Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଶ୍ଵସ୍ତି: କମୁଛି କରୋନା ପ୍ରଭାବ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୮୦୯ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର-ଜାନୁଆରୀ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ: ଭୁବନେଶ୍ବର ଷ୍ଟେସନ ଓ ଏୟାରପୋର୍ଟରେ କରିପାରିବେ କୋଭିଡ୍‌ ଟେଷ୍ଟ
  • ||
  • ପରୀ ବାପା-ମା’ଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ବିଜେପି ଟିମ୍, ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ଦାବି
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନ୍‌ର ଟୟଲେଟ୍‌ରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଉଦ୍ୟମ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକ ଗିରଫ
  • ||
  • କଟକ : ପୁଣି ଏକ ନକଲି ଘିଅ କମ୍ପାନୀରେ ଚଢାଉ, କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ଅପମିଶ୍ରିତ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ
  • ||
  • ପ୍ରେମ: ସେୟାର ଚାଟ୍‌ରୁ ଆରମ୍ଭ ଫେସବୁକରେ ଶେଷ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ଅଶ୍ଲୀଳ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କଲେ ପ୍ରେମିକ
  • ||
  • ନୂଆପଡା : ମେଡିକାଲରେ ଚାକିରୀ ଦେବାକୁ କହି ଠକୁଥିଲା ଯୁବକ, ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଦନ୍ତା ହାତୀର ମୃତଦେହ ଠାବ, ବିଦ୍ୟୁତ୍ ତାର ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସି ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ : ଗୋପାଳପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀଙ୍କ ନାଁରେ ବିଜେପି ଓ କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ଏତଲା
  • ||
  • ପୁରୀ : ଅନଲାଇନରେ ନିର୍ମାଲ୍ୟ ବିକ୍ରି କରିବା ନେଇ ସିଂହଦ୍ବାର ଥାନାରେ ଆମାଜନ ଇଣ୍ଡିଆ ବିରୋଧରେ ସେବାୟତଙ୍କ ଏତଲା
  • ||

ପାକିସ୍ତାନୀ ପ୍ରେମିକା ପାଇଁ ଆଇଏସଆଇ ଏଜେଣ୍ଟ ପାଲଟିଲେ ଭାରତୀୟ ଯୁବକ, ହ୍ୱାଟସଆପ୍‌ରେ ଦେଉଥିଲେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା

30/06/2020 at 3:38 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୩୦|୦୬:  ଚଳିତ ବର୍ଷ ଜାନୁଆରରେ ଏଟିଏସ ଦ୍ୱାରା ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ଚୈନ୍ଦଲୀ ଜିଲ୍ଲାରୁ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ରଶିଦ୍ ଖାନ୍ ନିଜ ପ୍ରେମିକାକୁ ପାଇବା ପାଇଁ ଆଇଏସଆଇ ଏଜେଣ୍ଟ ହୋଇଥିଲା । ରଶିଦ ପାକିସ୍ତାନରେ ରହୁଥିବା ନିଜ ମାମୁ ଝିଅ ଭଉଣୀକୁ ଭଲ ପାଉଥିଲା । ଘର ଲୋକେ ଏହି ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ରାଜି ନଥିଲେ । ଏନେଇ ପାକିସ୍ତାନ ଗୁଇନ୍ଦା ସଂସ୍ଥା ଆଇଏସଆଇ ଜାଣିବା ପରେ ରଶିଦକୁ ତାହାର ପ୍ରେମିକା ସହ ବିବାହ କରିବା ନେଇ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇଥିଲେ । ଏପରିକି ଭାରତର ଗୋପନୀୟ ସୂଚନା ଦେବା ପାଇଁ ସର୍ତ୍ତ ରଖିଥିଲେ ।

ସୂଚନାନୁସାରେ, ରଶିଦ ୨୦୧୭ ଓ ୨୦୧୮ରେ ପାକିସ୍ତାନ ଯାଇ ନିଜ ପ୍ରେମିକାକୁ ସାକ୍ଷାତ ମଧ୍ୟ କରିଛି । ସେଠାରେ ସେ କରାଚୀରେ ରହିଥିଲା । ସେଠାରେ ରଶିଦଙ୍କ ମାମୁ ନଜୀର୍ ମଧ୍ୟ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ତେବେ ମାମୁ ମଧ୍ୟ ଏହି ସମ୍ପର୍କରେ ରାଜି ନଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ରଶିଦର ଜଣେ ମାଉସୀ ପୁଅ ଭାଇ ଶାହଜେବ ଆଇଏସଆଇ ଅଫିସରେ ଭାବେ ମାମୁଁଙ୍କୁ କୌଣସି ପ୍ରକାରେ ବୁଝାଇବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲା ।

ଶାହଜେବ୍ ଏହି ଖବର ଆଇଏସଆଇର ଉପରିସ୍ଥ ଅଫିସରଙ୍କୁ କହିବା ପରେ ଅଫିସର୍ ମାନ ରଶିଦକୁ ପ୍ରେମିକା ସହ ବିବାହ କରାଇବେ ବୋଲି ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇଥିଲେ । ଏହାବଦଳରେ ରଶିଦକୁ ଭାରତର ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ଫଟୋ, ନକ୍ସା, ସେନା ମୁଭମେଣ୍ଚ ଆଦି ତଥ୍ୟା ମାଗିଥିଲେ । ଏପରିକି ଅର୍ଥ ଲୋଭ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ରଶିଦ ଭାରତ ଆସି ଆଇଏସଆଇ ଏଜେଣ୍ଟ ଭାବେ କାମ କରିଥିଲେ । ସେ ମୋବାଇଲରେ ପାକିସ୍ତାନକୁ ସମସ୍ତ ତଥ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ ।

ଏବେ ଏନଆଇଏ ରଶିଦର ବିଭିନ୍ନ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ବାବଦରେ ତଥ୍ୟ ସଂଗ୍ରହ କରୁଛି । ରଶିଦକୁ ପେଟିଏମ ଯୋଗେ  ପାକିସ୍ତାନରୁ ଟଙ୍କା ମିଳୁଥିଲା । ଏପରିକି ରଶିଦର ପିତା, ମାତା ଓ ଦାଦାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏନଆଇଏ ଜେରା କରିଛି । ପରିବାରର ୧୫ଜଣ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଏନଆଇଏ ୧୬ ଘଣ୍ଟା ଧରି ଜେରା କରିଥିଲା । ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଏଟିଏସ ୨୦୨୦ ଜାନୁଆରୀ ୧୯ରେ ରଶିଦକୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା ।

   Related Posts