Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୧୭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ନାଁରେ ୨୮ କୋଟି ଟଙ୍କାର GST ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ : ବୋମା ଭିଡୁଥିବା ବେଳେ ବିସ୍ଫୋରଣ, ଜଣେ ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବୋମା ଭିଡୁଥିବା ବେଳେ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଜଣେ ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଦେଶର ପ୍ରତ୍ୟେକ ନାଗରିକଙ୍କୁ ମିଳିବ କରୋନା ଟିକା : ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଡକାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ୪ ଡକାୟତଙ୍କୁ ବାନ୍ଧିଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ଡିଜିପି ମିଲନ ମହାନ୍ତିଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବଢୁଛି ଶୀତର ପ୍ରକୋପ, କନ୍ଧମାଳରେ ୧୫ଡିଗ୍ରୀ ତଳକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳରେ ବିଷାକ୍ତ ମଦ ପିଇ ୪ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାରେ ୪ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
  • ||

ନବ ବିବାହିତ ସ୍ବାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଯାଇଥିଲେ ଭଉଣୀ ଘରକୁ, ଶ୍ବଶୁର ଘର ଲୋକେ ଯୁବକଙ୍କ ଶବ ଆଣି ଘରେ ପହଞ୍ଚେଇ ଦେଇଗଲେ…ପୋଲିସ କରୁଛି ତଦନ୍ତ

16/07/2019 at 12:06 PM

ଆନନ୍ଦପୁର୧୬|୭: ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇ ନିଜ ଭଉଣୀ ଘର ମାର୍କଣାକୁ ବୁଲି ଯାଇଥିବା ଯୁବକର ମୃତଦେହ  ଗତ କାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଯୁବକଙ୍କ ବାରଣ୍ଡାରୁ ହିଁ ମିଳିଛି । ଯୁବକଙ୍କ ଶ୍ବଶୁରଘର ଲୋକେ  ହିଁ ଶବକୁ ଆଣି ଛାଡି ଚାଲିଯାଇଥିବା ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ କୁହାଯାଇଛି । ମୃତ ଯୁବକ ହେଉଛନ୍ତି ଆନନ୍ଦପୁର ଥାନା ଫକୀରପୁର ଗାଁ ର ମଣ୍ଟିନ ଦାଶ  । ପୁଅକୁ ତାର ଶ୍ବଶୁର ଘର ଲୋକେ ମାରି ଦେଇଛନ୍ତି ବୋଲି  ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ମଣ୍ଟିନଙ୍କ ବାପା । ଆନନ୍ଦପୁର ପୋଲିସ୍ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି ।

 ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ନେଇ ଭଉଣୀ ଘରକୁ ଯାଇଥିବା ଯୁବକକୁ କିଏ ଓ କିଭଳି ମାରିଲା ତାହା ଏବେ ରହସ୍ୟମୟ ହୋଇ ରହିଛି । ଶ୍ବଶୁରଘର ଲୋକେ ଯଦି ମାରିଲେ ତାହେଲେ ଶବ ଆଣି ତା ଘର ବାରଣ୍ଡାରେ କାହିଁକି ଛାଡିଗଲେ ତାକୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶ୍ନବାଚୀ ସୃଷଷ୍ଟି ହୋଇଛି ।

ଅପରପକ୍ଷରେ ମୃତ ଯୁବକଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେମାନେ ମାର୍କଣାରୁ ସଂଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ଭଦ୍ରକ ଆସିଯାଇଥିଲେ । ସେତେବେଳକୁ ମଣ୍ଟିନ ମଦ୍ୟପାନ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ । ସ୍ବାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଦୁହେଁ ମିଶି ସପିଂ କରିଥିଲେ । ରାତି ହୋଇଯାଇଥିବାରୁ ଭଦ୍ରକରେ କୋଉଠି ଲଜ୍‌ ରେ ରହିବା କଥା ଚିନ୍ତା କରୁଥିଲେ । ଏତିକି ବେଳେ ମଣ୍ଟିନ ପୁଣି ଯାଇ ମଦ  ପିଇକି ଆସିଥିଲେ ।

ମଣ୍ଟିନ ସେତେବେଳକୁ ଚାଲିବାକୁ ମଧ୍ୟ ସକ୍ଷମ ନଥିଲେ ।ପୋଲିସ ମଣ୍ଟିନଙ୍କୁ ଏଭଳି ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖି ଥାନକୁ ନେଇଥିଲା ବୋଲି ମଣ୍ଟିନଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି । ମଣ୍ଟିନଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଥାନାକୁ ନେବା ପରେ ସେ ନିଜ ବିପାଙ୍କୁ ଫୋନ କରି ଡକାଇଥିଲେ ବୋଲି ମଣ୍ଟିନଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି । ତେବେ ମଣ୍ଟିନଙ୍କ କେମିତି ମୃତ୍ୟୁ ହେଲା ତାହା ସେ କହିପାରିନାହାନ୍ତି ।  

   Related Posts