Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଏସଏଫର ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ବାଂଲାଦେଶ ସୀମାରେ ୮୨ ନକଲି ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ଜବତ
  • ||
  • ୟୁପି ସମର: ଅଖିଳେଶଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିବେ ମମତା, ଫେବୃଆରୀ ୮ରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ଭର୍ଚୁଆଲ ରାଲି
  • ||
  • ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ: କିଏ କରିବ ଓପନିଂ ? ଖୁଲାସା କଲେ ରାହୁଲ, ୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦିନିକିଆକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ଏହି ଖେଳାଳି
  • ||
  • କାରିଗରଙ୍କଠୁ ଲାଞ୍ଚ ନେବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା, ଭିଜିଲାନ୍ସ ଦ୍ଵାରା ବନ୍ଧା ହେଲେ ହସ୍ତଶିଳ୍ପ ନିଗମର ସହ-ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ କ୍ରାପ୍ଟମ୍ୟାନ୍
  • ||
  • କଲେଜ୍ରେ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା ନେଇ କଠୋର ହେଲେ ଏସଇସି: ଏସଡିପିଓ ଏବଂ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2022: କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ନିଜ ଦଳରେ ସାମିଲ୍ କଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ପୃଥିବୀର ନିକଟତର ହେବ ବିରାଟ ଗ୍ରହାଣୁ : ମାଡ ହେଲେ ଘଟାଇବ ବିନାଶ !
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||

କରୋନା ଭାଇରସ୍ ସଂକ୍ରମଣରେ ଭାରତୀୟ-ଆମେରିକୀୟ ସମୁଦାୟର ପ୍ରମୁଖ ନେତା ରମେଶ ପଟେଲଙ୍କ ପରଲୋକ

8/06/2020 at 9:35 AM

ଭାରତୀୟ- ଆମେରିକୀୟ ସମୁଦାୟର ପ୍ରମୁଖ ନେତା ଏବଂ ଫେଡେରେସନ୍ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଆସୋସିଏସନ୍ ଅଫ୍ ନ୍ୟୁୟର୍କ,ନ୍ୟୁଜର୍ସି ଏବଂ କନେକ୍ଟିକଟ୍‌ର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରହିଥିବା ରମେଶ ପଟେଲଙ୍କ କରୋନା ଭାଇରସ୍ ଯୋଗୁଁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଛି। ରମେଶ(୭୮)ଙ୍କ ପରିବାରରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସୁଚେତା ,ପୁଅ ସୁବାସ ଏବଂ ଝିଅ ମନୀଷା,କୁଞ୍ଜଲ୍ ଅଛନ୍ତି। ଆମେରିକାରେ ଭାରତୀୟ ରାଜଦୂତ ଥିବା ତରଣଜିତ ସିଂହ ସାନ୍ଧୁ ତାଙ୍କ ପରଲୋକରେ ଶୋକ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।

ସାନ୍ଧୁ ଟ୍ବିଟ୍ କରିଛନ୍ତି,‘ କୋଭିଡ-୧୯ ସଂକ୍ରମଣ ଯୋଗୁଁ ଦୀର୍ଘ ୨ମାସ ସଂଘର୍ଷ କରିବା ପରେ ଫେଡେରେସନ୍ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଆସୋସିଏସନର ସଂସ୍ଥାପକ,ସଦସ୍ୟ ଏବଂ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରମେଶ ପଟେଲଙ୍କ ପରଲୋକ ବିଷୟରେ ଜାଣି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୁଃଖ ହୋଇଛି। ଭାରତୀୟ- ଆମେରିକୀୟ ସମୁଦାୟର ଅତ୍ୟନ୍ତ ସମ୍ମାନନୀୟ ନେତା,ଆମେ ତାଙ୍କ ଅଭାବ ଅନୁଭବ କରିବା। ଈଶ୍ବର ତାଙ୍କ ଆତ୍ମାକୁ ଶାନ୍ତି ଦିଅନ୍ତୁ।’

ନ୍ୟୁୟର୍କରେ ଭାରତର ମହାବାଣିଜ୍ୟ ଦୂତ ସନ୍ଦୀପ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ମଧ୍ୟ ଟ୍ବିଟ୍ କରି ରମେଶଙ୍କ ପରଲୋକରେ ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ଭାରତୀୟ-ଆମେରିକୀୟ ସମୁଦାୟ ପାଇଁ ବଡ଼ କ୍ଷତି। ସାମୁଦାୟିକ ସେବା ବ୍ୟତୀତ ରମେଶ ନ୍ୟୁୟର୍କ ପୋଲିସ୍ ବିଭାଗ ଫରେନସିକ୍ ତଦନ୍ତ ଶାଖାରେ କାମ କରିଥିଲେ ଏବଂ ୨୦୧୩ରେ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ଇଲିସ୍ ଆଇଲାଣ୍ଡ ମେଡାଲ୍ ଅଫ୍ ଅନରରେ ସମ୍ମାନିତ କରାଯାଇଥିଲା।

   Related Posts