Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବୌଦ୍ଧ : ହାଇଓ୍ୱାକୁ ପଛ ପଟୁ ପିଟିଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୪୦ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଫେବୃଆରୀ ପାଇଁ କୋଭିଡ୍ ଗାଇଡ୍ଲାଇନ୍: ଏବେ ସିନେମା ହଲ୍ରେ ବସି ପାରିବେ ୫୦%ରୁ ଅଧିକ ଦର୍ଶକ, ସଭିଙ୍କ ପାଇଁ ଖୋଲିଲା ସ୍ଵିମିଂ ପୁଲ୍
  • ||
  • ଜାମିନ ସତ୍ତ୍ଵେ ଜେଲ୍‌ରେ ରହିବେ ପାଠକ ବାପ-ପୁଅ
  • ||
  • ପାଠକ ବାପ-ପୁଅଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଜାମିନ‌
  • ||
  • ବିସିସିଆଇର ଘୋଷଣା-ଫେବୃଆରୀ ୧୮ରେ ଚେନ୍ନାଇରେ ହେବ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୧ ପାଇଁ ଖେଳାଳିଙ୍କ ନିଲାମୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ‘ପରୀକ୍ଷା ଦର୍ପଣ’ ପୁସ୍ତକ ଉନ୍ମୋଚିତ, ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ ହେବେ ଉପକୃତ
  • ||
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି : ବାଇକ୍-ଅଟୋ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା : ଜଣେ ମୃତ, ତିନି ଗୁରୁତର
  • ||

କରୋନା ଭୟ : ଅଫିସ ଖାଲି କଲା ଇନଫୋସିସ, କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଘରେ ବସି କାମ କରିବାକୁ ଦେଲା ନିର୍ଦେଶ

14/03/2020 at 4:01 PM

ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ୧୪/୦୩ : ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ସ୍ଥିତ ଇନଫୋସିସ ଆଜି ନିଜ ଅଫିସ ଖାଲି କରିଦେଇଛି | ଜଣେ କର୍ମଚାରୀ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ହେବାପରେ ଇନଫୋସିସ ଏହିଭଳି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି | କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଘରେ ବସି କାମ କରିବାକୁ ନିର୍ଦେଶ ଦେଇଛି ଇନଫୋସିସ |

ସୁରକ୍ଷା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ସାଟେଲାଇଟ ବିଲଡିଙ୍ଗ ଏହିଭଳି ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଛି | ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଯୋଗୁଁ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ କାମରେ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ହେବନାହିଁ ବୋଲି କମ୍ପାନୀ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛି | ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୩ ତାରିଖ ସୁଦ୍ଧା କର୍ଣ୍ଣାଟକରେ ୬ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଥିଲା | ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦେଶରେ ୮୨ ଜଣ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି | ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୧୦ ଜଣ ରୋଗୀ ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଡିସଚାର୍ଜ ହୋଇସାରିଛନ୍ତି | ଏବେ ଯାଏଁ କରୋନା ଯୋଗୁଁ ଦେଶରେ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇସାରିଛି | ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ କର୍ଣ୍ଣାଟକ ଏବଂ ଆଉ ଜଣେ ଦିଲ୍ଲୀର | 

ଅପରପକ୍ଷରେ କର୍ଣ୍ଣାଟକ ସରକାର ବେଙ୍ଗାଲୁରୁର ସମସ୍ତ ଆଇଟି ଏବଂ ବାୟୋଟେକ କମ୍ପାନୀ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ସପ୍ତାହ ପାଇଁ ଘରେ ବସି କାମ କରିବାକୁ ନିର୍ଦେଶ ଦେଇଛି | କୌଣସି ଜରୁରୀକାଳୀନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଗ୍ଲୋବାଲ ହେଲ୍ପ ଡେସ୍କକୁ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ କହିଛି କମ୍ପାନୀ |

ଇନଫୋସିସ ଛଡା ଗୁଗଲ, ମାଇଣ୍ଟ୍ରି, ଆମାଜନ, ୱିପ୍ରୋ, ଟେକ ମହିନ୍ଦ୍ରା ଭଳି କମ୍ପାନୀ ମଧ୍ୟ ନିଜ ନିଜ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଘରେ ବସି କାମ କରିବାକୁ ନିର୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି |

   Related Posts