଲେଖାଏଁ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳାଯିବାକୁ ଥିବା ବେଳେ ଶନିବାର ଓ ରବିବାର ୨ଟି ଲେଖାଏଁ ମ୍ୟାଚ୍ ହେବ। ଆଇପିଏଲ ସମୟରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ ନାହିଁ। ତେବେ ଯେଉଁ ଦିନ ୨ଟି ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳାଯିବ ସେଦିନ ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍ ପୂର୍ବ ବର୍ଷ ମାନଙ୍କ ଭଳି ଅପରାହ୍ଣ ୪ଟାରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଥିବା ବେଳେ ଦ୍ୱିତୀୟ ମ୍ୟାଚ୍‌ଟି ରାତି ୮ଟାରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ।

   Related Posts