Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେବାଳିଆ ଦ୍ଵାର ଦେଶରେ ଥିବା ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ପାଇଁ ଅକ୍ସିଜେନ ପାଲଟିଲା ଭାରତ, ଦେଲା ଏତେ କୋଟି ସହାୟତା
  • ||
  • ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ କଂଗ୍ରେସର ୧୮ ଜଣିଆ ନିର୍ବାଚନ କମିଟି, ନରସିଂହ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ
  • ||
  • ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ: ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ନାମାଙ୍କନପତ୍ର ଦାଖଲ କଲେ ୮୭୭୨ ଜଣ ପ୍ରାର୍ଥୀ
  • ||
  • ପୁଣି ନିରାଶ ହେଲେ ସୁମିତ୍, ଆବେଦନ ଖାରଜ କଲେ ଏସଡିଜେଏମ କୋର୍ଟ
  • ||
  • ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ହିଂସା ! ସମିତି ସଭ୍ୟାଙ୍କ ଗାଡି ଜାଳିଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ମହିଳାଙ୍କ ଦେହରେ ନିଆଁ ଲଗାଇ ଦେଲେ ଧରମ ଭାଇ ! ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ବିଲଡର୍ ସଂସ୍ଥାର ଘର ଉପରେ ବୋମାମାଡ, ୩ ଶ୍ରମିକ ଆହତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୪କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦୪୮୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୪୪୪୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୫୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୮୫ ମୃତ
  • ||

କ୍ରିକେଟର ଅଶ୍ବୀନଙ୍କ ଦ୍ବିତୀୟ ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ହେବା ପରେ ୫ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଖବରକୁ ଲୁଚାଇ ରଖିଥିଲେ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରୀତି

17/09/2019 at 3:19 PM

୧୯୮୬ ମସିହା ସେପଟେମ୍ବର ମାସ ୧୭ ତାରିଖରେ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଟିମ୍‌ ଖେଳାଳୀ ରବିଚନ୍ଦ୍ରନ ଅଶ୍ବୀନଙ୍କ ଜନ୍ମ ଚେନ୍ନାଇରେ ହୋଇଥିଲା। ୨୦୨୨ ମସିହା ନଭେମ୍ବର ମାସ ୧୩ ତାରିଖରେ ଅଶ୍ବୀନ ପ୍ରୀତି ନାରାୟନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ହେଲେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ବହୁତ କମ ଷ୍ଟାଡିୟମ୍‌ରେ ଦେଖାଯାଇଛି। ପ୍ରୀତି ଲାଇମ୍‌ଲାଇଟ୍‌ରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତି।

ଅଶ୍ବୀନ ଓ ପ୍ରୀତି ଏକା ସହ ଗୋଟେ କଲେଜରେ ଇଂଜିନିୟରିଂ କରୁଥିଲେ। ଉଭୟଙ୍କ ବନ୍ଧୁତା ପ୍ରେମରେ ବଦଳିବା ପରେ ପରିବାର ଲୋକେ ଦୁହେଁଙ୍କ ବିବାହ କରାଇଥିଲେ। ୨୦୧୧ ମସିହାରେ ବିବାହ କରିବା ପରେ ଏହି ଦମ୍ପତ୍ତି ୨୦୧୫ ମସିହାରେ ଜଣେ ଶିଶୁ କନ୍ୟାଙ୍କୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲେ। ତାଙ୍କ ନାଁ ଅକୀରା ରଖାଯାଇଥିଲା।

୨୦୧୬ ମସିହା ଡିସେମ୍ବର ମାସ ୨୧ ତାରିଖରେ ତାଙ୍କ ଦ୍ବିତୀୟ ଝିଅର ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲା। ହେଲେ ପ୍ରୀତି ଏହି ବିଷୟରେ ୫ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କାହାକୁ କିଛି କହିନଥିଲେ। ପ୍ରୀତି ଏହି ଶୁସି ଖବର ଦେଇନଥିଲେ କାରଣ ସେହି ସମୟରେ ଅଶ୍ବୀନ ଆଇସିସି କ୍ରିକେଟର ଅଫ ଦ ୟିଅର ଓ ଟେଷ୍ଟ କ୍ରିକେଟର ଅଫ ଦ ୟିଅର ହୋଇଥିଲେ। ପ୍ରୀତି ଚାହୁଁନଥିଲେ ଯେ, ଏହି ଖବର ସ୍ପଟଲାଇଟ୍‌ରୁ ହଟୁ।

ପ୍ରୀତି କେବଳ ଏକ ମେସେଜ ଦେଇଥିଲେ ଯେ, ୨୧ ତାରିଖରେ ସେ ତାଙ୍କ ଦ୍ବିତୀୟ ଝିଅଙ୍କୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲେ। ସେ ଅଶ୍ବୀନଙ୍କଠାରୁ କ୍ରିକେଟର ଅଫ ଦ ୟିଅରର ମୂହୁର୍ତ୍ତ ଛଡାଇବାକୁ ଚାହୁଁନଥିଲେ। ୨୦୧୦ ମସିହା ଜୁନ ମାସରେ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ୟାରିଅରରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିବା ରବିଚନ୍ଦ୍ରନ ୬୫ ଟେଷ୍ଟରେ ୩୪୨ ୱିକେଟ ହାସଲ କରିଥିଲେ। ସେହି ଫର୍ମାଟରେ ତାଙ୍କର ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ ପ୍ରଦର୍ଶନ ୨୫/୪ ରହିଛି। ଏହା ସହ ଅଶ୍ବୀନ ୪୬ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଟି୨୦ ମ୍ୟାଚ ଗୁଡିକରେ ୫୨ ୱିକେଟ କରିସାରିଛନ୍ତି।

 

   Related Posts