Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ : ସୁପର-୧୨ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା, ୭୦ରନରେ ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଦେଲା ମାତ୍
  • ||
  • +୩ରେ ଲକ୍ଷେ ସିଟ୍ ଖାଲି, ଗୁରୁବାର ସ୍ପଟ୍ ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ଆବେଦନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖରାଟିଆ ପାଗ, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ଫେରିଯିବ ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ରହିବନି ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ : ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଲାଗିବ ତାରଜାଲି, ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ହେବ ସଙ୍କୁଚିତ ନାଳ
  • ||

ଶୋ’ରୁ ଆଉଟ୍ ହେବା ପରେ ସଂଗୀତ ଜଗତରେ ଡେବ୍ୟୁ କଲେ ସୱାଇ ଭଟ୍ଟ, ପ୍ରତିଶୃତି ପୂରଣ କଲେ ଏଚଆର୍

5/07/2021 at 11:13 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୫/୦୭: ‘ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଆଇଡଲ୍ ୧୨’ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ସୱାଇ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଗୀତ ରିଲିଜ୍ ହୋଇସାରିଛି । ତାଙ୍କୁ ବ୍ରେକ୍ ଦେବା ବିଷୟରେ ହିମେଶ ରେଶମିୟା କହିଥିଲେ। ସେ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ପୂରଣ କରି ସୱାଇଙ୍କ ସହ ‘ସାନ୍ସେ’ ଗୀତ ରିଲିଜ୍ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଆଲବମର ନାମ ହେଉଛି ‘ହିମେଶ କେ ଦିଲ ସେ’ ।

ସୱାଇଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ଏହି ଗୀତକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ଗୀତ ଜୁଲାଇ ୩ ରେ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥିଲା  ​​ଏବଂ ରିଲିଜ ହେବା ସହିତ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ଗୀତଟି ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ତିନି ନମ୍ବରରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରୁଛି । ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହାକୁ ପ୍ରାୟ ୧୦ ଲକ୍ଷ ଲୋକ ଦେଖି ସାରିଲେଣି ।

ସୱାଇ ଭଟ୍ଟଙ୍କୁ ଗତ ସପ୍ତାହରେ ‘ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଆଇଡଲ୍ ୧୨’ ରୁ ବାହାର କରାଯାଇଥିଲା। ଯାହା ପରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବହୁତ ନିରାଶ ହୋଇଯାଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ହିମେଶଙ୍କ ଏହି ଗୀତ ସେମାନଙ୍କୁ ଖୁସି କରିଥିଲା । ଗୀତଟି ସେୟାର କରି ହିମେଶ ରେଶମିଆ ଲେଖିଛନ୍ତି- ‘ସୱାଇ ଭଟ୍ଟଙ୍କର ଏହି ଭିନ୍ନ ସ୍ୱରରେ ମୁଁ ଫିଦା ଥିଲି ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱରକୁ ବିଶ୍ୱକୁ ଜଣାଉଛି। ଗୀତକୁ ବଡ଼ ଉପାୟରେ ରିଲିଜ୍ କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ଆମେ ଗୀତର ଷ୍ଟୁଡିଓ ଭର୍ସନ୍ ରିଲିଜ୍ କରିବା ଉଚିତ୍ । ତେବେ ଏଠାରେ ଆଲବମ୍ ‘ହିମେଶ କେ ଦିଲ ସେ’ର ଗୀତ ‘ସାନ୍ସେ’ । ଯାହାକୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରତିଭାଶାଳୀ ସୱାଇ ଭଟ୍ଟ ଗାଇଛନ୍ତି ।

ସାୱାଇ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଲେଖିଛନ୍ତି- ‘ହେଲୋ ଜୀ, ମୁଁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ନମସ୍କାର କରୁଛି, ମୁଁ ସୱାଇ ଭଟ୍ଟ । ଆଜି ମୁଁ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛି କାରଣ ଆଜି ମୋର ନୂଆ ଗୀତ ‘ସାନ୍ସେ’ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଛି । ମୋତେ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଗୀତ ଗାଇବାର ସୁଯୋଗ ଦେଇଥିବାରୁ ମୁଁ ହିମେଶ ଜୀଙ୍କ ନିକଟରେ କୃତଜ୍ଞ ।

   Related Posts