Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପାଟନା AIIMSର ୩୮୪ ଡାକ୍ତର ଏବଂ ନର୍ସିଂ ଷ୍ଟାଫ୍‌ କୋଭିଡ୍‌ ପଜିଟିଭ୍‌ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ବିଧାୟକ ନରସିଂହ ମିଶ୍ରଙ୍କୁ କରୋନା, ଟ୍ୱିଟ୍‌ କରି ଦେଲେ ସୂଚନା
  • ||
  • କରୋନାକୁ ମାତ୍‌ ଦେଲେ ୨୦୦୯ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ସୁଧୁରୁନି କରୋନା ସ୍ଥିତି, ଆଜି ଭୁବନେଶ୍ଵରରୁ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୪୭୬ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ସବୁ ଧର୍ମାନୁଷ୍ଠାନରେ କଟକଣା, କେବଳ ପୂଜକ ହିଁ କରିପାରିବେ ପୂଜାର୍ଚ୍ଚନା
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ସମ୍ବଲପୁର ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଠିକା କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଘଟଣା, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବିରେ ମୃତଦେହ ରଖି ଧାରଣା
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ରୋକିବାରେ ପୋଲିସ-ଜନତାଙ୍କ ସହଭାଗିତା ରହୁ : ଡିଜି ଅଭୟ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ନାରାୟଣପୁରରେ ପୁଣି ମାଓ ହିଂସା, ଲ୍ୟାଣ୍ଡମାଇନ ବିସ୍ଫୋରଣରେ ଜଣେ ଯବାନ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ପୁରୀ : ଗଠନ ହେଲା ୭ଜଣିଆ ସେବାୟତ କମିଟି, କିଏ ଟିକା ନେଇଛି, କିଏ ନେବ, କାହାର ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ କିପରି ଅଛି ହେବ ତଦାରଖ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : ବାଇକ୍ ଆରୋହୀଙ୍କ ଉପରେ ମାଡିଗଲା ହାଇୱା, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||

ନବ ବିବାହିତ ସ୍ବାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଯାଇଥିଲେ ଭଉଣୀ ଘରକୁ, ଶ୍ବଶୁର ଘର ଲୋକେ ଯୁବକଙ୍କ ଶବ ଆଣି ଘରେ ପହଞ୍ଚେଇ ଦେଇଗଲେ…ପୋଲିସ କରୁଛି ତଦନ୍ତ

16/07/2019 at 12:06 PM

ଆନନ୍ଦପୁର୧୬|୭: ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇ ନିଜ ଭଉଣୀ ଘର ମାର୍କଣାକୁ ବୁଲି ଯାଇଥିବା ଯୁବକର ମୃତଦେହ  ଗତ କାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଯୁବକଙ୍କ ବାରଣ୍ଡାରୁ ହିଁ ମିଳିଛି । ଯୁବକଙ୍କ ଶ୍ବଶୁରଘର ଲୋକେ  ହିଁ ଶବକୁ ଆଣି ଛାଡି ଚାଲିଯାଇଥିବା ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ କୁହାଯାଇଛି । ମୃତ ଯୁବକ ହେଉଛନ୍ତି ଆନନ୍ଦପୁର ଥାନା ଫକୀରପୁର ଗାଁ ର ମଣ୍ଟିନ ଦାଶ  । ପୁଅକୁ ତାର ଶ୍ବଶୁର ଘର ଲୋକେ ମାରି ଦେଇଛନ୍ତି ବୋଲି  ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ମଣ୍ଟିନଙ୍କ ବାପା । ଆନନ୍ଦପୁର ପୋଲିସ୍ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି ।

 ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ନେଇ ଭଉଣୀ ଘରକୁ ଯାଇଥିବା ଯୁବକକୁ କିଏ ଓ କିଭଳି ମାରିଲା ତାହା ଏବେ ରହସ୍ୟମୟ ହୋଇ ରହିଛି । ଶ୍ବଶୁରଘର ଲୋକେ ଯଦି ମାରିଲେ ତାହେଲେ ଶବ ଆଣି ତା ଘର ବାରଣ୍ଡାରେ କାହିଁକି ଛାଡିଗଲେ ତାକୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶ୍ନବାଚୀ ସୃଷଷ୍ଟି ହୋଇଛି ।

ଅପରପକ୍ଷରେ ମୃତ ଯୁବକଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେମାନେ ମାର୍କଣାରୁ ସଂଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ଭଦ୍ରକ ଆସିଯାଇଥିଲେ । ସେତେବେଳକୁ ମଣ୍ଟିନ ମଦ୍ୟପାନ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ । ସ୍ବାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଦୁହେଁ ମିଶି ସପିଂ କରିଥିଲେ । ରାତି ହୋଇଯାଇଥିବାରୁ ଭଦ୍ରକରେ କୋଉଠି ଲଜ୍‌ ରେ ରହିବା କଥା ଚିନ୍ତା କରୁଥିଲେ । ଏତିକି ବେଳେ ମଣ୍ଟିନ ପୁଣି ଯାଇ ମଦ  ପିଇକି ଆସିଥିଲେ ।

ମଣ୍ଟିନ ସେତେବେଳକୁ ଚାଲିବାକୁ ମଧ୍ୟ ସକ୍ଷମ ନଥିଲେ ।ପୋଲିସ ମଣ୍ଟିନଙ୍କୁ ଏଭଳି ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖି ଥାନକୁ ନେଇଥିଲା ବୋଲି ମଣ୍ଟିନଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି । ମଣ୍ଟିନଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଥାନାକୁ ନେବା ପରେ ସେ ନିଜ ବିପାଙ୍କୁ ଫୋନ କରି ଡକାଇଥିଲେ ବୋଲି ମଣ୍ଟିନଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି । ତେବେ ମଣ୍ଟିନଙ୍କ କେମିତି ମୃତ୍ୟୁ ହେଲା ତାହା ସେ କହିପାରିନାହାନ୍ତି ।  

   Related Posts