Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଯୁବ ମୋର୍ଚ୍ଚା ନେତାଙ୍କୁ ମାଡ଼ ଘଟଣାରେ ପ୍ରତିବାଦ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କୁଶ ପୁତ୍ତଳିକା ଦାହ କଲା ବିଜେପି
  • ||
  • କାର୍ତ୍ତିକ ମାସର ପ୍ରଥମ ସୋମବାରରେ ଧବଳେଶ୍ଵର ପୀଠରେ ୧୪୪ ଧାରା ଜାରି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମନୀଷ ଅନୁରାଗ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା : ବଦଳିଲେ ତମାଣ୍ଡୋ ଥାନା IIC, ଚନ୍ଦକା ଥାନାର ସବ୍ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ତୁଲାଇବେ ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମନୀଷ ଅନୁରାଗ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା, କନେଷ୍ଟବଳ ପ୍ରସନ୍ନ ବେହେରା ନିଲମ୍ବିତ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ଦେବୀ ନଦୀରେ ବୁଡି ୫ମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଅନ୍ୟ ୩ଜଣ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ସ୍ବର୍ଣ୍ଣିମ ବିଜୟ ବର୍ଷ ପାଳିତ, ପୋଲିସ ରିଜର୍ଭ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମଶାଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ତେଲ ଟ୍ୟାଙ୍କରରେ ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଲାଣ, ଅଢେଇ କ୍ବିଣ୍ଟାଲ ଗଞ୍ଜେଇ ସହ ୨ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଏନ୍‌ସିବି
  • ||
  • ବାଲିପାଟଣା : ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ଚାପିଦେଲା ହାଇଓ୍ବା, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ଗଛରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ, ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ବାରିପଦା : ମୟୁରଭଞ୍ଜରେ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ମାର୍ଟ କାର୍ଡ ବାଣ୍ଟିଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ, ବିଭିନ୍ନ ଉନ୍ନୟନମୂଳକ ପ୍ରକଳ୍ପର ଉଦଘାଟନ ଓ ଶିଳାନ୍ୟାସ
  • ||

ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ସିରିଜ୍ ରଦ୍ଦ ହେବାର ଭୟ ଘାରିଲା ! ଖେଳାଳିଙ୍କ ଘରକୁ ଯିବା ଉପରେ ଲାଗିଲା କଟକଣା

6/07/2021 at 8:46 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୬।୦୭: ଇଂଲଣ୍ଡ ଖେଳାଳି କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ହେବା ପରେ ଭାରତ ଓ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା  ସିରିଜ୍ ଉପରେ ସଙ୍କଟର ବାଦଲ ଛାଇ ଯାଇଛି। ଏବେ ଏହି ସିରିଜ୍ କେମିତି ଆୟୋଜନ ହେବ ସେ ନେଇ ପ୍ରୟାସ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ଯାଇଛି। ଶ୍ରୀଲଙ୍କା କ୍ରିକେଟ୍ ବୋର୍ଡ ଇଂଲଣ୍ଡ ଗସ୍ତରୁ ଫେରିବାକୁ ଥିବା ସମସ୍ତ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଘରକୁ ଯିବା ନେଇ କଟକଣା ଲଗାଇଛି। ଭାରତ ବିପକ୍ଷ ଦିନିକିଆ ଓ ଟି-୨୦ ସିରିଜ୍ ପୂର୍ବରୁ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଦଳ ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ ସିରିଜ୍ ଖେଳିଛି। ହେଲେ ଇଂଲଣ୍ଡର ତିନି ଖେଳାଳି ଏବଂ ୪ ସପୋର୍ଟ ଷ୍ଟାଫ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ହେବା ପରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ବୋର୍ଡ ପ୍ରତିଷେଧମୂଳକ ନିଜ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଘରକୁ ପଠାଇବା ବଦଳରେ ଆଇସୋଲେସନରେ ରଖିବାକୁ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନେଇଛି।

ଶ୍ରୀଲଙ୍କା କ୍ରିକେଟ୍ ବୋର୍ଡର ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ଶ୍ରୀଲଙ୍କା କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳ ଆଜି କଲୋମ୍ବୋରେ ପହଞ୍ଚିବେ। ଆରଟିପିସିଆର ଟେଷ୍ଟ ପରେ ଦ୍ଵିତୀୟ ବାୟୋ ବବଲରେ  ପ୍ରବେଶ କରିବେ। ରବିବାର ଗସ୍ତ ସମାପ୍ତ ହେବା ପରେ ବ୍ରିଟେନ୍‌ରେ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଆରଟିପିସିଆର ଟେଷ୍ଟ କରାଯାଇଛି। ହେଲେ ଭାରତ ବିପକ୍ଷ ସିରିଜ୍‌କୁ ଆଉ ସମୟ ନାହିଁ। ତେଣୁ କୌଣସି ଖେଳାଳି ଏବେ ଆଉ ଘରକୁ ଫେରିବେ ନାହିଁ। ବବଲରୁ ବବଲରେ ରହିବେ। ଯଦି କିଏ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୁଅନ୍ତି ତେବେ ଟେଷ୍ଟିଂ ଓ ପୃଥକବାସ ନିୟମର ପାଳନ କରାଯିବ।

ଅନ୍ୟପଟେ ନିଜ ଦଳର ସଦସ୍ୟ କୋଭିଡ୍-୧୯ ପଜିଟିଭ୍ ହେବା ପରେ ଇଂଲଣ୍ଡ କ୍ରିକେଟ୍ ବୋର୍ଡକୁ ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷ ସିରିଜ୍ ପାଇଁ ନୂତନ ଭାବେ ୧୮ ଜଣିଆ ଦଳ ଘୋଷଣା କରିବାକୁ ପଡିଛି।  ବେନ ଷ୍ଟୋକ୍ସଙ୍କୁ ଦଳର ଅଧିନାୟକ କରାଯାଇଛି। ପୂର୍ବରୁ ଘୋଷିତ ଦଳର ଜଣେ  ହେଲେ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଜୁଲାଇ ୮ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେଉଥିବା ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷ ସିରିଜ୍ ପାଇଁ ଦଳରେ ଚୟନ କରାଯାଇ ନାହିଁ।

   Related Posts