Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ୱାଦିକ ବିନୋଦ ଦୁଆଙ୍କ ପରଲୋକ, କରୋନାରେ ହୋଇଥିଲେ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଚାଲିପାରିଲାନି ବିଧାନସଭା, ସୋମାବାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଲତବୀ ଘୋଷଣା କଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଉଷଠୀ ଯୋଗିନୀ ମା’ ନାରାୟଣୀଙ୍କ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ମା’ଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତିରୁ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ତାଡି ନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ୬୯୭୦ଜଣ ଭିକାରୀ, ୪୧୨୮ ପୁରୁଷ ଓ ୨୮୪୨ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ରାଜ୍ୟରେ ଓମିକ୍ରନ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇନାହିଁ : DMET
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୃହରେ ବିରୋଧୀଙ୍କ ପ୍ରତିବାଦ ପ୍ରସଙ୍ଗ, ବିଧାୟିକା ସ୍ନେହାଙ୍ଗୀନି ଛୁରିଆ କହିଲେ- ‘ଏହା ଗଣତନ୍ତ୍ର ପ୍ରତି ସୁସ୍ଥ ବାତାବରଣ ନୁହଁ’
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦୁର୍ବଳ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ବାତ୍ୟା : ରାଜସ୍ବ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଝଡ ଧୀରେ ଧୀରେ ମହାବାତ୍ୟା ଆଡକୁ ମୁହାଁଇବ : ବିଷ୍ଣୁ ସେଠୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପୁରୀ ବେଳାଭୂମିରେ ଲାଗିଲା ରେଡ୍ ଫ୍ଲାଗ୍, ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଯିବା ଲାଗି ବାରଣ
  • ||
  • ପଦାର୍ଥ ବିଜ୍ଞାନୀ ପଦ୍ମଭୂଷଣ ତ୍ରିଲୋଚନ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||

IPL ସିିଜିନ ୧୪ର ଅବଶିଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ ପାଇଁ ତାରିଖ ଘୋଷଣା, ଏହି ଦିନ ଖେଳାଯିବ ଫାଇନାଲ

7/06/2021 at 6:01 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୭/ ୦୬ : ଇଣ୍ଡିଆନ ପ୍ରମିୟର ଲିଗର ୧୪ ତମ ସିଜିନ ବାକିଥିବା ମ୍ୟାଚ କେବେ ଖେଳାଯିବ ? ଏ ପ୍ରଶ୍ନ କ୍ରିକେଟ ପ୍ରେମୀଙ୍କ ମନରେ ଉଙ୍କି ମାରିଥିଲା ସେତେବେଳେ ଯେତେବେଳେ କି ମେ ୪ ତାରିଖରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଆଇପିଏଲକୁ ବାତିଲ କରିଦିଆଯାଇଥିଲା । ଏହା ପରେ ମେ ୨୯ ତାରିଖରେ ବୈଠକ ପରେ ବିସିସିଆଇ ଘୋଷଣା କରିଥିଲା ଯେ, ଆଇପିଏଲ-୧୪ର ଅବଶିଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ ୟୁଏଇରେ ଖେଳାଯିବ ।
ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ଆଇପିଏଲର ଅବଶିଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ ଆସନ୍ତା ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୯ ତାରିଖରୁ ଅକ୍ଟୋବର ୧୫ ଯାଏଁ ୟୁଏଇରେ ଖେଳାଯିବ । ଏ ନେଇ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବୋର୍ଡ ୟୁଏଇ କ୍ରିକେଟ ବୋର୍ଡ ମଧ୍ୟରେ ଆଲୋଚନା ସଫଳ ହୋଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ୟୁଏଇର ଶାରଜାହ ଏବଂ ଆବୁ ଧାବୀରେ ଆଇପିଏଲର ଅବଶିଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ ଖେଳାଯିବ ।
ବାକିଥିବା ମ୍ୟାଚ ଶେଷ ହେବା ପାଇଁ ଅତିକମରେ ୨୫ ଦିନ ସମୟ ଲାଗିବ । ତେଣୁ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୯ରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲେ ୧୫ ଅକ୍ଟୋବରରେ ଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚ ଖେଳାଯିବ । ତେବେ ଏହାରି ମଧ୍ୟରେ ବଡ କଥା ହେଉଛି, ବାକି ମ୍ୟାଚ ଖେଳିବା ପାଇଁ ବିଦେଶୀ ଖେଳାଳିମାନେ ଉପଲବ୍ଧ ରହିବେ ତ? ଏହାକୁ ନେଇ ବିସିସିଆଇର ଜଣେ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି, ଅନ୍ୟ ଦେଶର କ୍ରିକେଟ ବୋର୍ଡମାନଙ୍କ ସହିତ ଆଲୋଚନା ଜାରି ରହିଛି । ତେଣୁ ଆଶାକରାଯାଉଛି ଯେ ସମସ୍ତେ ନରହିଲେ ମଧ୍ୟ ଅଧିକାଂଶ ବିଦେଶୀ ଖଳାଳୀ ଉପଲବ୍ଧ ହେବେ ।
ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଭାରତରେ କରେନା ସଂକ୍ରମଣ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବା ପରେ ଏବଂ କିଛି ଆଇପିଏଲ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜର ଖେଳାଳିମାନେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ ହେବାପରେ ଆଇପିଏଲ ସିଜିନ ୧୪କୁ ବାତିଲ କରିଦିଆଯାଇଥିଲା । ସେବେଠାରୁ ଅବଶିଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ ଖେଳାଯିବ କି ନାହିଁ ସେ ନେଇ କଳ୍ପନାଜଳ୍ପନା ଲାଗି ରହିଥିଲା ।

   Related Posts