Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମହାରାଷ୍ଟ୍ର : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ୩୦ ଫୁଟ ଖାଇକୁ ଖସିଲା ବସ୍, ୫ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୩୫ ଆହତ
  • ||
  • କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା ପାଇଁ ନିଲମ୍ବିତ ହେଲେ ଗୁଣୁପୁର ତହସିଲଦାର
  • ||
  • ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍ସକୁ ବଡ ଝଟକା, ଆହତ କାରଣରୁ ଆଇପିଏଲ୍‌ର ବାକି ମ୍ୟାଚ୍‌ରୁ ବାଦ୍ ପଡିଲେ ଡ୍ଵେନ ବ୍ରାଭୋ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯୩୧ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ୧୨କୋଟି ଟଙ୍କାର ଜିଏସ୍‌ଟି ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ବିଜାପୁରରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର : ଜଣେ ନକ୍ସଲ ନିହତ, ୨ ଯବାନ ଆହତ
  • ||
  • ମାଓବାଦୀଙ୍କ ବର୍ବର କାଣ୍ଡ , ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ଘରୁ ଡାକି ନେଇ ହତ୍ୟା
  • ||

ନୂଆ ଜର୍ସି ପିନ୍ଧି ଫଟୋ ସେୟାର କଲେ ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳି : ଆସନ୍ତାକାଲି ଇଂଲଣ୍ଡ ମ୍ୟାଚରେ ଭାରତୀୟ ଟିମ୍ ପିନ୍ଧିବ ଅରେଞ୍ଜ ଜର୍ସି

29/06/2019 at 12:22 PM

ମଞ୍ଚେଷ୍ଟର ୨୯/୬ : ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଶନିବାର ଦିନ ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ନୂଆ ଜର୍ସିରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳି ନୂଆ ଜର୍ସି ପିନ୍ଧି ଫଟୋ ସୋଶିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ । ଧୋନି, କୋହଲି, ସାମୀଙ୍କ ସମେତ ଅନ୍ୟ ଖେଳାଳି ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ନାରଙ୍ଗି ଓ ନୀଳ ରଙ୍ଗ ଜର୍ସି ପିନ୍ଧି ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ । ଆଇସିସି କ୍ରିକେଟ ବିଶ୍ୱକପ ଟ୍ୱିଟର ପେଜରେ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛି ।

ନୂଆ ଜର୍ସି ଡିଜାଇନ କରିଥିବା କମ୍ପାନୀ କହିବାନୁଯାୟୀ, ଚଳିତ ବର୍ଷ ଏକ ଦିବସୀୟ ଏବଂ ବିଦେଶ ଗସ୍ତ କିଟ ପାଇଁ ଯୁବପିଢୀଙ୍କୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ଏହାକୁ ଡିଜାଇନ କରାଯାଇଛି । ଏହା ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳିଙ୍କ ସ୍ୱଭାବ ଦର୍ଶାଉଛି । ପ୍ରେସ ରିଲିଜରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ, ପୁରୁଣା କିଟ ଭଳି ଏଥିରେ ମଧ୍ୟ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଫ୍ଲେକ୍ସିବିଲିଟି ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଆଯାଇଛି । ଏହାସହ ଏହି ଜର୍ସିକୁ ହାଲୁକା ଭାବେ ତିଆରି କରାଯାଇଛି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଖେଳାଳି ପଡିଆରେ ସବୁବେଳେ ନୁଜକୁ ସତେଜ ଅନୁଭବ କରିବେ ।  

ଆଇସିସି ନିୟମ ଅନୁଯାୟୀ, ଯେତେବେଳେ ଏମିତି ଦୁଇଟି ଟିମ ମଧ୍ୟରେ ମୁକାବିଲା ହେବ ଯାହାର ଜର୍ସିର ରାଙ୍କ ଏକ ଭଳି ସେଥିରେ ଅନ୍ୟ ଟିମ ଅଲ୍ଟରନେଟ ଜର୍ସି ପିନ୍ଧି ଖେଳିପାରିବେ । ଜୁନ ୩୦ରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଭାରତ ଇଂଲଣ୍ଡ ମ୍ୟାଚରେ ଉଭୟ ଭାରତ ଓ ଇଂଲଣ୍ଡ ଟିମର ଜର୍ସିର ରଙ୍ଗ ନୀଳ । ଏଥିପାଇଁ ଭାରତ ଅଲ୍ଟରନେଟ ଜର୍ସି ବ୍ୟବହାର କରିବ ।

ଭାରତ ଆଫଗାନିସ୍ତାନ ମ୍ୟାଚରେ ଆଫଗାନିସ୍ତାନ ନୀଳ ଜର୍ସି ବଦଳରେ ଅଲ୍ଟରନେଟ ଜର୍ସି ପିନ୍ଧିଥିଲା । ଠିକ ସେହିଭଳି ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷରେ ମ୍ୟାଚ ଖେଳିବାବେଳେ ହଳଦିଆ ରଙ୍ଗର ଜର୍ସି ପିନ୍ଧିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାର ପାରମ୍ପରିକ ଜର୍ସି ସବୁଜ ରଙ୍ଗର ।

   Related Posts