Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଉଠାଇ ଆଣିବାରୁ ଥାନା ପରିସରରେ ତୁମୁଳକାଣ୍ଡ, ଗ୍ରାମବାସୀ ଓ ପୋଲିସ ମାରପିଟ
  • ||
  • ବିପୁଳ ପରିମାଣର ବିଦେଶୀ ମଦ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁଶୁଡିଯିବ ଘାଘରା ପୋଲ ! ବିପଦରେ ଶହଶହ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୮୫୨୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୦୪୬୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ କରୋନା ବେଲଗାମ୍ : ଆଉ ୧୩ ଅଞ୍ଚଳ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ୍ ଜୋନ୍
  • ||
  • ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବଡପୋଖରୀଆ ପଞ୍ଚାୟତ : ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା ହେଲାନି, ନିର୍ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଚୟନ ହେଲେ ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ଓ୍ୱାର୍ଡ ମେମ୍ବର
  • ||
  • ରବିବାରଠୁ ବଢିବ ବର୍ଷା, ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ଓ୍ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||
  • ପରିବା ମାର୍କେଟରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ସବୁ ଦୋକାନ
  • ||

କରୋନା ଭୂତାଣୁର ଡର, ଭାରତୀୟ ସେନା ଏକ ମାସ ଲାଗି ରଦ୍ଦ କଲା ନିଯୁକ୍ତି ପ୍ରକ୍ରିୟା

13/03/2020 at 4:28 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୩।୦୩ : କରୋନା ବଢୁଥିବା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଭାରତୀୟ ସେନା ଆଗାମୀ ଏକ ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିଜର ସମସ୍ତ ରାଲି ଏବଂ ନିଯୁକ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ପ୍ରକ୍ରିୟାକୁ ରଦ୍ଦ କରିଛି। ଭାରତୀୟ ସେନାର କହିବା କଥା ରାଲି କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ ପ୍ରକାରର ଭର୍ତ୍ତି ଲାଗି ହେଉଥିବା ଭିଡରେ କରୋନା ଭୂତାଣୁ ଥାଇପାରେ। ଏହି କାରଣରୁ ଗୋଟିଏ ମାସ ପାଇଁ ସମସ୍ତ ନିଯୁକ୍ତି ପ୍ରକ୍ରିୟାକୁ ରଦ୍ଦ କରାଯାଇଛି।

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ, କରୋନା ଭୂତାଣୁ ସଂକ୍ରମଣରୁ ରକ୍ଷା ପାଇବା ପାଇଁ ଦିଲ୍ଲୀର ସମସ୍ତ ସ୍କୁଲ, କଲେଜର ନିୟମିତ ଶ୍ରେଣୀ ରଦ୍ଦ କରାଯାଇଛି। ଦିଲ୍ଲୀର ଜବାହାର ଲାଲ ନେହେରୁ ବିଶ୍ଵ ବିଦ୍ୟାଳୟ(ଜେଏନୟୁ)ରେ କରୋନା ଭୂତାଣୁ ବ୍ୟାପିବାର ଆଶଙ୍କାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ମାର୍ଚ୍ଚ ୩୧ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତ ପରୀକ୍ଷାକୁ ରଦ୍ଦ କରାଯାଇଛି। ସେହି ଓଡିଶାରେ ମାର୍ଚ୍ଚ ୩୧ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତ ସ୍କୁଲ, କଲେଜ୍, ସୁଇମିଂ ପୁଲ୍ ଓ ସିନେମା ହଲକୁ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ଆଜି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି।

ସେହି ପରି ବିହାର ସରକାର ମଧ୍ୟ ନିଜ ନିଜ ରାଜ୍ୟର ସମସ୍ତ ଶିକ୍ଷାନୁଷ୍ଠାନ ବନ୍ଦ ରଖିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି। କ୍ରୀଡା ଜଗତ ଉପରେ ମଧ୍ୟ କରୋନାର ଗୁରୁତର ପ୍ରଭାବ ପଡିଛି। ଅନେକ କ୍ରୀଡା ଆୟୋଜନକୁ ରଦ୍ଦ କରାଯାଇଥିବା ବେଳେ ଅନେକ ଆୟୋଜନ ଖୋଲା ଷ୍ଟାଡିୟମରେ କରାଯାଉଛି। ଏବେ ସେନା ମଧ୍ୟ କରୋନା ନେଇ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରିଛି। ଫଳସ୍ଵରୂପ ଏକ ମାସ ଲାଗି ନିଜର ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ନିଯୁକ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧିତ ପ୍ରକ୍ରିୟାକୁ ରଦ୍ଦ କରିଛି।

   Related Posts