Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ବୁଧବାର ମୁଖ୍ଯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନର ହେବ ଟିଆଇ ପରେଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ମୁଖ୍ଯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନକୁ ୨ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେବ ସିବିଆଇ
  • ||
  • ଆଠଗଡ : ଟାୟାର ଫାଟି ଓଲଟିଲା ଟ୍ରକ୍, ଡ୍ରାଇଭର ଆହତ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର : ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ସ୍ତ୍ରୀର ଉଲଗ୍ନ ଫଟୋ : ସ୍ବାମୀକୁ ଗିରଫ କରି ଦଫା ଲଗାଇଛି ପୋଲିସ, ଅଭିଯୁକ୍ତ କହୁଛି- ମୁଁ ଅପଲୋଡ୍ କରିନି
  • ||
  • ନୂଆପଡା : ୫ ଡକାୟତ ଗିରଫ, ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ସହ ଅଳଙ୍କାର ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୧୦ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ୧୦ ଜିଲ୍ଲା ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୧୭ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୭୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୩୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭିସୁଟ୍‌ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ରିପୋର୍ଟ ଥିଲା ଭୁଲ୍, ଆଣ୍ଟିଜେନ୍ କିଟ୍ ଖରାପରୁ ୨୫ଜଣଙ୍କର ରିପୋର୍ଟ ଆସିଥିଲା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : ଜବତ ହେଲା ୭ କୋଟି ୯୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜାଲ ନୋଟ୍, ୩ ଅଟକ
  • ||

ଗ୍ଲେମରସ ଜୀବନଶୈଳୀ ପାଇଁ ମଡେଲଙ୍କୁ ଗୁଳିମାରି ହତ୍ୟା

29/09/2018 at 11:59 AM

ବାଗଦାଦ ୨୯|୯: ଦେହରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ଟାଟୁ କରୁଥିଲେ ସେ । ଚୁଟିର ରଙ୍ଗ ମଧ୍ୟ ବଦଳାଇଥିଲେ । ସୁନ୍ଦର ସୁନ୍ଦର ରଙ୍ଗ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧି ଫଟୋ ଉଠାଇ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଅପଲୋଡ୍ କରୁଥିଲେ । ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ତାଙ୍କର ୨୭ଲକ୍ଷ ଫଲୋଅର ଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଫଟୋ ଆଉ ଷ୍ଟାଇଲକୁ ନେଇ ଜାତୀୟ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ବି ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଗତକାଲି ଇରାକର ରାଜଧାନୀ ବାଗଦାଦ ସହରର ରାସ୍ତାରେ ତାଙ୍କ କାର୍ ଭିତରୁ ରକ୍ତ ଜୁଡୁବୁଡୁ ଅବସ୍ଥାରେ ତାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି । ଗୁଳିମାଡ କାରଣରୁ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ପୋଲିସ କହିଛି ।
ତାଙ୍କ ଜୀବନଶୈଳୀକୁ ବାଗଦାଦର କିଛି ମୌଳବାଦୀ ନାପସନ୍ଦ କରିବା ସହ ମାରିବାକୁ ପୂର୍ବରୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ ।କିନ୍ତୁ ତାରା ନିଜ ଜୀବନଶୈଳୀରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିନଥିଲେ । ଫଳରେ ଗତକାଲି ସେ ମୌଳବାଦୀଙ୍କ ଗୁଳିମାଡର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି ।

ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ପ୍ରଚାରିତ ହେବା ପରେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ମୌଳବାଦୀଙ୍କୁ ପ୍ରଚଣ୍ଡ ନିନ୍ଦା କରାଯାଇଛି । ଜଣେ ଯୁବତୀ ତା ନିଜ ଶୈଳୀରେ ବଞ୍ଚିବାରେ କଣ ଅସୁବିଧା ଥିଲା ବୋଲି ପ୍ରଶ୍ନ କରାଯାଇଛି ।
ପୋଲିସ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁକରି ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଥିବା କହିଛି । କିନ୍ତୁ ଏହି ମାମଲାରେ ପୋଲିସକୁ ବିଶେଷ ସଫଳତା ମିଳିବ ନାହିଁ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଥିବା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାରାଙ୍କ ଫଲୋଅରମାନେ ଲେଖିଛନ୍ତି ।

   Related Posts