Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୧୨କୋଟି ଟଙ୍କାର ଜିଏସ୍‌ଟି ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ବିଜାପୁରରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର : ଜଣେ ନକ୍ସଲ ନିହତ, ୨ ଯବାନ ଆହତ
  • ||
  • ମାଓବାଦୀଙ୍କ ବର୍ବର କାଣ୍ଡ , ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ଘରୁ ଡାକି ନେଇ ହତ୍ୟା
  • ||

ତ୍ରିକୋଣୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ସିରିଜ୍‌ରେ ଇଂଲଣ୍ଡକୁ ମାତ ଦେଲା ଭାରତୀୟ ମହିଳା ଟିମ୍

31/01/2020 at 9:37 PM

କାନବେରା ୩୧।୧:  ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଟି-୨୦ ତ୍ରିକୋଣୀୟ ସିରିଜ୍ର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍‌କୁ ଶୁକ୍ରବାର କାନବେରାରେ ଖେଳାଇଯାଇଛି।  ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ ଖେଳି ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ହାତେଇ ନେଇଛି ମ୍ୟାଚ୍ । ଇଂଲିଶ ଟିମ୍ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରି ୨୦ ଓଭରରୁ ୭ ୱିକେଟ୍ ବିନିମୟରେ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲା ୧୪୭ ରନ୍। ତେବେ  ହରମନପ୍ରୀତଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ୫ ୱିକେଟ୍ ବିନିମୟରେ ୧୯ ଓଭର ୩ଟି ବଲରୁ ୧୫୦ ରନ ସଂଗ୍ରହ କରିଛି।

ଇଂଲଣ୍ଡ ପ୍ରଥମରୁ ଲଡଖଡେଇ ଯାଇଥିଲା। ତେବେ ହେଥରନାଇଟ୍ ଦଳକୁ ମଜଭୁତି ଦେବା ସହ ସ୍କୋର ଆଗକୁ ବଢେଇଥିଲେ। ଇଂଲଣ୍ଡକୁ ପ୍ରଥମ ଝଟକା ଦେଇଥିଲେ ରାଜେଶ୍ୱରୀ ଗାୟକୱାଡ । ପ୍ରଥମ ଓଭରରେ ସେ ଜୋନ୍ସଙ୍କ ୱିକେଟ୍‌ଟି ହାତେଇଥିବା ବେଳେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଓଭରରେ ଡାନୀଙ୍କୁ ପାଭଲିୟନକୁ ପଠାଇଦେଇଥିଲେ। ଫଳରେ ଇଂଲଣ୍ଡ ପାୱାର ପ୍ଲେରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଫଳ ହୋଇଥିଲା।

୧୪୮ ରନର ବିଜୟ ଲକ୍ଷ ନେଇ ଷ୍ଟାଡିୟମକୁ ଓହ୍ଲାଇଥିବା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଲକ୍ଷ ଆଡକୁ ଭିଡିନେଇଥିଲେ ସେଫାଳୀ ବର୍ମା। ତେବେ ୧୮ ବଲରୁ ଟିମ୍‌କୁ ୨୬ ରନର ଆବଶ୍ୟକତା ଥିବା ବେଳେ ହରମନପ୍ରୀତ ଓ ଦିପ୍ତୀ ଶର୍ମା ଚିତାକର୍ଷକ କ୍ରିଡା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ। ଶେଷ ଓଭରରେ କ୍ୟପ୍ଟେନ ଛକା ଲଗା ଟିମ୍ ନିମନ୍ତେ  ବିଜୟ ଛଡାଇ ଆଣିଛନ୍ତି।

   Related Posts