Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୫୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଓ୍ୱାର୍ମ ଅପ୍ ମ୍ୟାଚରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, କଙ୍ଗାରୁ ବାହିନୀକୁ ମାତ୍ ଦେବାକୁ ତୟାର ବିରାଟ ଏଣ୍ଡ କୋ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୪ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୯୭ ମୃତ
  • ||
  • ଆଜି କୁମାର ପୂର୍ଣ୍ଣିମା : ମା’ ବୃନ୍ଦାବତୀଙ୍କ ନିକଟରେ ଆଞ୍ଜୁଳି ଟେକିଲେ କୁମାରୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଦାଦାବଟିକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ମହିଳାଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ପୂର୍ବରୁ ମିଳିଥିଲା ଧମକ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : କେନାଲର ଭାସୁଛି ଏକ ଗଳିତ ମୃତଦେହ, ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ
  • ||

ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଆଇଡଲ୍ ୧୨: ଅମିତ କୁମାରଙ୍କ ବିବାଦରେ ମୁହଁ ଖୋଲିଲେ ଅନୁରାଧା ପୌଡୱାଲ୍, କହିଲେ-ମୁଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ

23/05/2021 at 3:25 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୩/୦୫: ବିବାଦ କାରଣରୁ ଆଜିକାଲି ସିଙ୍ଗିଙ୍ଗ୍ ରିଆଲିଟି ସୋ ‘ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଆଇଡଲ୍’ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛି। କିଶୋର କୁମାରଙ୍କ ପୁଅ ଅମିତ କୁମାର ଏପରି କିଛି ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେହି ଦିନଠାରୁ ଆଦିତ୍ୟ ନାରାୟଣଙ୍କ ଠାରୁ ନେଇ ସୋ’ରେ ଯୋଗ ଦେଉଥିବା ଅତିଥିମାନଙ୍କ ବୟାନ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛି। ଶନିବାର ଦିନ କୁମାର ସାନୁ, ରୂପ କୁମାର ରାଠୋର ଏବଂ ଅନୁରାଧା ପୌଡୱାଲ ଏହି ସୋ’ରେ ଅତିଥି ଭାବରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନେ ତିନି ଗାୟକଙ୍କ ଗୀତ ଗାଇଥିଲେ। ସମସ୍ତେ ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କ ପ୍ରତିଭାକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ ।

ପୂର୍ବ ଏପିସୋଡରେ ଅମିତ କୁମାର ଏହା କହି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରି ଦେଇଥିଲେ ଯେ ନିର୍ମାତାମାନେ ତାଙ୍କୁ ସମସ୍ତ ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବାକୁ କହିଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଅମିତ କୁମାରଙ୍କ ଏହି ବିବୃତ୍ତିରେ ଅନୁରାଧା ପୌଡୱାଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ବିବାଦ ତାଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଛି କାରଣ ସମସ୍ତ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ବହୁତ ପ୍ରତିଭାବାନ ଅଟନ୍ତି।

ଅନୁରାଧା କହିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲି ଯେ ସମସ୍ତ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ବହୁତ ଦକ୍ଷ ଏବଂ ଏଥିରେ କୌଣସି ବିବାଦ ନାହିଁ। ଯଦି ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରତିଭା ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନ କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ମୁଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଉଛି । ଅମିତଙ୍କ ବିବାଦ ବିଷୟରେ ମୋର କୌଣସି ଧାରଣା ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ଯାଇଥିଲି ପିଲାମାନେ ବହୁତ ଭଲ ଗାଇଥିଲେ । ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଦେଖି ମୁଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଯାଇଥିଲି। ‘

ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ ଅମିତ କୁମାର କହିଛନ୍ତି, ‘ମୋତେ ଯାହା କୁହାଯାଇଥିଲା ମୁଁ ତାହା କରିଥିଲି। ମୋତେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବାକୁ କୁହାଯାଇଥିଲା। ମୋତେ କୁହାଯାଇଥିଲା ଯେପରି ଗାଆନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ କାରଣ ଏହା କିଶୋର ଦାଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି । ମୁଁ ଭାବିଥିଲି ଏହା ମୋ ବାପାଙ୍କ ପାଇଁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ହେବ । ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ସେଠାକୁ ଯାଇଥିଲି, ମୁଁ ତାହା କରିଥିଲି ଯାହା ମୋତେ କୁହାଯାଇଥିଲା। ‘

   Related Posts