Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁରୀ ସ୍ବର୍ଗ ଦ୍ବାରରୁ ହଟିଲା କଟକଣା, ସଂକ୍ରମଣ କମୁଥିବାରୁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନର ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ‘କୁଲଦୀପ ଯାଦବଙ୍କ ପାଇଁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜିଂ ହେବ ଓ୍ବେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ସିରିଜ୍, ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ଭରସା ରଖିବାକୁ ହେବ’: ହରଭଜନ ସିଂହ
  • ||
  • ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ଏବଂ ବଜେଟ୍‌ ଅଧିବେଶନ ପୂର୍ବରୁ କଂଗ୍ରେସ ଡାକିଲା ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ବୈଠକ, ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବ ରଣନୀତି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥହେଲେ ଆଉ ୧୧,୧୫୭ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୩୬୫୩ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ବୈଦେଶିକ ବ୍ୟାପାର ମନ୍ତ୍ରୀ ଏସ.ଜୟଶଙ୍କରଙ୍କୁ କରୋନା, ନିଜକୁ କଲେ ଆଇସୋଲେଟ୍
  • ||
  • ମହାକାଶରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇଛି ସ୍ପେସଏକ୍ସର ଫାଲକନ-୯, ବିପଦରେ ଭାରତର ଚନ୍ଦ୍ରଯାନ
  • ||
  • ବିଜେପିରେ ସାମିଲ ହେଲେ ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡର ପୂର୍ବତନ କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ କିଶୋର ଉପାଧ୍ୟାୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୮ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୫୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମିଲା ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୯୦୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୩୧୧୬୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ନିର୍ବାଚନ ଲଢୁଛନ୍ତି ଡାକ୍ତରାଣୀ, ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ମୋନାଲିସା
  • ||

ଆଜିଠୁ ଟିଭିରେ ୨୦୦୭ ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍ ହାଇଲାଇଟ୍ସ: ଭାରତ ଖେଳିଥିବା ସମସ୍ତ ମ୍ୟାଚ ଦେଖିପାରିବେ ଦର୍ଶକ, ଜାଣନ୍ତୁ ପ୍ରସାରଣ ସମୟ

12/04/2020 at 11:42 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୧୨|୦୪:  କରୋନା ଭାଇରସ ଓ ଲକଡାଉନ ପାଇଁ ସମସ୍ତେ ଏବେ ଘରେ ରହୁଛନ୍ତି । ପରିବାର ସହ ସମୟ କାଟୁଛନ୍ତି । ତେବେ ଦୁରଦର୍ଶନରେ ୧୯୯୦ର ପ୍ରମୁଖ ସିରିଏଲ ରାମାୟଣ, ମହାଭାରତ ଆଦି ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେଉଛି । ଏବେ କେବଳ ଦୁରଦର୍ଶନରେ ନୁହେଁ ଷ୍ଟାର୍ ସ୍ପୋର୍ଟରେ ମଧ୍ୟ ଦର୍ଶକ ମଜା ଉଠାଇ ପାରିବେ । ଏହା ମଧ୍ୟରେ ଷ୍ଟାର୍ ସ୍ପୋର୍ଟସ୍ ୨୦୦୭ରେ ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପର ମ୍ୟାଚର ହାଇଲାଇଟସ୍ ପ୍ରସାରଣ କରିବ । ଏହି ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟରେ ଭାରତ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନୀଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ପ୍ରଥମ ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ ବିଜୟୀ ହୋଇଥିଲା ।

୨୦୦୭ ମସିହା ଭାରତୀୟ ଦଳ ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଥିଲା । ଧୋନୀ ଏହି ବର୍ଷ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଦଳର ଅଧିନାୟକ ହୋଇଥିଲେ । ସେ ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପରେ ପ୍ରଥମ ଥର ଦଳର ନେତୃତ୍ୱ ନେଇ ଚାମ୍ପିଅନ କରିଥିଲେ । ଯେଉଁମାନେ ଏହି ବିଶ୍ୱକପ ଲାଇଭ୍ ଦେଖି ନଥିଲେ ସେମାନଙ୍କ ପାଖରେ ଏବେ ଏହାର ହାଇଲାଇଟଟ୍ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ରହିଛି ।ଷ୍ଟାର ସ୍ପୋର୍ଟସ୍ ୨୦୦୭ ବିଶ୍ୱକପର ଭାରତ ଖେଳିଥିବା ସମସ୍ତ ମ୍ୟାଚର ହାଇଲାଇଟ୍ ପ୍ରସାରଣ କରିବ ।

ଏହି ସମସ୍ତ ମ୍ୟାଚର ପୁନଃ ପ୍ରସାରଣ ଏପ୍ରିଲ ୧୨ରୁ ଏପ୍ରିଲ ୧୭ ମଧ୍ୟରେ ହେବ । ଦିନ ୩ଟାରେ ଏହି ମ୍ୟାଚ ପ୍ରସାରିତ ହେବ । ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ ଭାରତ ଓ ପାକିସ୍ତାନ ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯାଇଥିଲା । ଆଜି ଏହି ମ୍ୟାଚ ପ୍ରସାରିତ ହେବ । ସେହିପରି ୧୩ ତାରିଖରେ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ସହ ମୁକାବିଲା, ୧୪ରେ ଭାରତ-ଇଂଲଣ୍ଡ, ୧୫ରେ ଭାରତ-ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ମ୍ୟାଚ୍ ପ୍ରସାରିତ ହେବ । ସେହିପରି ଏପ୍ରିଲ ୧୬ରେ ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଓ ଏପ୍ରିଲ ୧୭ରେ ଭାରତ- ପାକିସ୍ତାନ ଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚ ପ୍ରସାରଣ କରାଯିବ ।

   Related Posts