Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପିସିସି ସଭାପତି ନିରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଅସୁସ୍ଥ
  • ||
  • କାଳିଠୁ କୋଣାର୍କ ମନ୍ଦିର ବନ୍ଦ
  • ||
  • ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଚର ହାଇଦର ଗିରଫ ।। ତେଲେଙ୍ଗାନାରୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ ।। ପୋଲିସ କମିଶନର ସୌମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀଙ୍କ ସୂଚନା ।। ଏପ୍ରିଲ ୧୦ରେ କଟକ ଏସସିବି ମେଡିକାଲ କଲେଜ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା ଫେରାର
  • ||
  • ଅନ୍ୟ ରାଜ୍ୟକୁ ବସ ସେବା ବନ୍ଦ, ୫୦ ପ୍ରତିଶତ କର୍ମଚାରୀରେ ଚାଲିବ ସରକାରୀ ଅଫିସ, କୋଚିଂ ସେଣ୍ଟରରେ ଅଫ୍‌ଲାଇନ୍‌ କ୍ଲାସ୍‌ ମନା । ବିବାହ ପାଇଁ ସର୍ବାଧିକ ୫୦ ଜଣ ଏବଂ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର ପାଇଁ ଅତିବେଶୀରେ ୨୦ ଜଣଙ୍କୁ ଅନୁମତି
  • ||
  • ବାକି ୨୦ ଜିଲ୍ଲାର ସହରାଞ୍ଚଳରେ କାଲିଠୁ ନାଇଟ୍‌ କର୍ଫ୍ୟୁ
  • ||
  • ଛତିଶଗଡ଼ ସୀମାନ୍ତ ୧୦ ଜିଲ୍ଲାର ସହରାଞ୍ଚଳରେ ବଦଳିଲା ନାଇଟ୍‌ କର୍ଫ୍ୟୁ ସମୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଫେରିଲା କୋଭିଡ୍‌ କଟକଣା
  • ||
  • ୨୧ ଆଇଏଏସ୍‌ଙ୍କୁ କୋଭିଡ୍‌ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷଣ ଦାୟିତ୍ୱ
  • ||
  • ୨୧ ଆଇଏଏସ୍‌ଙ୍କୁ କୋଭିଡ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ବୈତରଣୀ ନଦୀରେ ବୁଡି ଭାଇ-ଭଉଣୀଙ୍କ ସଲୀଳ ସମାଧି, ପିଉସୀଙ୍କ ଘରୁ ଫେରିବା ବେଳେ ଅଘଟଣ
  • ||

ବ୍ରିଟେନ୍‌ରେ ଛୁରି ଦେଖାଇ ମହିଳାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ, ଭାରତୀୟ ଯୁବକକୁ ୧୫ ବର୍ଷ ଜେଲ ଦଣ୍ଡ

3/11/2019 at 4:15 PM

ଲଣ୍ଡନ ୩।୧୧: ବ୍ରିଟେନର ଅଦାଲତରେ ଭାରତର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିକୁ ୧୫ ବର୍ଷ ଜେଲ ଦଣ୍ଡ ଶୁଣାଇଛନ୍ତି।  ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ଛୁରି ଦେଖାଇ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ସହ ଲୁଟ  କରିଥିଲେ । ଅଦାଲତରେ ଏହି ଯୁବବକର ଦୋଷ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଛି । ବ୍ରିଟେନ୍‌ର ଏହି ଅଦାଲତ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକକୁ ୧୫ ବର୍ଷ ଜେଲ ଦଣ୍ଡ ଶୁଣାଇଛନ୍ତି । ଏହାର ପରବର୍ତ୍ତୀ ୫ ବର୍ଷ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଉପରେ କଡା ନଜର ରଖାଯିବ। 

୨୮ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଦିଲଜିତ୍‌ ଗ୍ରେୱାଲ ୩୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଛୁରି ଦେଖାଇ ତାଙ୍କୁ ଜୀବନରୁ ମାରିବା ଧମକ ଦେଇଥିଲା। ପାଖିପାଖି ଦେଢ ଘଣ୍ଟା ଯାଏଁ ଗ୍ରେୱାଲ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ମାରପିଟ୍‌ କରି ଟଙ୍କା ମାଗିଥିଲା। ଭୟରେ ମହିଳା ଜଣକ ତାଙ୍କ ବ୍ୟାଗ୍‌ରୁ ଟଙ୍କା କାଢି ଦେଇଥିଲେ। ତଥାପି ଗ୍ରେୱାଲ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଘର ତନାଘନା କରିଥିଲା। ପରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରି ଫେରାର ହୋଇଥିଲା।

ଗ୍ରେୱାଲ ଯିବା ପରେ ମହିଳା ନିଜ ସାଙ୍ଗଙ୍କୁ ଫୋନ କରି ସବୁ କଥା କହିଥିଲେ ଓ ପୋଲିସ ସହ ସମ୍ପର୍କ କରିଥିଲେ। ପୋଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା।

  

   Related Posts