Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : କପିଳାଶ ଜାଗର ଯାତ୍ରା ପାଇଁ କଟକଣା, ଜିଲ୍ଲା ବାହାର ଭକ୍ତଙ୍କୁ ମନା, ଜିଲ୍ଲାବାସୀଙ୍କ କୋଭିଡ୍ ନେଗେଟିଭ୍ ରିପୋର୍ଟ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ
  • ||
  • କଟକ : ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢିଲା ବସ୍ ଭଡା, ସାଧାରଣ ଓ ଏକ୍ସପ୍ରେସ କିଲୋମିଟର ପିଛା ୫ପଇସା, ଡିଲକ୍ସ ଓ ଏସି ଡିଲକ୍ସ ୧୦ପଇସା ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ : ବାଇକ୍ ଉପରେ ମାଡିଗଲା ବସ୍, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ୩ ମୃତ
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ବାରହା ଆକ୍ରମଣରେ ୭ ଆହତ, ଗ୍ରାମବାସୀ ଭୟଭୀତ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଶିଶୁପାଳ ହୋଇ ଫେରିଲା ବର, ଅଧାରୁ ବନ୍ଦ ହେଲା ବାଲ୍ୟ ବିବାହ
  • ||
  • ଆଠଗଡ : ସରିଯାଉଛି ଟୋକନ ଅବଧି, ମଣ୍ଡିରୁ ଉଠୁନି ଧାନ, ପ୍ରତିବାଦରେ ଚାଷୀଙ୍କ ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଅଷ୍ଟପ୍ରହରୀ ଚାନ୍ଦା ପାଇଁ ଗଛରେ ବାନ୍ଧି ନିସ୍ତୁକ ମାଡ ଅଭିଯୋଗ, ଥାନାରେ ଏତଲା
  • ||
  • ନୀଳଗିରି : ନୀଳଗିରି ସହରରେ ବୁଲୁଛି ଭାଲୁ, ଲୋକେ ଭୟଭୀତ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଛାତ୍ରଙ୍କ ନାଁରେ ଜିଏସଟି ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ୩୮କୋଟି ଟଙ୍କାର ଠକେଇ ନେଇ ନୋଟିସ୍
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ଥାନାଠାରୁ ୧ କି.ମି. ଦୂରରେ ଚାଲିଥିଲା ବେଆଇନ ବିଦେଶୀ ମଦ ବିକ୍ରି, ଚଢାଉ କରି ନଷ୍ଟ କଲା ପୋଲିସ
  • ||

ସେମିଫାଇନାଲରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଭାରତ, ବିଶ୍ୱ କପରେ ବାଂଲାଦେଶକୁ ୨୮ ରନରେ ହରାଇଲା ଭାରତ

2/07/2019 at 11:38 PM

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ ୨/୭: ବାଂଲାଦେଶକୁ ୨୮ ରନରେ ହରାଇଲା ଇଣ୍ଡିଆ । ଏହି ବିଜୟ ସହିତ ଭାରତୀୟ ଟିମ୍ ୭ମ ଥର ସେମିଫାଇନାଲରେ ପହଞ୍ଚିଛି । ଇଣ୍ଡିଆ ଗତଥର ୨୦୧୫ରେ ସେମିଫାଇନାଲରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା । ସେତେବେଳେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆଠୁ ଟିମକୁ ୯୫ ରନରେ ହାରିବାକୁ ପଡିଥିଲା । ଭାରତ, ବାଂଲାଦେଶକୁ ୱାର୍ଲ୍ଡ କପ ଇତିହାସରେ ଲଗାତର ୩ୟ ଥର ପାଇଁ ହରାଇଛି । ଏବେ ଭାରତ ୧୩ ପଏଣ୍ଟ ସହିତ ୨ୟ ସ୍ଥାନରେ ପହଞ୍ଚି ଯାଇଛି । ଭାରତର ଆଗାମୀ ମ୍ୟାଚ୍ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ସହିତ ୬ ଜୁଲାଇରେ ହେବ ।

ବର୍ମିଂହାମର ଏଜବେଷ୍ଟନ ମଇଦାନରେ ଭାରତ ଓ ବାଂଲାଦେଶ ମଧ୍ଯରେ ମ୍ୟାଚରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଟସ୍ ଜିତି ପ୍ରଥମେ ବ୍ଯାଟିଂ କରି ୫୦ ଓଭରରେ ୯ ୱିକେଟ୍ ହରାଇ ୩୧୪ ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲା । ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ପାଇଁ ରୋହିତ ଶର୍ମା ୧୦୪ ରନ୍, କେଏଲ୍ ରାହୁଲ ୭୭ରନ୍, ଋଷଭ ପନ୍ତ ୪୮ ରନ୍, ଧୋନୀ ୩୫ ରନ୍ ଓ ବିରାଚ କୋହଲି ୨୬ ରନ୍ କରିଥିଲେ । ବାଂଲାଦେଶ ପାଇଁ ମସ୍ତଫିଜୁର ୫ ୱିକେଟ୍ ନେଇଛନ୍ତି । ଶାକିବ ଅଲ୍ ହସନ, ମୁସୈଦ୍ଦକ ହୁସୈନ୍ ଓ ସୌମ୍ଯ ସରକାର ଗୋଟେ-ଗୋଟେ ୱିକେଟ୍ ନେଇଛନ୍ତି ।

ବାଂଲାକୁ ୩୧୫ ରନର ଟାର୍ଗେଟ୍ ଦେଇଥିଲା ଇଣ୍ଡିଆ । ବାଂଲାଦେଶ ୨୬୮ ରନରେ ଅଲଆଉଟ୍ ହୋଇଯାଇଛି । ବାଂଲାର ଶାକିବ ଅଲ୍ ହସନ ୬୬ରନ୍, ମୋହମ୍ମଦ ସୈଫୁଦ୍ଦିନ୍ ୫୧ ରନ୍, ଶବ୍ବିର ରହମାନ ୩୬ ରନ୍ ଓ ସୌମ୍ୟ ସରକାର ୩୩ ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ । ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ପାଇଁ ଜସପ୍ରିତ୍ ବୁମରାହ ୪, ହାର୍ଦ୍ଦିକ୍ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ୩ ୱିକେଟ୍ ନେଇଛନ୍ତି । ୟୁଜବେନ୍ଦ୍ର ଚହଲ, ମୋହମ୍ମଦ ଶାମି ଓ ଭୁବନେଶ୍ୱର କୁମାର ଗୋଟେ-ଗୋଟେ ୱିକେଟ୍ ନେଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts