Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ରୋକିବାକୁ ସଜାଗ ବଲାଙ୍ଗୀର ପ୍ରଶାସନ, ସଚେତନତା ସହ ଷ୍ଟେସନରେ ଯାଞ୍ଚ୍ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଜୋରଦାର୍
  • ||
  • ନବୀନଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ, ପିଏମ୍ କିଷାନ ସମ୍ମାନ ନିଧି ଯୋଜନାରେ ଲୋଡିଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ହସ୍ତକ୍ଷେପ
  • ||
  • କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ରୋକିବାକୁ ସମ୍ବଲପୁର ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ପକ୍ଷରୁ ଜାରି ହେଲା ନୋଟିସ, ସନ୍ଧ୍ୟା ୭ଟା ୩୦ ସୁଦ୍ଧା ହଷ୍ଟେଲ ଫେରିବାକୁ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ୨ ନବଜାତ ଶିଶୁ ପୁତ୍ର ମୃତ ! ନର୍ସ ଓ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି କଲେ ବାପା
  • ||
  • ଓଲଟି ପଡିଲା ପ୍ରିନ୍ସ, ମୃତ୍ୟୁ ମୁଖରୁ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୪୬ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଷ୍ଟିୟରିଂ ଉପରୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇଲେ ଡ୍ରାଇଭର, ଓଲଟି ପଡିଲା ଟ୍ରକ, ୬ ଶ୍ରମିକ ମୃତ
  • ||

ଭାରତୀୟ ରେଳବାଇ ପକ୍ଷରୁ ବୁଧବାର ୩୬୯ଟି ଟ୍ରେନ୍ ବାତିଲ୍, ଦେଖନ୍ତୁ ତାଲିକା

18/03/2020 at 7:24 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୮।୩: ଭାରତୀୟ ରେଳବାଇ ପକ୍ଷରୁ ଆଜି ବୁଧବାର ଅଥବା ୧୮ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୦ରେ କିଛି ରେଳ ବାତିଲ କରାଯାଇଛି । ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଟ୍ରେନ୍ ରେ ଯାତ୍ରା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଘରୁ ବାହରିବା ଆଗରୁ ପ୍ରଥମେ ଚେକ୍ କରିଦିଅନ୍ତୁ କେଉଁ କେଉଁ ଟ୍ରେନ୍ ବାତିଲ ହୋଇଛି ।

ବୁଧବାର ୩୬୯ ଟ୍ରେନ୍ ବାତିଲ ହୋଇଛି । ଏହି ଟ୍ରେନ୍ ଗୁଡିକ ମଧ୍ୟରୁ ୨୫୭ ଟ୍ରେନ୍ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ବାତିଲ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୧୧୨ଟି ଟ୍ରେନ୍ ଆଂଶିକ ଭାବେ ବାତିଲ କରାଯାଇଛି ।

ରେଳ ଯାତ୍ରା କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଯାତ୍ରୀମାନେ ହେଲ୍ପଲାଇନ୍ ନଂ ୧୩୯ ମାଧ୍ୟମରେ ମଧ୍ୟ ଟ୍ରେନ୍ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସୂଚନା ପାଇପାରିବେ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ରେଳ ବିଭାଗର ଓ୍ବେବସାଇଟ୍ enquiry.indianrail.gov.in ମାଧ୍ୟମରେ ମଧ୍ୟ ଲିଷ୍ଟ ଦେଖିପାରିବେ । NTES ମୋବାଇଲ୍ ଆପ୍ ଜରିଆରେ ମଧ୍ୟ ସୂଚନା ପାଇପାରିବେ ।

ନିମ୍ନରେ କିଛି ଟ୍ରେନ୍ ର ତାଲିକା ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି । ତାଲିକାରେ ବାତିଲ ହୋଇଥିବା ଟ୍ରେନ୍ ର ନମ୍ବର, ନାମ ଏବଂ ଗତିପଥ ଭଳି ସୂଚନା ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି ।

   Related Posts