ori homes
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ମୁମ୍ବାଇ ବନାମ ଦିଲ୍ଲୀ : ‘କର ବା ମର’ ସ୍ଥିତିରେ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସ
  • ||
  • ଆଜିଠୁ କଳିଙ୍ଗ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଏଏଫଆଇ ଇଣ୍ଡିଆନ ଗ୍ରାଁପ୍ରି-୩ : ଅମିୟ କୁମାର ମଲ୍ଲିକ ଏବଂ ଶ୍ରାବଣୀ ନନ୍ଦଙ୍କ ଉପରେ ନଜର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ହାରୁଛି କରୋନା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଆକାଶରୁ ଖସିଲା ମୃତ୍ୟୁ, ବଜ୍ରପାତରେ ଚାଲିଗଲା ୩୩ ଜୀବନ
  • ||
  • ତାତି ଆହୁରି ବଢିବ, ୩ ଦିନ ଯାଏଁ ତତଲା କଡେଇରେ ଭାଜିହେବେ ରାଜ୍ୟବାସୀ
  • ||
  • ୪୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ଚାଲାଣ ପାଇଁ ଜଙ୍ଗଲରେ ଲୁଚାଇଥିଲେ ମାଫିଆ
  • ||

ରାଜକୋଟ ଟେଷ୍ଟରେ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜକୁ ୨୭୨ ରନ ଏବଂ ଗୋଟିଏ ଇନିଂସରେ ହରାଇଲା ଭାରତ

6/10/2018 at 3:49 PM

ରାଜକୋଟ ୬/୧୦ : ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜକୁ ଗୋଟିଏ ଇନିଂସ ଏବଂ ୨୭୨ ରନରେ ଭାରତ ବିଜୟୀ ହୋଇଛି | ରାଜକୋଟଠାରେ ଚାଲିଥିବା ଦୁଇ ଦେଶ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟରେ ଭାରତ ପ୍ରଥମ ଇନିଂସରେ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରି ୫୪୯ ରନରେ ବିଶାଳ ସ୍କୋର ଠିଆ କରିଥିଲା | ପ୍ରଥମ ଇନିଂସରେ ୧୮୧ ରନରେ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜର ସମସ୍ତ ଖେଳାଳୀ ଆଉଟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ | ଫଲୋଅନ କାରଣରୁ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ପୁଣି ବ୍ୟାଟିଂ କରିଥିଲା | ଆଜି ତୃତୀୟ ଦିନରେ ମାତ୍ର ୧୯୬ ରନ କରି ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜର ସମସ୍ତ ଖେଳାଳୀ ଆଉଟ ହୋଇଥିଲେ | ଫଳରେ ଭାରତକୁ ଏକ ବଡ ବିଜୟ ମିଳିଛି |
ପ୍ରଥମ ଇନିଂସରେ ଭାରତୀୟ ଦଳର ୩ଜଣ ଖେଳାଳୀ ଶତକ କରିଥିଲେ | ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ୧୩୯ ରନ କରିଥିବା ବେଳେ ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରର ପ୍ରଥମ ଶତକ କରିଥିଲେ | ସେହିଭଳି ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚରେ ଖେଳିଥିବା ପୃଥ୍ୱୀ ସା ମଧ୍ୟ ଶତକ କରି ରେକର୍ଡ କରିଥିଲେ | ପୂଜାରା ମଧ୍ୟ ଧୂଆଁଧାର ୮୬ ରନ କରିଥିଲେ |

ଅପରପକ୍ଷରେ ଭାରତୀୟ ବୋଲରମାନେ କମାଲ ଦେଖାଇଥିଲେ | ପ୍ରଥମ ଇନିଂସରେ କେଦାର ଯାଦବ ୫ଟି ଉଇକେଟ ନେଇଥିବା ବେଳେ ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ୩ଟି ଉଇକେଟ ହାସଲ କରିଥିଲେ | ଆର.ଅଶ୍ୱିନୀ ମଧ୍ୟ ଦୁଇଟି ଉଇକେଟ ହାସଲ କରିଥିଲେ | ଦ୍ୱିତୀୟ ଇନିଂସରେ ମହମ୍ମଦ ସାମୀଙ୍କୁ ୨ଟି ଉଇକେଟ ମିଳିଥିଲା | ଆର ଅଶ୍ୱିନୀ ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ସର୍ବାଧିକ ୪ଟି ଉଇକେଟ ହାସଲ କରିଥିଲେ | ୟୁବେନ୍ଦ୍ର ଯାଦବ, ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ଏବଂ କେଦାର ଯାଦବଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ଲେଖାଏଁ ଉଇକେଟ ମିଳିଥିଲା |

   Related Posts