Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କରୋନାର ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣରେ ବୃଦ୍ଧି, ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୮୯୩ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||
  • ନଭେମ୍ବରରୁ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୋଲିବ ଶିମିଳିପାଳ ବ୍ୟାଘ୍ର ପ୍ରକଳ୍ପ
  • ||

ବିଶ୍ବକପ୍ ଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଇଂଲଣ୍ଡରେ ରହିବ ଭାରତୀୟ ଟିମ୍

13/07/2019 at 10:34 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୩|୭:  ବିଶ୍ବକପ୍ ସେମିଫାଇନାଲରେ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡଠାରୁ ହାରିବା ପରେ ୨୦୧୯ ବିଶ୍ବକପ୍ ରୁ ବାହାରିଯାଇଛି ଭାରତ । ଏହା କେବଳ ଯେ ଭାରତୀୟମାନଙ୍କୁ ନିରାଶ କରିଛି ତାହା ନୁହେଁ ଏହା ସାରା ବିଶ୍ବରେ କ୍ରିକେଟ୍ ପ୍ରେମୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ନିରାଶ କରିଛି । ଚଳିତ ବିଶ୍ବକପ୍ ରେ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲା । ତେଣୁ ଭାରତୀୟ ଟିମ୍ ଫାଇନାଲ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯାଉ ବୋଲି କ୍ରିକେଟ୍ ପ୍ରେମୀ ଆଶା ରଖିଥିଲେ ।

ସେମିଫାଇନାଲରେ ହାରିବା ପରେ ଭାରତୀୟ ଟିମ୍ ମାଞ୍ଚେଷ୍ଟରରେ ହିଁ ରହିଛି । ଭାରତୀୟ ଟିମ୍ ସେଠାରେ ଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳାଯିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତଥା ରବିବାର ଯାଏଁ ରହିବ । ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଭାରତୀୟ ଟିମ୍ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ ପାଇଁ ଟିକେଟ୍ ବୁକ୍ କରାଯାଇସାରିଛି । ୧୪ଜୁଲାଇ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଖେଳାଳିମାନେ ମାଞ୍ଚେଷ୍ଟରରେ ହିଁ ରହିବେ ଏବଂ ଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚ୍ ପରେ ହିଁ ଭାରତ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବେ । ସେମିଫାଇନାଲରେ ହାରିବା ପରେ ଭାରତୀୟ ଟିମ୍ ର ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ ଟିକେଟ୍ ବୁକ୍ ହୋଇସାରିଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ବିଶ୍ବକପ୍ ପରେ ଭାରତୀୟ ଟିମ୍ ଓ୍ବେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ଗସ୍ତରେ ଯିବ । ଓ୍ବେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ଗସ୍ତରେ ଅଧିନାୟକ ବିଟାର କୋହଲି, ଯଶପ୍ରୀତ ବୁମରାଙ୍କ ଭଳି ସିନିୟର ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଆରାମ ମିଳିପାରେ । କୋହଲି ଏବଂ ବୁମରା ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ୍ ପାଇଁ ଟିମ୍ ଯିବେ ।

   Related Posts