Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବଣାଇ ରେଞ୍ଜରେ ଗୋଠଛଡା ଦନ୍ତା ଆତଙ୍କ, ସନ୍ଧ୍ୟା ହେଲେ ଗାଁରେ ପଡୁଛି ତାଟିକବାଟ
  • ||
  • ଟେକ୍ସାସରେ ୪ ଜଣଙ୍କୁ ପଣବନ୍ଦୀ : ପାକିସ୍ତାନୀ ବୈଜ୍ଞାନିକଙ୍କୁ ମୁକ୍ତ କରିବାକୁ ଦାବି, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଏଫବିଆଇ ଓ ସ୍ୱାଟ୍ ଟିମ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୧କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଡେଇଁଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୧୭୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୩୩୯୧୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ନିଶାରେ ୩ ବାଇକକୁ ଧକ୍କା ଦେଲେ କାର୍ ଡ୍ରାଇଭର, ଓଲଟା ପୋଲିସକୁ କଲେ ଗାଳିଗୁଲଜ
  • ||
  • ଫାଟିଗଲା ମୋବାଇଲ ବ୍ୟାଟେରୀ, ନାବାଳକ ଗୁରୁତର : ପଥରରେ ଛେଚୁଥିବା ବେଳେ ଅଘଟଣ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ୪ ବରିଷ୍ଠ ଆଇଏଏସଙ୍କୁ ପ୍ରମୋସନ, ଅତିରିକ୍ତ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ ପାହ୍ୟାକୁ ପଦୋନ୍ନତି
  • ||
  • କୋଟିଆରେ ହେବ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ, ୧୩ଟି ବୁଥରେ ମତଦାନ
  • ||

ଟିକଟକ୍‌କୁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ୍ ଦେବ ଭାରତୀୟ ଆପ୍ ମିଟ୍ରନ୍ ! ୫୦ ଲକ୍ଷ ଥର ହେଲାଣି ଡାଉନଲୋଡ୍

28/05/2020 at 4:00 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୨୮|୦୫:  ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଓ ଟିକଟିକ୍ ମଧ୍ୟ ବିବାଦ ଲାଗି ରହିଛି । ଉଭୟ ପ୍ଲାଟଫର୍ମର ୟୁଜର ଉଭୟଙ୍କୁ ସମାଲୋଚନା ସହ ବିରୋଧ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି । ଗୁଗୁଲ୍ ପ୍ଲେ ଷ୍ଟାରରେ ଟିକଟକ୍‌ର ରେଟିଂ ମଧ୍ୟ ହ୍ରାସ ପାଉଛି । ଏହା ମଧ୍ୟରେ ଭାରତ ଟିକଟକ୍‌କୁ କାଉଣ୍ଟର କରି ମିଟ୍ରନ୍  ଆପ୍ ତିଆରି କରିଛି । ଏହା ଏକ ଭିଡିଓ ଆପ୍ । ତେବେ ଏହି ଆପକୁ ପ୍ଲେଷ୍ଟୋରରେ ପଜିଟିଭ୍ ରେସପନ୍ସ୍ ମିଳିଛି । ୟୁଜର ଏହି ଭିଡିଓ ଆପ୍‌କୁ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି ।

ଟିକଟକ୍‌ର ରେଟିଂ ପ୍ଲେଷ୍ଟୋରରେ ଖସିବାକୁ ଲାଗିଥିଲା । ଏହାର ରେଟିଂ ୧କୁ ଆସିଯାଇଥିଲା । ତେବେ ଗୁଗୁଲ୍ କିଛି ରିଭ୍ୟୁ ହଟାଇବା ପରେ ଏହା ୧.୪ କୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥିଲା । ଏହାସହ ଆଣ୍ଟି ଚାଇନା କ୍ୟାମ୍ପେନ୍ ଭାରତରେ ଟିକଟକ୍ ଉପରେ କିଛି ମାତ୍ରାରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥିଲା । ଏହା ମଧ୍ୟରେ ଆଇଆଇଟି ରୁରକୀ ଛାତ୍ର ଶିଭଙ୍କ୍ ଅଗ୍ରଓ୍ୱାଲଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ତିଆରି କରାଯାଇଥିବା ମିଟ୍ରନ୍ ଆପ୍ ଏବେ ପ୍ଲେଷ୍ଟୋରରେ ଭଲ ମାଇଲେଜ୍ ନେଇଛି । ଏହାକୁ ଏବେସୁଦ୍ଧା ୫ ମିଲିୟନ୍ ବା ୫୦ ଲକ୍ଷ ୟୁଜର ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିସାରିଥିବା ବେଳେ ଏହାର ରେଟିଂ ରହିଛି ୪.୭ । ଏହା ଏବେ ଟିକଟିକ୍ ଉପରେ ଭାରି ପଡିବାରେ ଲାଗିଲାଣି ।

କିପର୍ କାମ କରିଥାଏ ମିଟ୍ରନ୍ ଆପ୍

ଏହି ଆପ୍ ଟିକଟକ୍ ଭଳି । ଏଥିରେ ଅନେକ ଟୁଲସ୍ ଓ ଫିଲଟରସ୍ ରହିଛି ।  ଏହି ଆପ୍‌ର ସାଇଜ୍ ହେଉଛି ମାତ୍ର ୮ ଏମବି । ଏହା ପ୍ଲେଷ୍ଟୋରରେ ଉପଲବ୍ଧ । ଏହାକୁ ଫୋନରେ ଇନଷ୍ଟଲ୍ କରିବା ପାଇଁ ଅଧିକ ମୋମୋରୀର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ । ଏହା ଆଣ୍ଡୋଏଡ୍ ୫.୦ ବା ଅଧିକ ଭର୍ସନ୍ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷମ ହୋଇପାରିବ । ଏବେସୁଦ୍ଧା ଏହାକୁ ଆଇଓଏସ୍ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ । ତେବେ ଆଇଓଏସ୍ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଏହା ଅତିଶୀଘ୍ର ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ।

   Related Posts