Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୋଖରୀରୁ ମିଳିଲା ନିଖୋଜ ଶିଶୁକନ୍ୟାର ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଶିକାରୀ ଗିରଫ, ୬ ମୃତ ବିଦେଶୀ ପକ୍ଷୀ ଜବତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୦୭କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୯୧ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୪୮୬୮୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୬୨୧ ମୃତ
  • ||
  • ମଝି ସମୁଦ୍ରରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଧକ୍କା ହେଲା ୨ ଜାହାଜ
  • ||
  • ବାତ୍ୟାର ରୂପ ନେବ ଲଘୁଚାପ ! ଅନୁମାନ ଲଗାଇଲାଣି ଆଇଏମଡି, ରାଜ୍ୟରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ବାଘ ଗଣନା ବେଳେ ମିଳିଲା ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା !
  • ||
  • ଶୀତ ଅଧିବେଶନ ପୂର୍ବରୁ ରବିବାର ସର୍ବଦଳୀୟ ବୈଠକ, ବିରୋଧିଙ୍କ ସହ କଥା ହେବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||

ଟ୍ୱିଟରରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେଲେ ଭାରତ-ପାକ୍ କମ୍ପାନୀ, ଫ୍ୟାନ୍ସ ବି ଦେଲେ କଡ୍ଡା ଜବାବ

24/10/2021 at 9:53 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୪/୧୦: ଆଜି ସୁପର ସଣ୍ଡେରେ ସୁପର ମୁକାବିଲା । ଟି-20 ବିଶ୍ୱକପରେ ଭାରତ ଏବଂ ପାକିସ୍ତାନ ଖେଳାଯିବ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ । ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ରିକେଟ୍ ପ୍ରଶଂସକ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଛନ୍ତି । ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପରେ ଦୁଇ ଦେଶ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ ।

ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ପାଇଁ ସବୁଆଡେ କ୍ରେଜ୍ ଅଛି । ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବାକୁ ଥିବା ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ପୂର୍ବରୁ ଟ୍ୱିଟରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଶୀତଳ ଯୁଦ୍ଧ । ତା ପୁଣି ଭାରତ-ପାକର କମ୍ପାନୀ ମଧ୍ୟରେ । ଭାରତ ତରଫରୁ ଜୋମାଟୋ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ସମ୍ପର୍କରେ ଏକ ଟୁଇଟ୍ କରିଛନ୍ତି, ଏହା ପରେ କେୟାରମ ପାକିସ୍ତାନ ପାକିସ୍ତାନ ପକ୍ଷରୁ ଜବାବ ଦେଇଛି । ତା’ପରେ ସେମାନଙ୍କର ଉଭୟ ଟ୍ୱିଟରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇଛନ୍ତି ।

ପ୍ରକୃତରେ, ଜୋମାଟୋ ମ୍ୟାଚ୍ ପୂର୍ବରୁ ପାକିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟ୍ ବୋର୍ଡକୁ ଟୁଇଟ୍ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରିୟ PCB, ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ବର୍ଗର ଏବଂ ପିଜ୍ଜା ଦରକାର । ଏହି ଟୁଇଟର ଜବାବରେ କରିମ ପାକିସ୍ତାନ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ବ୍ୟସ୍ତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଆମେ ସେମାନଙ୍କୁ ମାଗଣା ବର୍ଗର ଓ ପିଜ୍ଜା ଡେଲିଭରି କରୁଛୁ । ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ମ୍ୟାଚ୍ ପୂର୍ବରୁ ଉଭୟ କମ୍ପାନୀ ପରସ୍ପରକୁ ଅପମାନିତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛନ୍ତି ।

ଗୋଟିଏ ପଟେ ଯେଉଁଠାରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ପାକିସ୍ତାନୀ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଉଦ୍ଧୃତ ହୋଇଛି, ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ବାୟୁସେନା ଅଧିକାରୀ ଅଭିନନ୍ଦନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇଛି । ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ମ୍ୟାଚ୍ ପୂର୍ବରୁ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହି ବିବାଦ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇଥିଲେ । ଏହି ଟୁଇଟରେ ଲୋକମାନେ ଜବରଦସ୍ତ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ, କିଛି ଲୋକ ସେହି ପାକିସ୍ତାନୀ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ।

କିଛି ଲୋକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିସିସିଆଇ PCB ପାଇଁ ଟଙ୍କା ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିବ । ଏହି ମହାନ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ପୂର୍ବରୁ କିଛି ଲୋକ ସନି ଦେଓଲଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଗଦ୍ଦର ଡାଏଲଗ ମନେପକାଇଛନ୍ତି । ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି, ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପରେ ଭାରତ ଏବଂ ପାକିସ୍ତାନ ମଧ୍ୟରେ ଏଭଳି ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଚାଲିଛି। ଉଭୟ ଦଳ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପରେ ପାଞ୍ଚ ଥର ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts