Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଲଡର୍ ସଂସ୍ଥାର ଘର ଉପରେ ବୋମାମାଡ, ୩ ଶ୍ରମିକ ଆହତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୪କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦୪୮୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୪୪୪୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୫୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୮୫ ମୃତ
  • ||
  • ଖୋଲିଲା ଶିମିଳିପାଳ, ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର
  • ||
  • ଆଉ ନାହାଁନ୍ତି ପଦ୍ମଶ୍ରୀ ଶାନ୍ତିଦେବୀ, ୮୮ ବର୍ଷ ବୟସରେ ପରଲୋକ
  • ||
  • କଥକ ସମ୍ରାଟ ବିରଜୁ ମହାରାଜଙ୍କ ପରଲୋକ, ୮୩ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||
  • ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ : ସୋମବାରଠୁ ଦାଖଲ ହେବ ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର, କରୋନା କଟକଣାରେ ସରିବ ପୁରା ପ୍ରକ୍ରିୟା
  • ||
  • ଆହତ ହାତୀର ଚିକିତ୍ସା କଲା ବନ ବିଭାଗ, ବାରହା ଫାଶରେ ପଡି ଗୋଡରେ ହୋଇଥିଲା କ୍ଷତ
  • ||
  • ଖସିବ ପାରଦ ବଢିବ ଶୀତ, ୧୯ ଯାଏଁ ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାରେ ଘନ କୁହୁଡି
  • ||

IND vs NZ: ଆଉଟ୍ କି ନଟଆଉଟ୍ ? କୋହଲିଙ୍କ ଓ୍ଵିକେଟ୍ ନେଇ ବିବାଦ ଆରମ୍ଭ, ବିରାଟଙ୍କ ନାଁରେ ଅଲୋଡା ରେକର୍ଡ

3/12/2021 at 10:25 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୩।୧୨: ମୁମ୍ବାଇର ଓ୍ଵାଙ୍ଖେଡେ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ  ଭାରତ ଓ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ ସିରିଜ୍‌ର ଦ୍ଵିତୀୟ ତଥା ଅନ୍ତିମ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳାଯାଉଛି।  ତେବେ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳର ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ପ୍ରଥମ ଇନିଂସରେ ବିବାଦସ୍ପଦ ଭାବେ ଆଉଟ୍ ହୋଇଛନ୍ତି। କୋହଲିଙ୍କୁ ସ୍ପିନର ଏଜାଜ ପଟେଲ୍ ଏଲବିଡବ୍ଲ୍ୟୁ କରିଛନ୍ତି। ବିରାଟଙ୍କ ଆଉଟ୍‌କୁ ନେଇ ବିବାଦ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି।

ଏଜାଜ ପଟେଲ୍‌ଙ୍କ ବଲ୍‌ରେ ଅନଫିଲ୍‌ଡ ଅମ୍ପାୟର ଅନିଲ ଚୌଧୁରୀ ତାଙ୍କୁ ଆଉଟ୍ ଘୋଷିତ କରିଛନ୍ତି। ତେବେ ବିରାଟ କାଳ ବିଳମ୍ବ ନକରି ଡିଆରଏସ ନେଇଥିଲେ। ବିରାଟ ଏହାକୁ ନେଇ ଦୃଢ ବିଶ୍ଵାସ ଥିଲେ ଯେ, ବଲ୍ ପ୍ୟାଡ୍‌ରେ  ବାଜିବା ପୂର୍ବରୁ ବ୍ୟାଟ୍‌ରେ ବାଜିଛି। ଥାର୍ଡ ଅମ୍ପାୟର ବହୁତ ସମୟ ରିପ୍ଲେ ଦେଖିବା ପରେ ଅନଫିଲ୍ଡ ଅମ୍ପାୟରଙ୍କ ଆଉଟ୍ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଦୋହରାଇଥିଲେ। ଏହାକୁ ନେଇ ସାମାଜିକ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ବିବାଦ ଛାଇ ଯାଇଛି।

ରିପ୍ଲେରୁ ଲାଗିଥିଲା ଯେ, ବଲ୍‌ ବ୍ୟାଟ୍ ଏବଂ ପ୍ୟାଡ୍‌ରେ ଏକ ସଙ୍ଗେ ବାଜିଥିଲା। ବଲ୍‌ ଯଦି ପ୍ୟାଡ୍‌ରେ ପ୍ରଥମେ ବାଜିଥାନ୍ତା ତେବେ ବିରାଟ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବେ ଆଉଟ୍ ହୋଇଥାନ୍ତେ। ଯଦି ବଲ୍ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟ୍‌ରେ ବାଜି ପ୍ୟାଡ୍‌ରେ ବାଜିଥାନ୍ତା ତେବେ ବିରାଟ ନଟଆଉଟ୍ ହୋଇଥାନ୍ତେ। ରିପ୍ଲେରେ କେଉଁଠି ବି ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିନଥିଲା ଯେ, ବଲ୍ ପ୍ରଥମେ ପ୍ୟାଡ୍‌ରେ  ବାଜିଛି। ପ୍ରଶଂସକ ଅନିଲ୍ ଚୌଧୁରୀ ଏବଂ ତୃତୀୟ ଅମ୍ପାୟରଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତିରେ ଅସନ୍ତୋଷ ବ୍ୟକ୍ତ କରିଛନ୍ତି। ଖୋଦ୍ ବିରାଟ କୋହଲି ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତିରେ ବହୁତ ନିରାଶ ଥିଲେ।

ବିରାଟଙ୍କ ନାଁରେ ଅଲୋଡା ରେକର୍ଡ

ବିରାଟ କୋହଲି ଟେଷ୍ଟ ଅଧିନାୟକ ଭାବେ ଦଶମ ଥର ଖାତା ଖୋଲି ପାରି ନାହାନ୍ତି। ସେ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ଗ୍ରେମ ସ୍ମିଥ୍(୧୦ ଥର ଆଉଟ୍)ର  ଅଲୋଡା ରେକର୍ଡର ସମକକ୍ଷ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ତାଲିକାରେ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡର ଅଧିନାୟକ ଷ୍ଟିଫେନ ଫ୍ଲେମିଂ ପ୍ରଥମ ସ୍ଥାନରେ ଅଛନ୍ତି। ସେ ୧୩ ଥର ଟେଷ୍ଟରେ ଶୂନ୍ୟରେ ଆଉଟ୍ ହୋଇଛନ୍ତି।

ମୁମ୍ବାଇ ଟେଷ୍ଟରେ ଟସ୍ ଜିତି ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରୁଥିବା ଭାରତ ପ୍ରଥମ ଦିନର ଖେଳ ଶେଷ ସୁଦ୍ଧା ୪ ଓ୍ଵିକେଟ୍ ହରାଇ ୨୨୧ ରନ କରିଛି। ମୟଙ୍କ ଅଗ୍ରଓ୍ଵାଲ ଦମଦାର ଶତକ ସହ ୧୨୦ ରନ ଏବଂ ରିଦ୍ଧିମାନ ଶାହା ୨୫ ରନରେ  ଅପରାଜିତ ଅଛନ୍ତି। ଶୁଭମାନ ଗିଲ୍ ୪୪ ରନ କରିଥିବା ବେଳେ ଚେତେଶ୍ଵର ପୂଜାରା ପୁଣି ଥରେ ନିରାଶ କରି ଖାତା ମଧ୍ୟ ଖୋଲି ପାରି ନାହାନ୍ତି। ବିରାଟ କୋହଲି ଶୂନ୍ୟରେ ବିବାଦୀୟ ଭାବେ ଆଉଟ୍ ହୋଇଛନ୍ତି।

   Related Posts