Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୋଖରୀରୁ ମିଳିଲା ନିଖୋଜ ଶିଶୁକନ୍ୟାର ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଶିକାରୀ ଗିରଫ, ୬ ମୃତ ବିଦେଶୀ ପକ୍ଷୀ ଜବତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୦୭କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୯୧ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୪୮୬୮୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୬୨୧ ମୃତ
  • ||
  • ମଝି ସମୁଦ୍ରରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଧକ୍କା ହେଲା ୨ ଜାହାଜ
  • ||
  • ବାତ୍ୟାର ରୂପ ନେବ ଲଘୁଚାପ ! ଅନୁମାନ ଲଗାଇଲାଣି ଆଇଏମଡି, ରାଜ୍ୟରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ବାଘ ଗଣନା ବେଳେ ମିଳିଲା ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା !
  • ||
  • ଶୀତ ଅଧିବେଶନ ପୂର୍ବରୁ ରବିବାର ସର୍ବଦଳୀୟ ବୈଠକ, ବିରୋଧିଙ୍କ ସହ କଥା ହେବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||

ଦିନକ ପରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ହେବିଓ୍ୱେଟ୍ ମ୍ୟାଚ୍, ହେଲେ ଖେଳ ପୂର୍ବରୁ ଟ୍ରୋଲ୍ ହେଉଛି କୋହଲିଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍

22/10/2021 at 12:15 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୨/୧୦: ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ବିଶ୍ୱକପ ଟି-20 ମ୍ୟାଚକୁ ନେଇ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ଉତ୍ସାହ ରହିଛି । ପାକିସ୍ତାନର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ଇନଜାମାମ-ଉଲ-ହକ ଏହି ମ୍ୟାଚକୁ ଫାଇନାଲ ପୂର୍ବରୁ ଫାଇନାଲ ବୋଲି ବର୍ଣ୍ଣନା କରିଛନ୍ତି । କ୍ରିକେଟ୍ ପ୍ରଶଂସକ, ବିଶେଷଜ୍ଞ ଏବଂ ବିଶ୍ଳେଷକମାନେ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ବିଷୟରେ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ବିଶ୍ଳେଷଣ କରୁଛନ୍ତି, ଅନେକ ରାଜନେତା ଏବଂ ପୂର୍ବତନ କ୍ରିକେଟର ମଧ୍ୟ ଏହି ମ୍ୟାଚକୁ ନେଇ ଅନେକ କମେଣ୍ଟ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ତେବେ ଏହି ହାଇ ଭୋଲଟେଜ୍ ମ୍ୟାଚ୍ ପୂର୍ବରୁ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଏକ ଟୁଇଟ୍ ଆସିଛି, ଯାହା ପରେ ସମସ୍ତ ଭାରତୀୟ ଏବଂ ପାକିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟ୍ ପ୍ରଶଂସକ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ପ୍ରକୃତରେ ବିରାଟ କୋହଲି ତାଙ୍କ ବ୍ରାଣ୍ଡ ରୋଗନକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଟୁଇଟ୍ କରିଛନ୍ତି । ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଲୋକମାନେ ପଚାରୁଛନ୍ତି । ରବିବାର ଦିନ ଏକ ବଡ଼ ମ୍ୟାଚ୍ ଅଛି । କଣ ତୁମେ ନର୍ଭସ କି? ମୋର ଉତ୍ତର- Wrogn ଥିଲା । ଅର୍ଥାତ୍ ବିଲକୁଲ ନୁହେଁ ।

କୋହଲିଙ୍କ ଏହି ଟୁଇଟ୍ ଯୋଗୁଁ କେବଳ ପାକିସ୍ତାନୀ ପ୍ରଶଂସକ ତାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରିନାହାଁନ୍ତି, କିଛି ଭାରତୀୟ ପ୍ରଶଂସକ ମଧ୍ୟ ମ୍ୟାଚ୍ ପୂର୍ବରୁ ଅଭ୍ୟାସ କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ । ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ପାକିସ୍ତାନ ସହ ବଡ ମ୍ୟାଚ୍ ଅଭ୍ୟାସ କରିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ କୋହଲି ବିଜ୍ଞାପନରେ ସମୟ ବିତାଉଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ, ଅନ୍ୟ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ କହିଥିଲେ ଯେ ସାର୍, ଆପଣଙ୍କର ମାର୍କେଟିଂ ୱାର୍ଲ୍ଡ କପ୍ ଚାଲିଛି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଭାରତୀୟ ପ୍ରଶଂସକ ସେହି ଭାଇ ଲେଖିଛନ୍ତି, କେବେ ଭୁଲରେ ସୁଦ୍ଧା ହାରିବା କଥା ଭାବନି । ଯଦି ହାରିଯାଏ ତାହେଲେ ପରିସ୍ଥିତି ଭୟାବହ ହେବ ।

ପାକିସ୍ତାନର ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ଶାହିଦ୍ ଆଫ୍ରିଦି ତୁମର ୱିକେଟ୍ ନେବେ, ସେତେବେଳେ ତୁମେ ନର୍ଭସ ହେବ । ଏଥିସହିତ ଜଣେ ଭାରତୀୟ ପ୍ରଶଂସକ ଏକ ଟୁଇଟ୍‌ରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆମକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ନିମ୍ନ ପ୍ରୋଫାଇଲରେ ରହିବା ଦରକାର । ଆମେ ପ୍ରଥମେ ସେମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବା ଏବଂ ପରେ ସେଲିବ୍ରେସନ କରିବା ଉଚିତ୍ । ପ୍ରତ୍ୟେକ ପ୍ରମୁଖ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟରେ ଆମକୁ ପାକିସ୍ତାନକୁ ପରାସ୍ତ କରିବାର ରେକର୍ଡ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ । …

   Related Posts