Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟୋକିଓ ଅଲିମ୍ପିକ୍ସ: ୪୧ ବର୍ଷ ପରେ କ୍ଵାର୍ଟର ଫାଇନାଲ୍‌ରେ ଭାରତୀୟ ମହିଳା ହକି ଦଳ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୯୯ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ଡିସଚାର୍ଜ, ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ ଜିଲ୍ଲାରୁ କେତେ ସୁସ୍ଥ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରୁ ଦିନକରେ ୩୫୪ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ୨୩୯ ସୁସ୍ଥ
  • ||
  • ଭାରତ-ଚୀନ ମଧ୍ୟରେ ଥମିବ କି ବିବାଦ ! ୯ ଘଣ୍ଟା ଧରି ଚାଲିଲା ୧୨ତମ ବୈଠକ, ଗୋଗରା-ହଟ୍ ସ୍ପ୍ରିଙ୍ଗରୁ ସୈନ୍ୟ ପ୍ରତ୍ୟାହାର ଉପରେ ଜୋର
  • ||
  • ଜେଲ୍‌ ଗଲେ କୋଟିପତି ପିଏସ୍‌ ବିରଞ୍ଚି ସାହୁ
  • ||
  • ସେମି ଫାଇନାଲରେ ହାରିଲେ ସିନ୍ଧୁ, ଧୂଳିସାତ ହେଲା ସ୍ଵର୍ଣ୍ଣ ପଦକ ଆଶା, ଏବେ କାଂସ୍ୟ ଉପରେ ନଜର
  • ||
  • ସରକାରୀ-ବେସରକାରୀ ସ୍ବିମିଂ ପୁଲ ଖୋଲିବ
  • ||
  • ମୀନା ବଜାର ଖୋଲାଯାଇପାରିବ
  • ||
  • ଭୋଜିଭାତ ଉପରେ ପୂର୍ବବତ କଟକଣା ରହିବ
  • ||
  • ବିବାହରେ ୨୫, ଶୁଦ୍ଧିକ୍ରିୟାରେ ୨୦ ଜଣଙ୍କୁ ଅନୁମତି
  • ||

ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ପକେଟରେ ଫାଟିଲା ଆଇଫୋନ୍, ଅଧା ପୋଡିଗଲେ ଯୁବକ, ଘର ସାରା ଧୂଆଁ

3/08/2020 at 7:55 PM

ଲଣ୍ଡନ, ୦୩|୦୮:  ହାତରେ ଧରିଥିବା ବେଳେ ଫୁଟିଗଲା ଆଇଫୋନ୍ । ଜଳିଗଳା ଜଣେ ୪୨ ବର୍ଷର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ହାତ । ଏପରି ଏକ ଅଘଟଣ ଘଟିଛି ଲଣ୍ଡନର ଲିଡସରେ ।

ସୂଚନାନୁସାରେ, ରବିବାର ଟୋନି ଆଣ୍ଡ୍ରିଉ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ସନ୍ତାନଙ୍କ ପାଇଁ ଟୋଷ୍ଟ୍ କରୁଥିଲେ । ସେହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ହଠାତ ରୋଷେଇ ଘରୁ ଧୂଆଁ ବାହାରୁ ଥିବା ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ । ଏପରିକି ରୋଷେଇ ଘରେ ଧୂଆଁର ବାଦଲ ଖେଳିଯାଇଥିଲା । ପ୍ରଥମେ ପତ୍ନୀ ଟୋଷ୍ଟରକୁ ଦେଖିଥିଲେ । ଟୋନି ଯେଉଁଆଡେ ଯାଉଥିଲେ ଧୂଆଁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଅନୁସରଣ କରି ଚାଲିଥିଲା । ଏହା ଦେଖି ଟୋନି ଡରିଯାଇଥିଲେ । ପତ୍ନୀ ମଧ୍ୟ କଣ କରିବେ କିଛି ଚିନ୍ତା କରିପାରି ନଥିଲେ ।

ପରେ ସେ ଜାଣିଥିଲେ ଯେ, ଟୋନିଙ୍କ ଆଇଫୋନ୍ ୮ରୁ ଏହି ଧୂଆଁ ବାହାରିଥିଲା । ଟୋନି ପକେଟରୁ ଫୋନ୍ ବାହାର କରିଥିଲେ । ପ୍ରକୃତରେ ଫୋନଟି ବିସ୍ଫୋରଣ ହୋଇଥିଲା । ଫୋନଟି ଜଳନ୍ତା କୋଇଲା ପାଲଟି ଯାଇଥିଲା । ଏପରିକି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ତରଳି ଯାଇଥିଲା ।

ଏହି ବିସ୍ଫୋରଣ ପରେ ଟୋନିଙ୍କ ହାତ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଜଳି ଯାଇଛି । ଏପରିକି ଶରୀର ସାରା ମଧ୍ୟ କ୍ଷତ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି । ତାଙ୍କ ଗୋଡରେ ଗମ୍ଭୀର ଆଘାତ ଲାଗିଛି ।  ବିସ୍ଫୋରଣ ପରେ ଦିନସାରା ଘରେ ଧୂଆଁ ଜମି ରହିଥିଲା ଓ ଗନ୍ଧ ହେଉଥିବା ଟୋନିଙ୍କ ପତ୍ନୀ କହିଛନ୍ତି ।  

   Related Posts