Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଚର ହାଇଦର ଗିରଫ ।। ତେଲେଙ୍ଗାନାରୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ ।। ପୋଲିସ କମିଶନର ସୌମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀଙ୍କ ସୂଚନା ।। ଏପ୍ରିଲ ୧୦ରେ କଟକ ଏସସିବି ମେଡିକାଲ କଲେଜ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା ଫେରାର
  • ||
  • ଅନ୍ୟ ରାଜ୍ୟକୁ ବସ ସେବା ବନ୍ଦ, ୫୦ ପ୍ରତିଶତ କର୍ମଚାରୀରେ ଚାଲିବ ସରକାରୀ ଅଫିସ, କୋଚିଂ ସେଣ୍ଟରରେ ଅଫ୍‌ଲାଇନ୍‌ କ୍ଲାସ୍‌ ମନା । ବିବାହ ପାଇଁ ସର୍ବାଧିକ ୫୦ ଜଣ ଏବଂ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର ପାଇଁ ଅତିବେଶୀରେ ୨୦ ଜଣଙ୍କୁ ଅନୁମତି
  • ||
  • ବାକି ୨୦ ଜିଲ୍ଲାର ସହରାଞ୍ଚଳରେ କାଲିଠୁ ନାଇଟ୍‌ କର୍ଫ୍ୟୁ
  • ||
  • ଛତିଶଗଡ଼ ସୀମାନ୍ତ ୧୦ ଜିଲ୍ଲାର ସହରାଞ୍ଚଳରେ ବଦଳିଲା ନାଇଟ୍‌ କର୍ଫ୍ୟୁ ସମୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଫେରିଲା କୋଭିଡ୍‌ କଟକଣା
  • ||
  • ୨୧ ଆଇଏଏସ୍‌ଙ୍କୁ କୋଭିଡ୍‌ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷଣ ଦାୟିତ୍ୱ
  • ||
  • ୨୧ ଆଇଏଏସ୍‌ଙ୍କୁ କୋଭିଡ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ବୈତରଣୀ ନଦୀରେ ବୁଡି ଭାଇ-ଭଉଣୀଙ୍କ ସଲୀଳ ସମାଧି, ପିଉସୀଙ୍କ ଘରୁ ଫେରିବା ବେଳେ ଅଘଟଣ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାନିଲେନି କୋଭିଡ୍ ନିୟମ, ସିଲ୍ ହେଲା ଦୋକାନ
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ : ଧର୍ମଗଡ ବଣିକ ସଂଘର ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି, ଶନିବାର ଓ ରବିବାର ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ବନ୍ଦ ରହିବ ସହର
  • ||

ଭାରତୀୟ ମିଡିଲ ଅର୍ଡରକୁ ସଜାଡିବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ଆରମ୍ଭ: ଦଳକୁ ଫେରି ପାରନ୍ତି ଏହି ଦୁର୍ଦ୍ଧଶ ଖେଳାଳି

17/07/2019 at 4:19 PM

 

ନୂଆଦିଲ୍ଳୀ୧୭|୭:  ବିଶ୍ବକପ ସେମିଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚରେ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ଠାରୁ ଭାରତ ପରାସ୍ତ ହୋଇଥିଲା। ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆ ସେମିଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚରେ କାହିଁକି ହାରିଲା, ଏନେଇ ଟିମ ମଧ୍ୟର ତର୍ଜମା ଜାରି ରହିଛି। କ୍ରିକେଟପ୍ରେମୀଙ୍କ କହିବାନୁଯାୟୀ,  ଟିମର ମିଡିଲ୍ ଅର୍ଡର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସେମିଫାଇନାଲରେ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆ ପରାଜିତ ହୋଇଛି।

 ୨୦୧୧ ବିଶ୍ବକପରେ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର ମିଡିଲ ଅର୍ଡର ବ୍ୟାଟ୍ସମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭାରତ ବିଶ୍ବକପ ବିଜେତା ହୋଇଥିଲା।ଟିମ  ଇଣ୍ଡିଆର ମିଡିଲ୍ ଅର୍ଡର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନଙ୍କ ଅଭାବ ରହିଛି। ଚଳିତ ବିଶ୍ବକପରେ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର ମିଡିଲ ଅର୍ଡର ଖେଳାଳୀ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଅତି ଶୋଚନୀୟ ଥିଲା। ଏବେ ପାଷ୍ଟ ଡାଉନରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବା ପାଇଁ ଜଣେ ଏମିତି ଖେଳାଳିଙ୍କ ନାଁ ଉଠିଛି। ଯାହାଙ୍କ ଖେଳ ସମସ୍ତେ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ପୂର୍ବରୁ ନିଜର ଦମଦାର ଖେଳ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହି ଆସିଥିବା ଅଜିଙ୍କ୍ୟ ରାହାଣେଙ୍କୁ ଟିମରେ ସାମିଲ କରିବା ପାଇଁ  ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ହେଲାଣି।

ଆଗାମୀ  ମ୍ୟାଚରେ ଧୋନୀ ଓ ବିରାଟଙ୍କୁ ଟିମରୁ ବାଦ ଦିଆଯାଇ ପାରେ ।  ତେଣୁ ରାହାଣେଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆବଶ୍ୟକ ବୋଲି କ୍ରିକେଟପ୍ରେମୀ କହିଛନ୍ତି। ଆଗାମୀ ଦିନିକିଆ ସିରିଜ ପାଇଁ ବିସିସିଆଇ ଅଜିଙ୍କ୍ୟ ରାହାଣେଙ୍କୁ ଚୟନ କରିପାରେ ବୋଲି ଚର୍ଚ୍ଚ ଜୋର ଧରିଛି। ଏଥିସହ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କୁ  ଦଳର ଅଧିନାୟକ କରାଗଲେ ଆଗାମୀ  ଏକଦିବସୀୟ ସିରିଜ ମ୍ୟାଚରେ ଟିମ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବ ବୋଲି କ୍ରିକେଟ ସମୀକ୍ଷକ ମତ ରଖିଛନ୍ତି।

   Related Posts