Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୫୦୩୫୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୨୩କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୨୧୧ ମୃତ
  • ||
  • ଗୁଜୁରାଟରେ ଓମିକ୍ରନ ଗଞ୍ଜାମକୁ ବିପଦ : ବଢିବ ସଂକ୍ରମଣ ! ସତର୍କ କଲା ପ୍ରଶାସନ
  • ||
  • ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ମାଗିଲେ ଲାଞ୍ଚ, ନଦେବାରୁ ଆକ୍ରମଣ କରି କଲେ ଲହୁଲୁହାଣ
  • ||
  • ଆଉ ବର୍ଷା ନାହିଁ, ବଦଳିବ ପାଗ : ୧୧ରୁ କମିଯିବ ଶୀତ
  • ||
  • ଆସୁଛନ୍ତି ପୁଟିନ : ମୋଦୀଙ୍କୁ ଭେଟିବେ, ବହୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉପରେ ହେବ ଆଲୋଚନା
  • ||

ହୋଟେଲ୍‌ରେ ହେଉଥିଲା ବ୍ଲୁ-ଫିଲ୍ମ ସୁଟିଂ – ଯୁବକଯୁବତୀଙ୍କ ଅନ୍ତରଙ୍ଗମୂହୁର୍ତ୍ତର ଭିଡିଓ ରେକଡିଂ କରି ବ୍ଲାକ୍‌ମେଲ୍‌ କରୁଥିଲେ ହୋଟେଲ୍‌ କର୍ମଚାରୀ

29/11/2019 at 9:24 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୨୯। ୧୧ –  ରାଜଧାନୀର ଆଇଆରସି ଭିଲେଜରେ ଥିବା ଓୟୋ ସାଇ ଆର୍ଯ୍ୟ ରେସିଡେନ୍‌ସିରେ ଚାଲିଥିଲା ସାଂଘାତିକ ଖେଳ । ହୋଟେଲ୍‌ ରୁମ୍‌ ଭିତରେ ଯୁବକଯୁବତୀଙ୍କ ଅନ୍ତରଙ୍ଗମୂହୁର୍ତ୍ତର ଭିଡିଓ ରେକଡିଂ କରି ବ୍ଲାକ୍‌ମେଲ୍‌ କରୁଥିଲେ ହୋଟେଲ୍‌ କର୍ମଚାରୀ । ମୋଟା ଅଙ୍କର ଟଙ୍କା ନଦେଲେ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍‌ କରିଦେବାକୁ ଦେଉଥିଲେ ଧମକ୍‌ । ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ୨ଜଣ ହୋଟେଲ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ ।

ହୋଟେଲ୍‌ରେ ହେଉଥିଲା ବ୍ଲୁ-ଫିଲ୍ମ ସୁଟିଂ । କିଛି ନିର୍ଦ୍ଧିଷ୍ଟ ଯୁବକ ମାସରେ ୪/୫ଥର ରୁମ୍‌ ବୁକ୍‌ କରୁଥିଲେ ଆଉ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଥର ନୂଆ ନୂଆ ଝିଅଙ୍କ ସହ ଆସି ରାତି ରଙ୍ଗିନ୍‌ କରୁଥିଲେ । ଆଉ ସ୍ପାଏ କ୍ୟାମେରାରେ ସେମାନଙ୍କ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ମୁହୂର୍ତ୍ତର ଭିଡିଓ ସୁଟିଂ କରୁଥିଲେ ହୋଟେଲ କର୍ମଚାରୀ ।  

କ୍ୟାମେରା କଏଦ ହୋଇଥିବା ଝିଅଙ୍କୁ କରାଯାଉଥିଲା ବ୍ଲାକ୍‌ମେଲ୍‌ ।ମୋଟା ଅଙ୍କର ଟଙ୍କା ନଦେଲେ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍‌ କରିଦେବାକୁ ଦିଆଯାଉଥିଲା ଧମକ୍‌ । ରାଜଧାନୀର ଆଇଆରସି ଭିଲେଜରେ ଥିବା ଓୟୋ ସାଇ ଆର୍ଯ୍ୟ ରେସିଡେନ୍‌ସିରେ ଚାଲିଥିଲା ଏଭଳି ସାଂଘାତିକ ଖେଳ । ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ୨ଜଣ ହୋଟେଲ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ ।

୫୦ହଜାର ଟଙ୍କା ଦିଅ । ନହେଲେ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍‌ କରିଦେବୁ । ଅଡ଼ୁଆରେ ପଡ଼ିଯାଇଥିଲେ ଯୁବତୀ । ଆଉ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ ।

ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ କହି ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଡକାଇବା ପରେ ସେମାନଙ୍କୁ ମାଡ଼ିବସିଥିଲା ପୋଲିସ । ତେବେ ଏହାକୁ ନେଇ କ’ଣ କହୁଛନ୍ତି ହୋଟେଲ୍‌ କର୍ମଚାରୀ ଆଉ ମାଲିକ ଚାଲନ୍ତୁ ତା’ ଉପରେ ଟିକେ ନଜର ପକାଇବା ।

ରାଜଧାନୀରେ ଏଭଳି ଘଟଣା ଏବେ ହୋଟେଲରେ ରହୁଥିବା ଯାତ୍ରୀ, ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ଚିନ୍ତା ବଢ଼ାଇଛି । ମାସ ମାସ ଧରି ବିଭିନ୍ନ ହୋଟେଲରେ ଏଭଳି ଅନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ପାଖରେ ଏହାର ସୁରାକ୍‌ କିଭଳି ପହଞ୍ଚିପାରୁନି ?,

କାହିଁକି ନିମୟିତ ବ୍ୟବଧାନରେ ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ଥିବା ହୋଟେଲ, ଲଜ୍‌ ଉପରେ ରେଡ୍‌ କରାଯାଉନି ତାକୁ ନେଇ ଉଠିଛି ପ୍ରଶ୍ନ ।

ପୋଲିସର ନିଷ୍କ୍ରିୟତା ଯୋଗୁଁ ଏଭଳି ଅନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସୁଯୋଗ ପାଉଛନ୍ତି ହୋଟେଲ୍‌ କର୍ମଚାରୀ ।  

   Related Posts